[Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Perzyn »

Dobra to jak chcesz uwagę to ja coś powiem. I nawet nie będę się specjalnie czepiał. Piszesz teraz, że przeceniamy zdolności tego pana. Jednak każdy kto zna świat wie, że taki Jounin to twardy kawał skurczybyka. Dodajmy fakt, że przedstawiłeś postać jako mutanta, który potrafi bóg jeden wie co ze swoim ciałem i na dodatek nie ma połowy wewnętrznych organów. A teraz się dziwisz, że kombinujemy jak koń pod górkę.


@ Alucard - ja nie dostałem od ciebie PMki, jeśli poszła do wyślij jeszcze raz. I przepraszam, ale nieco opóźnię sesję, bo dopóki dostatecznie nie wydobrzeje kreatywność mam zaniżoną a zawyżone lenistwo.
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: BlindKitty »

Moja opinia jest taka:
a) Al, wyślij PW jeszcze raz, bo do mnie też nie dotarło.
b) Jakikolwiek nie byłby ten plan, ja mam prosty i na 99% działający: spętać go tym cienistym cosiem i chlasnąć po płucu, albo po prostu jak najszerszym cięciem (może nie zdoła powstrzymać krwotoku dostatecznie szerokiego) czymkolwiek tam nie mamy (moja katana?). Ale na razie zaczekam na PW Ala.
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Delf »

@Perzyn: Jounin został przedstawiony jak został głównie ze względu na konwencję. Może rzeczywiście przesadziłem, trudno mi było jednak zrobić coś, co byłoby "zrównoważone" i robiło wrażenie na ludziach znających już Naruto (gdzie nie takie cuda na kiju już odstawiali). Inna sprawa, że wyraźnie pisałem, że informacje medyczne macie najprawdopodobniej błędne, w części lub w całości. Nawet podałem milion powodów, które mogą być tego przyczyną.

Poza tym dziękuję za komentarz; nawet jeżeli nie będę w stanie go wykorzystać, to przynajmniej mam motywację widząc, że zależy wam na sesji. ^^
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Azrael »

Wiem, że nie jestem na sesji, ale czy mogę podpowiadać graczom?

Jeśli tak to: Shikamaru, w jednym z ostatnich odcinków mangi miał do czynienia z "nieśmiertelnym" który wbijał sobie miecze w brzuch... co z nim zrobił? Oblepił go wybuchającymi notkami i rozsadził go na atomy.


Choć to źle dla mnie, że da się zrobic coś takiego moja postać również bawi się regeneracją ;/
(Zanim napisałem kartę, nie znałem ani pomysłu Delfa, ani tego nieśmiertelnego z Mangi)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Perzyn »

Wiesz, akurat z Hidanem to była zupełnie inna historia. I nie rozsadził tylko zakopał pod ziemią na sporej głębokości. I to nie były miecze tylko bydlacka podwójna kosa. Ot, szczegóły.
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Delf »

Meh, regeneracja to nic nowego już od czasów walki Naruto z Kabuto, w której ten ostatni załatał sobie całkiem sporą dziurę w brzuchu.
Natomiast Shikamaru był po pierwsze chuuninem, ośmielę się nawet stwierdzić, że dość doświadczonym, a po drugie chciał Hidana faktycznie zabić... Choć zdaję sobie sprawę, że moi gracze zaczynają objawiać podobnie krwiożercze zapędy ;). No i mieliby prościej, bo Junshi nieśmiertelny z żadnej strony nie jest.
A co do podpowiadania: mamy wolność słowa, więc nie mogę ci tego zabronić, natomiast nie ukrywam, iż wolałbym, żebyś tego nie robił.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Azrael »

Miecze tez sobie wbijał, i Shikamaru go rozsadził : /
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Perzyn »

Cóż, ja tam trzymam się tego co jest w mandze. Zresztą serial już od dawna jest dla mnie strasznie kapowaty.
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Delf »

Dobra panowie, dość już tego offtopa. Jakbyście chcieli dalej dyskutować o tym, proszę się przenieść do odpowiedniego tematu, albo na PW.
A ty, Perzyn, lepiej byś na sesji odpisał, bo wszyscy na ciebie czekamy z niecierpliwością.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Perzyn »

Ministrant, Kawaraishii, weźcie się zmotywujcie i nie dajce sesjii paść. Tak się nieźle zapowiada... Normalnie jakbym wiedział, że tak szybko zacznie dogorywać to bym u BK zagrał.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Azrael »

Czyżby zapowiadały się wolne miejsca? :D

Zwierciadło Dusz się nie odbędzie, więc jestem chętny.... jak coś!

P.S Tia.... sorry za nachalność
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Ant »

Nie tylko ty jesteś chętny. Trzeba trochę poczekać zanim te miejsca będą wolne. Czyżby spełniały się prorocze słowa pewnej osoby z hiperwitaminozą A, która przewidziała, że Kawaraishii odpadnie jeszcze przed końcem dziesiątej strony sesji?
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Nekonushi »

Ja planuję nową postać, więc jeśli ma się szykować, to już się biorę z kartę (jeśli mi wybaczysz, że nie prowadzę Zwierciadła :sad:)
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Azrael »

Tylko, że tych miejsc jeszcze nie ma Kocie...
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Nekonushi »

Dlatego napisałem - jeśli ma się szykować :P
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Delf »

P.K(ot).L. pisze:(jeśli mi wybaczysz, że nie prowadzę Zwierciadła :sad:)
To nie mojego wybaczenia szukaj, tylko graczy. Mnie szczerze mówiąc tak wielkiej różnicy nie robi, czy będzie sesja bliźniacza czy nie. Chyba, że zaczną mnie gracze dręczyć, żebym sam taką poprowadził, czemu od razu mówię zdecydowane "Nie!" - stwierdziłem, że jedna sesja Naruto na raz to dla mnie aż nadto.

Co do ewentualnego wywalania... poczekam jeszcze dzień lub dwa na jakąkolwiek reakcję ze strony nieodpisujących, po czym ogłoszę, na jakiej zasadzie będą przyjmowani zastępcy - sam i tak muszę jeszcze opracować jak to rozwiązać fabularnie. >_>
Jeśli ktoś chce stworzyć na tą okazję nową postać, to niech lepiej już zacznie, bo jak już się zdecyduję wywalić kogoś z sesji, to nie będę potem czekał zbyt długo na nowych kandydatów. (Najprawdopodobniej jedno-/dwudniowe okienko, żeby wszyscy chętni zdążyli się zadeklarować.)
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Naruto] Nefrytowe Łzy - Komentarze

Post autor: Azrael »

I tu chyba jest największy mój błąd.
Jeśli ktoś chce stworzyć na tą okazję nową postać, to niech lepiej już zacznie, bo jak już się zdecyduję wywalić kogoś z sesji, to nie będę potem czekał zbyt długo na nowych kandydatów.
Ja tworzę (spróbuję to zmienić) postać 20 min. z czego 10 minut to wymyślanie...
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Zablokowany