Lost[Zagubieni]

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Lost[Zagubieni]

Post autor: Hose15 »

Witam!
Naszło mnie coś na zrobienie sesji o tematyce Lost. Kiedyś coś takiego prowadziłem ale nie wyszło...Może tym razem mi się poszczęści. Poszukuje góra 5 osób. Gracze którzy będą brać udział w sesji nie znają się nawzajem chyba, że uzgodnią to między sobą i uwzględnią w KP. Z góry mówię, że Lost oglądałem do 8 odc 3 sezonu więc nie zaczerpnę któregoś z wątków który pojawił się poza 8 odc.

Karta postaci wyglada tak :
Imie i Nazwisko:
Wiek:
Zawód:
Miejsce pochodzenia:
Zainteresowania:
Historia:
Wygląd:
Ekwipunku nie ma bo go zdobędziecie dopiero w czasie gry. Karty wklejacie w tym temacie.
Czerwona Orientalna Prawica
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Alucard »

Karta dzisiaj po południu. Zarezerwuj dla mnie miejsce :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Azrael »

Karta powinna być jutro rano, ale jak mi się wypad do lasu przedłuży to będzie dopiero wieczorkiem.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Hose15 »

Ok. Ja czekam na te karty i zachęcam do zapisywania się pozostałych forumowiczów.
Czerwona Orientalna Prawica
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Azrael »

Imie i Nazwisko: Masao Sumers
Wiek: 26 lat
Zawód: Właśnie skończył turystykę i historie sztuki w Ameryce, lecz pracuje jako ochroniarz w SuperMarkecie.
Miejsce pochodzenia: New York/Tokio
Zainteresowania: Sztuka japońska, karate i podróże. Za młodu bardzo interesowały go zwierzęta (trzy psy i 4 koty)
oraz wspinaczka.
Historia: Urodził się w Tokio, lecz jego rodzice rodzice oddali go do adopcji zaraz po urodzeniu, więc ich nie znał.
W wieku 8 lat wraz z ojczymem i macochą (ojczym - producent quadów i skuterów, macocha - malarka) przenieśli się do Ameryki, aby pod Nowym Yorkiem założyć stadline koni połączoną z gokarciarnią, quadociarnią i wypożyczalnią skuterów. Masao pomagał rodzicom w ich działalności - matce mieszał farby, a w wieku 15 lat prowadził wycieczki na swoim quadzie. Poszedł na studia, a jako że chciał się usamodzielnić również do pracy (zielony pas karate, pomógł)
Teraz zamierza wrócić do ojczyzny, lecz wpierw wstąpić do ********. Po co do ojczyzny? Chce odnaleźć rodziców i poznać bliżej kraj.
Wygląd: http://i.wp.pl/a/f/jpeg/9246/raportf1_k ... e_130.jpeg
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Zorin
Marynarz
Marynarz
Posty: 279
Rejestracja: wtorek, 23 stycznia 2007, 17:00
Numer GG: 9606247
Lokalizacja: Z daleka
Kontakt:

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Zorin »

KARTA:

Imię i Nazwisko: Matt Grendil
Wiek: 19 lat.
Zawód: Brak. Skończył tylko szkołę średnią. Pracował trochę jako barman, w barze.
Miejsce pochodzenia: Anglia/ Londyn
Zainteresowania: Komputery, filmy TV, piłka nożna, język francuski, informatyka,
Historia: Matt urodził się w Londynie, to tam stawiał pierwsze kroki, pierwszy raz poszedł do szkoły.... Mieszkał z mamą i tatą w jakimś bloku. Matta od zawsze interesowały komputery, więc gdy miał 9 lat dostał jakiś przeciętny od rodziców. Chłopak był raczej nie zbyt grzecznym chłopakiem gdy chodził do szkoły średniej często uciekał z lekcji z kolegami, by móc pograć w kafejce internetowej. Matt bardzo często kibicował Arsenalowi Londyn, swojemu ulubionemu klubowi. Chłopak gdy skończył szkołę średnią marzyło Studia Informatycznych w Nowym Yorku, jednej z lepszej szkół na świecie w tej dziedzinie. I jego marzenie się spełniło uzbierał trochę pieniędzy, resztę dołożyli mu rodzice, i poleciał do Nowego Yorku.
Wygląd: http://static.flickr.com/25/102016841_088d007fc0_m.jpg

Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie, jak na razie oglądnąłem dwie serie zagubionych.
Dum spiro, spero:)

Ambitosa non est fames.

Pozdrowienia Zorin! :D :D
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: dante_tha_don »

Imie i Nazwisko: William West
Wiek:35 lat
Zawód:Pisarz/scenarzysta.
Miejsce pochodzenia:Arkham/Stany Zjednoczone
Zainteresowania:Literatura zwłaszcza fantastyczna,polityka i komiksy których jest kolekcjonerem.
Historia:Wychowany w standardowej rodzinie żyjącej w dostatku. Nigdy nie miał przyjaciół gdyż trzymał sie na uboczu, z dala od wszelkich imprez czy innych wydarzeń kulturalnych miasta. Ukończył Miskatonic University fakultet literatury licząc na posadę nauczyciela lub wykładowcy.W wieku 20 lat opublikował swoje pierwsze opowiadanie na łamach tematycznego czasopisma science fiction lecz nie osiągną zaskakujących sukcesów. Opublikował kilka książek i napisał scenariusze do paru filmów klasy B o kosmitach. Teraz czekał go jednak przełom gdyż miał lecieć na premierę filmu do którego napisał scenariusz. Ta hiperprodukcja ze znanymi aktorami zatytułowana "Mój własny demon" to potencjalna szansa na olbrzymie pieniądze i stworzenie własnego wydawnictwa co jest marzeniem Williama. Niestety znalazł sie na pokładzie lotu Oceanic 815.
Wygląd: http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Lovecraft1934.jpg tylko że z brodą długości około 10 centymetrów i okularami.
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Arxel »

Jeśli w samolocie byłby mile widziany kapłan to chętnie bym takiego odegrał. Kartę podam tu edytując posta.
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Hose15 »

Kapłan może być. Granie taką postacią jest na pewno dosyć ciekawe. Dostarczy to także jakiejś innej atmosfery podczas sesji. Jestem jak najbardziej otwarty na takie postacie.
Czerwona Orientalna Prawica
Parsifal
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 7 września 2007, 21:38
Numer GG: 0

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Parsifal »

Witam, bo jestem nowym użytkownikiem (pierwszy pst-uff). Ale, do tematu
Imie i Nazwisko: Steve Anders
Wiek:35 lat
Zawód: Zawodnik Muay Thai
Miejsce pochodzenia:USA,Teksas
Zainteresowania: Wrestling, Muay Thai, zwierzęta, polityka
Historia: Już od małego Steve interesował się sportami walki. Na pierwszy trening Muat-Thai ojciec zaprowadził go gdy miał 12 lat. Widać że miał talent do tego sportu. Od początku kariery zaczął odnosić sukcesy. W wieku 16 lat, kiedy był już bardzo utytuowany jak na swój wiek doszła kolejna pasja: Polityka. Długo zastanawiał się co wybrać: Ostatecznie zrezygnował z pomysłu studiów Politologii, prowadząc dalej swą karierę. Szło mu bardzo dobrze, aż do 33 roku życia. Wtedy to dopadła go poważna kontuzja. Po roku wrócił do siebie i wznowił treningi. Po kolejnym roku, gotowy jak nigdy miał lecieć samolotem na międzynarodowy turniej Muay Thai. Ale nie doleciał...
Wygląd:http://www.tamamartialarts.com/images/Neal_Rowe.jpg

Mam nadzieje że jest OK. :D
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Mekow »

Korci mnie ta sesja. Chyba dam radę coś wymyślić (ciekawą postać).

Póki co mam pytania:

Czy historia postaci ma się kończyć jakimś konkretnym lotem ?
Kiedy rozpoczęcie sesji i do kiedy można słać (zamierzam na PW) karty ?
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Hose15 »

Tak. Historia tak jak to zrobili inni ma kończyć się na konkretnym locie. Karty zamierzam przyjmować do niedzieli. Wybiorę 4 i zaczniemy.
Czerwona Orientalna Prawica
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Mekow »

Chodziło mi o to, abyś wyznaczył jakiś konkretny lot - np. "Oceanic 815 z Sydney do Los Angeles".

No, ale chyba nie wszyscy są tacy dokładni. Spoko - drobne niedopowiedzenie chyba nie zaszkodzi ;)

Karta poszła.
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Hose15 »

Dostali się:
- Azrael666
- Zorin
- danta_the_don
- Mekow

Sesja być może ruszy jeszcze dziś.
Czerwona Orientalna Prawica
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Re: Lost[Zagubieni]

Post autor: Arxel »

Przepraszam, że nie przesłałem karty Hose. Mam nadzieję, że niczego ci nie popsułem.
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
Zablokowany