[Wampir: Maskarada] Krwiopijca 2004

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

[Wampir: Maskarada] Krwiopijca 2004

Post autor: Seth »

Londyn, jesień 2004 roku.

Oto i stolica Anglii, a zarazem centrum całej Wielkiej Brytanii. Miasto które istnieje od setek lat, oraz które widziało więcej niż inne. Jego historia jest brutalna i pełna przelewów krwi. Tu wieszano niewinnych. Tu rodzina królewska bawiła się i ucztowała, podczas gdy poddani głodowali. Ponure Tower of London spogląda posępnie na miasto świateł, podczas gdy w dzielnicy Notting Hill odbywają się karnawały. System metra jest domem dla setek bezdomnych, mijanych codziennie przez tysiące śpieszących się do pracy ludzi.

Miasto Londyn jest magicznym miejscem, gdzie obok klasycznych, białych domów, wznoszą się piętrowe kluby muzyczne, a obraz typowego anglika miesza się z różnorodnością ubiorów oraz mniejszości narodowych. Na brzegach Tamizy można latem zobaczyć dzieci, bawiące się modelami stateczków, imitujących potężne statki przepływające przez rzekę.

Nocą, ten mały świat zmienia się nie do poznania. Zapalają się czerwone latarnie, a czerwone panienki zaczynają pracę. Rozpoczynają się całonocne zabawy na dyskotekach, a im bardziej ekskluzywny klub, tym większa liczba pigułek na osobę. Ciemność rozpraszają czerwone, agresywne neony i inne oczojebne kolory. Rozpoczynają się szemrane interesy, a rzeczy których nie widzi się za dnia wychodzą z najciemniejszych zakątków Londynu. W miejscowym Undergroundzie można kupić wszystko, od torebki z klejem, do najczystszej kokainy. Kwitną także zakazane za dnia sporty, takie jak uliczne wyścigi czy Fight Cluby.

Jeśli znasz właściwych ludzi, to w najmniej podejrzanej piekarni za zakup kilku bułeczek dostajesz darmową spluwę twojego wyboru.

Tyle krwi.

Tyle młodej krwi.

Tyle dobrej, młodej krwi.


Spytasz się kim jesteśmy, że tak nas interesuje to miasto.

Jesteśmy wybrańcami Kaina…

…Jesteśmy Czarną Ręką.

Wampir: Maskarada

Krwiopijca 2004

Nabór do nowej kroniki rozgrywającej się w uniwersum Wampira: Maskarady, ogłaszam za rozpoczęty. Jak można wywnioskować po wstępie, gracze będą prowadzić sforę należącą do Czarnej Ręki, elitarnej grupy wewnątrz bestialskiego Sabbatu.

Ostrzegam że łamane będą wszelkie normy społeczne, a także moralne. Sama gra przesiąknięta będzie przemocą, ciężkim językiem i bla, bla bla…

Karty postaci proszę wysyłać na PW, z wypełniony statystykami, zaś zamiast historii opisywać koncept postaci wraz z silnie nakreślonym charakterem. I proszę nie tworzyć sztywniaków, ani żadnych szych. Czarna Ręka to nie-ludzie od brudnej roboty, a nie banda pięknisiów z wyżelowanymi fryzurami i garniakami od Armaniego.

Tak więc, jeśli poczułeś się zaintrygowany, możesz spróbować.

Pytanie tylko, czy podołasz…?
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: [Wampir: Maskarada] Krwiopijca 2004

Post autor: Epyon »

Zgłaszam się ja, Jarząbek. ;)

***

Chciwość (łac. avaritia) jest jednym z siedmiu grzechów głównych, wymienianym jako drugi w kolejności.

W średniowiecznej literaturze, w podręcznikach Ars moriendi, avaritia pojawia się często jako największy grzech człowieka w czasie sądu nad nim.
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 października 2007, 16:02 przez Epyon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: [Wampir: Maskarada] Krwiopijca 2004

Post autor: Phoven »

Ty już wiesz - co i jak. Jak wiem co i jak. Wszyscy wiedzą co i jak.
Karta bedzię w blizej niekoreślonym terminie ;] Czas na prawdziwie zwichrowane osobosci po spokojnym Chicago ;>
Deadmoon
Mat
Mat
Posty: 517
Rejestracja: czwartek, 2 listopada 2006, 00:43
Numer GG: 8174525
Lokalizacja: Świat, w którym baśń ta dzieje się

Re: [Wampir: Maskarada] Krwiopijca 2004

Post autor: Deadmoon »

Ach, słowa są zbędne. Jeszcze dziś na gg dam ci znać o projekcie postaci ;]
Gore? Przemoc? Wulgarność? Mniam!
Bóg mi wybaczy. To jego zawód. - Heinrich Heine

Autystyczne Przymierze Mandarynek i Klementynek
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Wampir: Maskarada] Krwiopijca 2004

Post autor: BlindKitty »

Look into the shadows.
Who will you see?

It depends, on how do you look.

And who wants to be seen.

Witajcie, chłopaki ;]
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Re: [Wampir: Maskarada] Krwiopijca 2004

Post autor: Seth »

Wysyłajcie karty ;]

Tak czy siak, w niedzielę o godzinie 20.00 odbędzie sie narada wojenna. Piętnaście minut przed dostaniecie adresy.
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Ouzaru

Re: [Wampir: Maskarada] Krwiopijca 2004

Post autor: Ouzaru »

Jak starczy czasu i zapału...

Tak dawno nic nikomu nie połamałam, ani nie wyrwałam, że mnie strasznie kusisz :(
Zablokowany