[brak]Dobre czasy...

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

[brak]Dobre czasy...

Post autor: kajtek Raulin »

Witam i zapraszam do sesji w świecie fantasy.Jeśli chodzi o konwencje to raczej heroic fantasy.
Potrzebuje 2 graczy.
Przygode zaczynacie w mieścinie o nazwie Gerendal.Tu odbywaja się liczne turnieje rycerskie oraz konwenty magów.Tereny w około Gerendal to zielone równiny...od czasu do czasu jakaś mała wioska a 5 dni podróż stąd jest większe miasto(w zasadzie to stolica)-Reven.
Uwaga jeśli gracz gra krasnoludem i chce zagadac to człeka to raczej mu to się nie uda no chyba że zna język ludzi.Tak czepuam się takich szczegółów jak język.

Karty TUTAJ!

Imię:
Rasa:
Klasa:
Wiek:
Wzrost:
Ekwipunek:
1.Ubranie
2.Broń
3.Inne

Zapraszam do gry!
Bielik
Mat
Mat
Posty: 594
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 20:34
Numer GG: 5800256
Lokalizacja: GOP

Re: [brak]Dobre czasy...

Post autor: Bielik »

Ostatnio nie uczestniczę w żadnej sesji, więc zgłoszę się do tej :D

Karta Postaci:
Imię: Ha'arim Elvengrace
Rasa: Elf
Klasa: Mag
Wiek: 99
Wzrost: 181 cm
Ekwipunek:
Strój: Ciemno zielona szata podszyta srebrnymi niciami układającymi się w dziwne runy i symbole które zdradzały, że osoba nosząca tą szatę ma wiele wspólnego z magią. Chociaż szata posiada kaptur na głowie nosi lekko przekrzywiony kapelusz spod którego spływały na jego ramiona kruczo czarne włosy. Jego kroki wyciszają miękkie buty o kolorze jeszcze ciemniejszym niż szata, chociaż mało kto je widzi gdyż szata spływa, aż do ziemi.
Broń: Wszędzie chodzi ze swoją laską, która na pierwszy rzut oka przypomina zwykła laskę do podpierania się w czasie podróży jednak jeśli się jej przyjrzy wyryte są na niej symbole podobne do tych które znajdują się na jego szacie. A na jej szczycie umieszczony jest dziwny kamień który wygląda jakby w jego środku tlił się ciągły ogień.
Inne: Przy pasie nosi sakiewkę pełną złota, z drugiej strony w pasie ma wycięte trzy specjalne "uchwyty" w których umieszczone są zwoje z zaklęciami. W torbie podróżniczej ma jeszcze nóż, pióro, 3 czyste zwoje, hubkę i krzesiwo, manierkę wody, kawałek chleba i parę innych drobiazgów o sentymentalnym znaczeniu...

To by było na tyle, a co z czarami? Sam je przydzielisz czy będę je mógł sobie wybrać? Aha jeśli coś nie zgadza się z kanonem twojego świata napisz to postaram się to zmienić... Oczywiście jeśli ty tego sam nie zrobisz wcześniej :D
Stare chińskie przysłowie mówi: "Jak nie wiesz co powiedzieć, to powiedz stare chińskie przysłowie"
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: [brak]Dobre czasy...

Post autor: kajtek Raulin »

Wybierz sobie 4-5 czary.Jakie tylko chcesz.
No sesja nie ma być heroic czyli nawet rycerze znają z 1-2 czary :wink:.
Wszystko się zgadza z Twoją kartą.

PS DeDeki to złooo ale od czasu do czasu trzeba porzucić Neuro i zagrać w heroic :D
PS 2 Nie ma PS 2! :)
Bielik
Mat
Mat
Posty: 594
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 20:34
Numer GG: 5800256
Lokalizacja: GOP

Re: [brak]Dobre czasy...

Post autor: Bielik »

Zatem oto moje czary :
- lodowa lanca(lodowy pocisk)
- leczenie ran
- lodowa fala
- przyzwanie potwora(zwykle zwierzęcia w zależności od miejsca)
- oplatające korzenie

Mam nadzieję, że nazwy czarów mówią same za siebie a jeśli któryś jest za mocny mogę go oczywiście usunąć. Chociaż mam nadzieję, że wszystkie przejdą :D
Stare chińskie przysłowie mówi: "Jak nie wiesz co powiedzieć, to powiedz stare chińskie przysłowie"
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: [brak]Dobre czasy...

Post autor: kajtek Raulin »

Tak,tak...wszystkie przechodzą...czekamy na kolejnego gracza...
Soreh
Majtek
Majtek
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 13 kwietnia 2006, 21:53
Lokalizacja: Piekłopolis
Kontakt:

Re: [brak]Dobre czasy...

Post autor: Soreh »

Znajdzie się jeszcze miejsce dla jednego gracza? :D Mam chyba gdzieś podręcznik do D&D to wzorowania się :) Poza tym, takie małe pytanko: Czy jakby co, można by grac czymś smoko-podobnym? :D
.:| Samozwańczy Pogromca Języka Polskiego |:.
Obrazek
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [brak]Dobre czasy...

Post autor: Keyhell »

Jeśli rekrutacja sie nie zakończyła, a ostatni post był napisany 2-3 miesiące temu to wygląda na to, ze już się nie załapiesz. Trochę za późno, a sesja jak wnioskuje nie wypaliła.
Soreh
Majtek
Majtek
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 13 kwietnia 2006, 21:53
Lokalizacja: Piekłopolis
Kontakt:

Re: [brak]Dobre czasy...

Post autor: Soreh »

Keyhell pisze:Jeśli rekrutacja sie nie zakończyła, a ostatni post był napisany 2-3 miesiące temu to wygląda na to, ze już się nie załapiesz. Trochę za późno, a sesja jak wnioskuje nie wypaliła.
Ehhh, no cóż, szkoda :/ Chciałem się załapać na jakąś sesje fantasy, bo dzięki mojemu MG już mi się sr* epokami gdzie wszystko pluje ołowiem
.:| Samozwańczy Pogromca Języka Polskiego |:.
Obrazek
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: [brak]Dobre czasy...

Post autor: Ant »

Z kolei u kajtka byś się nie nagrał. Chyba żadna jego sesja nie trwała nawet 10 stron
Zablokowany