[Wh 40k ] Imperial Guard "Hellgun"

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
denis
Marynarz
Marynarz
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:52
Numer GG: 1728710

[Wh 40k ] Imperial Guard "Hellgun"

Post autor: denis »

Sierżant ruszył szybkim truchtem ... Po kilkunastu krokach Gwardziści usłyszeli strzały z karabinu laserowego ...
Sierżant jednak nawet nie zwrócił uwagi na "latarke " . Raz po raz spoglądał . miedzy zabudowania ale częściej na prawo ... na niezbyt wysokie wzgórze pokryte rzadkim laskiem ...

user posted image

„ Jansen miej oko na to wzgórze , cos mi się tu nie podoba ... „

Nie minęło kilkanaście sekund gdy od strony wzgórza żołnierze usłyszeli ryk motorów ...
Na górce pojawiły się dwa pojazdy ... Jeden – czterokołowy . Metalowe koła , stalowa płyta z przodu . Na górze widać było podwójny ciężki bolter a z zanim uśmiechniętego orka w hełmie zrobionym z kawałka blachy , czterokołowiec zjeżdżał z góry powoli , dając szansę strzelcowi na celny ogień . Drugi z pojazdów mknął z zawrotna prędkością wprost na grupę Gwardzistów .Był to gąsienicowy motor który ciągnął za sobą niewielka dwukołową przyczepę na której stał ork ... na stalowym pręcie przyczepiony był karabin plazmowy ... Pojazdy mknęły w zawrotnym tępię ... podskakiwały na wybojach ... A orki obsługujące bron siały setami kul przed siebie ... Plazma przeszywała budynki i palisadę niczym gorący nóź kostkę masła ...

Sierżant zadziałał instynktownie ... „Do zabudowań „ krzyknął ... bo nas ten twin bolter poszatkuje ....”
Pojazd zwolnił .jeszcze bardziej , z odległości ok. 40 metrów ork skierował w stronę grupy Gwardzistów broń ...
Kilka garści śmiercionośnych pocisków popędziła w stronę kilkudziesięciu sylwetek ...

Jansen usłyszał dźwięk , jakby ktoś rzucił garść kamieni na metalowa blachę ... Pojazd lekko się zakołysał gdy pociski ciężkiego boltera trafiły w przedni pancerz . Kilka pocisków przebiło pancerna płytę i przeszyły przedział transportowy . Krzyk Gwardzistów siedzących na drewnianych ławeczkach wewnątrz transportera wydostał się na zwenatrz .
„ Jak dobrze ze mnie tam nie ma „ pomyślał . .

user posted image


Dwa pojazdy w pełnym pędzie zjechały ze wzgórza ... minęły zasypując kulami przyklapnietych do ziemi Gwardzistów , potem przyśpieszając wjechały miedzy zabudowania .. Gdy tylko gąsienicowy motor wjechał za dom wszyscy mogli usłyszeć krzyki oraz latające ponad resztkami palisady ochłapy ludzkiego mięsa ...
Okrzyki tryumfujących orkow słychać było w całej wsi . Zapewne jeden lub kilku żołnierzy wpadło wprost pod rozpędzone gąsienice motoru , który bez trudu rozszarpały pechowe ofiary ... nim ktokolwiek zdążył zareagować .


Witam .
Ogłaszm wszem i wobec rekrutacje do sesji w świecie Wh40k .
Jako ze poprzednia sesja która porwadziłem udowodniła ze nie da się klimatycznie grac SM na szczeblu postaci postanowiłem sprobowac czegos bardziej „ludkiego „

Poszukuje graczy którzy wciela się w role Kasrkinów lub Kierowców Sentineli – to chciałbym obgadac z ewentualnymi chętnymi .

Wasze postacie trafia do 122nd regimentu Cadian


WAŻNE INFORMACJE
1. Przyjmę 3-6 osob
2. Znajomość świata będzie przydatna ale nie jest konieczna w stopniu wiekszym niż podaje wikipedia ..
3. Po skompletowaniu squadu podam szczegóły prostej mechanik – „cyferkowago” opisu postaci
4. Zgłoszenie powinno zawierac :
- Krótką historie postaci . Tzn co robiła zanim została ( szczesliwym trafem ) wcielona do Gwardii
Imperialnej
- Jako ze będziecie grac już zaprawionymi w bojach zołnierzami poprosze o opis gdzie , z kim wasza postac zdobyła doswiadczenie .
- Opis postaci . Psychika , wygląd oraz umiejetnosci , ewentulanie sugestie co do dodatkowej funcji w oddziale

Specjalizacje . Żołnierz ze specjalizacja otrzmuje dodatkowe umiejetnosci , jednak cos za cos . Umiejetnosci podstawowe są na niższym poziomie .

- Łacznosc / naprowadzanie ognia
- Bron ciezka ( Bolter lub Miotacz płomieni )
- Broń ciezka ( Wyrzutnia rakiet/granatów )
- Medyk
- Saper
- Close Combat ( Dwuręczny chainsword )



Jezeli ktos ewentualnie chciał by grac psionikiem to moje wymagania względem zgłoszenia ( i wiedzy o Wh ) bada stały o wiele wyzej .

Jeżeli chodzi o szybkość rozgrywki to planuje by tępo było ok. 1 post / 3 dni .
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 listopada 2007, 22:14 przez denis, łącznie zmieniany 1 raz.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Re: [Wh 40k ] Imperial Guard "Hellgun"

Post autor: t0m3ek »

Nie 122th tylko 122nd Cadian jak już :P jakie są te wymagania na tego Kasrkina bo chętnie bym zagrał. Szkoda że nie można zrobić sobie Techpreist'a albo kogoś z Officio Assassinorum.
Meniyaki tsukete shinugaii!
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Wh 40k ] Imperial Guard "Hellgun"

Post autor: Nekonushi »

Ja jestem jak najbardziej na tak :P Kartę postaram się podesłać jeszcze w tym tygodniu
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Re: [Wh 40k ] Imperial Guard "Hellgun"

Post autor: Arxel »

Znowu gramy mięsem armatnim:D super:D Robię medyka:D
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
denis
Marynarz
Marynarz
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:52
Numer GG: 1728710

Re: [Wh 40k ] Imperial Guard "Hellgun"

Post autor: denis »

No nie do konca miesem armatnim ... przynajmiej nie bedziecie miec ( cały czas ) za plecami komisarza . :D

Oczywiscie podział na specjalizacje nie jest zamkniety , mozna ( oczywiscie zgodnie z koncepcja swiata ) budowac postacie w miare dowolnie .
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [Wh 40k ] Imperial Guard "Hellgun"

Post autor: Perzyn »

Ja bym się może na to pisał, ale jakby się dało grać.... Orkiem. Ponieważ sesja jest jednak w innych klimatach życzę powodzenia MGowi i wszystkim Orkom jakie się w jej trakcie pojawią. Dakka dakka dakka.
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Wh 40k ] Imperial Guard "Hellgun"

Post autor: Nekonushi »

Wakka Wakka Wakka :D Jakby odpowiedział Pac-Man :P
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
denis
Marynarz
Marynarz
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:52
Numer GG: 1728710

Re: [Wh 40k ] Imperial Guard "Hellgun"

Post autor: denis »

Prosze o kontakt na PW wszytskich ktorzy sa w trakcie tworzenia kart .
Mrodnim
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 11:10
Numer GG: 2461120
Lokalizacja: Twisting Nether

Re: [Wh 40k ] Imperial Guard "Hellgun"

Post autor: Mrodnim »

Są wolne miejsca ? Jakby co kartę przesłałem na PW.

" Have no fear!"
"They themselves are miserable. That's why they need someone more miserable than them.Those are not human.Those are not people..."
Zablokowany