[WFRP] Odsiecz - komentarze

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

[WFRP] Odsiecz - komentarze

Post autor: olympiaa »

Witajcie. Pora wziąć się do pracy po wakacjach, prawda? Zatem zapraszam do sesji opartej na WFRP. Od razu mówię, że nie będzie to krótka przygoda, więc ludziom o słomianym zapale z góry dziękuję.

Zima zbliżała się wielkimi krokami, więc trzeba było znaleźć schronienie na te trzy długie miesiące.

Gerdouen. Średniej wielkości miasteczko w północnym Ostermarku, nad rzeką Talabek. Gerdouen nadawało się do przeczekania zimy jak każde inne miasto, więc bez oporów wprowadziłeś się tutaj. "Pewnie jak mrozy odejdą i tak ruszę dalej. Może do Kisleva? Może dla odmiany na dalekie południe." - pomyślałeś i szybkim krokiem ruszyłeś na poszukiwanie pracy. Tydzień później spadł pierwszy śnieg, a świat ścisnął mróz.

Z zadowoleniem odetchnąłeś, siedząc wieczorem w swojej izdebce. Przynajmniej było tu cicho i ciepło. Z zamyślenia wyrwało cię pukanie. Mrucząc pod nosem otworzyłeś drzwi. Stał w nich uczeń miejscowego czarodzieja. Wątły chuderlak w czerwonej, podniszczonej szacie trząsł się z zimna, pewnie dlatego, że ubranie miał mokre aż do kolan. Piskliwym głosem powiedział, że jego pan Cię potrzebuje i zaprasza do siebie. Rozważywszy wszystkie 'za' i 'przeciw' zarzuciłeś płaszcz na plecy i zakluczywszy drzwi poszedłeś za nim. Nie miałeś wszak nic do stracenia."


Oto co powinna zawierać karta postaci (a te ślijcie na PW):
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:
Wygląd:
Cechy szczególne: (Wszelkie dziwactwa, zarówno w wyglądzie jak i zachowaniu, którymi wyróżnia się postać na tle innych ludzi proszę opisać tutaj.)
Osobowość: (Nie ma to być profil psychologiczny postaci, ale kilka pomocnych informacji czego można spodziewać się po bohaterze w obliczu zagrożenia, co lubi a czego nie, co sprawi że będzie się śmiać do rozpuku, a od czego zaleje się łzami.)
Zawód: (szukam zwyczajnych osób, wykonujących zawody o dużej 'przydatności społecznej', mówiąc prosto rzeźnik, piekarz, pomywaczka, kelnerka, kucharz, itp.)
Historia: (uwzględnijcie dlaczego porzuciliście spokojne życie)

W razie jakbym potrzebowała coś więcej odnośnie postaci, będę kontaktować się przez PW.

O przyjęciu do sesji decydować będzie nie tylko karta postaci, ale też popatrzę i poczytam, jak spisywaliście się w innych sesjach. Wyjątkiem jest tylko jedna osoba, która dostała specjalne zaproszenie i jeśli tylko zechce napisać kartę to od razu jest przyjęta. No, jeszcze tylko raz przypominam, że karty należy przysyłać na PW. A wszelkie pytania tutaj, w temacie.

Hmm... Chyba o niczym nie zapomniałam, zatem... zapraszam do zabawy! :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 września 2007, 23:33 przez olympiaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: Alucard »

Pewne jest, że napisze :D
Mimo zaproszenia postaraj się traktowac mnie jak zwykłego gracza. Powalczymy z tym ciężarem.
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Filippo
Majtek
Majtek
Posty: 123
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 22:36
Numer GG: 2343993
Lokalizacja: Gród Bydgoszcz
Kontakt:

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: Filippo »

Zapowiada się ciekawie... Grigorij Piotrowicz Ungołow w drodze 8)
Obrazek
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: olympiaa »

Zapomniałam dodać, że poszukuję co najmniej 4 osoby, ale im więcej tym lepiej. Jeszcze raz proszę o zwykłe postaci, bez przeginania.

@Alucard: Zawsze jestem obiektywna, chyba że gracze doprowadzają mnie do szału, a o to trudno ;)

@Filippo: Znowu Ty? - powiedziała i wymownie złapała się za głowę. :P Żartowałam :P
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: dante_tha_don »

Wysłałem kartę na Pw, mam nadzieje że doszła.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: Hose15 »

Moja karta się podoba?? :D
Czerwona Orientalna Prawica
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: Alucard »

Karta wyslana. Mam nadzieje, że się spodoba i spotkamy sie w dziale sesje... Brrr... juz nie moge sie doczekać ;)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: olympiaa »

@Dante: do karty nie mam zastrzeżeń, za to napisałam Ci PW, nad czym mógłbyś popracować i będzie ok.
@Hose15: małe poprawki w karcie i dłuższe posty mogą być Twoją furtką, ale o tym jeszcze podyskutujemy na gg
@Filippo: kilka drobnych przeróbek w karcie i będziesz przyjęty
@Alucard: Twoja karta wbiła mnie w siedzenie, historia rozbawiła do łez. Miejsce masz zapewnione.

Edit: Dotarły kolejne 2 karty, obie całkiem porządne i na 90% przyjęte.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: Alucard »

Kiedy rusza sesyja. Juz mnie palce swierzbią :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: olympiaa »

No właśnie mam dylemat, czy zacząć jutro, ale zrobić przerwę na weekend, czy zacząć po powrocie z Zakro-cośtam z turnieju... Ale to juz jak wy wolicie.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: Alucard »

Jutro z przerwa. To moja propozycja :D
Dasz nam na łikend czas do namyslu co do dzialań postaci
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: olympiaa »

Dobrze, dobrze :) Zaczniemy dziś wieczorkiem (czyli znając mnie koło pierwszej w nocy, bo wtedy mi się najlepiej pisze). Hmm... No dobra... postaram się napisać wcześniej ;)

Zagrają:
:arrow: krasnolud Khaertz Delor
:arrow: człowiek Arrak Tavern
:arrow: niziołek Hobb Fashi
:arrow: człowiek Grigorij Piotrowicz Ungołow
:arrow: człowiek Garlick
:arrow: niziołek Brandon Hammelfleisch

EDIT: [WFRP]Odsiecz => No to zaczynamy :) Dobrej zabawy.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: [WFRP] Odsiecz

Post autor: Alucard »

Wow
Dużo nas gra... przynajmniej będzie multum czytanmia (miejmy nadzieje, ze sesja nie padnie... no ale juz moja w tym głowa, aby wytrzymała..
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Re: [WFRP] Odsiecz - komentarze

Post autor: olympiaa »

I moja również. :) Przy okazji... sesja ruszyła, wszystkie komentarze proszę tutaj, w temacie rekrutacji, aby robić jak najmniej bałaganu w sesji.

EDIT: widzę i ciezy mnie to, że moja postać występująca tam gościnnie... yy... przypadła wam do gustu ;) Ehh... żeby tylko trafiła się jakaś fajna młotkowa sesja, w której mogłabym zagrać... Ehh... rozmarzyłam się ;)

EDIT 2: Proszę czytać ze zrozumieniem! Pisałam nie raz, że znajdujecie się w wieży maga. Tych którzy popełnili błąd nazywania tego miejsca karczmą proszę o poprawienie tego błędu i nie pisanie więcej takich kwiatków (!!) :
Uśmiechnął się, sprawdził czy ma wszystkie rzeczy( wiele słyszało się o kradzieżach w przydrożnych karczmach) i wyszedł na korytarz. Jego buty troszkę hałasowały. Ponadto skrzypiąca podłoga też dawała się we znaki. Chodź niziołek próbował zejść jak najciszej i tak obudził jakiegoś mężczyznę który zaczął rzucać w niego przeróżnymi przedmiotami.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [WFRP] Odsiecz - komentarze

Post autor: Hose15 »

Poprawiłem posta :)
Czerwona Orientalna Prawica
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Re: [WFRP] Odsiecz - komentarze

Post autor: olympiaa »

Sczęście w nieszczęściu, czyli dobra wiadomość dla drogich graczy: nie będzie przerwy na weekend, gdyż chłopak który miał zawieźć mnie do Zakroczymia miał wypadek, a skutkiem tego nigdzie nie jadę. Jedyne co może spowolnić grę, to fakt, że wakacje mi się kończą i od poniedziałku będę się pilnie uczyć (kogo ja próbuję oszukać? :D ) ale jeszcze się zobaczy jaki plan zajęć dostanę (mówi się o dwóch dniach wolnych w tygodniu :D )

A z innej beczki to chciałam powiedzieć że jestem z Was bardzo zadowolona. Ekipa, choć całkowicie różnorodna to przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jesteście fantastyczni :)
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: [WFRP] Odsiecz - komentarze

Post autor: Alucard »

Odpowiadaja chórem "DZIĘ-KU-JE-MYYY"
Dobra historia, dobry MG , to i gra sie miło.

Od razu uprzedzam, że jako że ide od października to nie będe miał własnego kompa. Odpisywal będe jak najcześciej, ale zalezy to od wspołlokatorów i czasu na kafejki
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 września 2007, 11:23 przez Alucard, łącznie zmieniany 1 raz.
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Zablokowany