[WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
hyjek
Marynarz
Marynarz
Posty: 395
Rejestracja: poniedziałek, 3 lipca 2006, 15:16
Lokalizacja: Piździawy Zdrój
Kontakt:

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: hyjek »

Vibe sobie pojechal, a Evandril (jedyna osoba, ktora ewentualnie moze wrzucic upadte) raczej od swieta na forum wchodzi...
Miasto zbudowane z Drewna tworzy się w Lesie
Miasto zbudowane z Kamienia tworzy się w Górach
Miasto zbudowane z Marzeń tworzy się w Niebiosach
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ravandil »

hyjek pisze:Vibe sobie pojechal, a Evandril (jedyna osoba, ktora ewentualnie moze wrzucic upadte) raczej od swieta na forum wchodzi...
Akurat tak się złożyło, że akurat obie sesje Warhammera są zawieszone ;/ A żadna ciekawa sesja się na forum nie zapowiada... Pozostaje nam mieć nadzieję, że się uda we wrześniu cały skład zmobilizować, no bo w coś trzeba grać ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
EmDżej
Marynarz
Marynarz
Posty: 151
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2007, 17:29
Numer GG: 3121444

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: EmDżej »

Vibe. A może by tak wznowic Adrenalinkę? Evandril zniknął, ale drugi MG wrócił i myślę, że nie tylko ja bym się cieszył ze wznowienia sesji.
Nie jestem wariatem. Jestem... samolotem :-)
Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Vibe »

Dobra, postaram sie reaktywować sesję (przy okazji zawiadomić Evandrila co by ożywić nasz wspólny projekt), ale nie obiecuję ile wytrzymam jeśli Ev. nie wróci - jak chyba wiecie "Spisek" jest dla mnie priorytetem i na tej przygodzie koncentruję się najbardziej. Za chwilę postaram się pociągnąć fabułę "Adrenaliny" dalej bez względu na to, co planował Evandril (zresztą, z założenia to miał być swoisty versus więc chyba wkurzony nie będzie... jeśli się w ogóle pojawi :P).
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
EmDżej
Marynarz
Marynarz
Posty: 151
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2007, 17:29
Numer GG: 3121444

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: EmDżej »

Git!!!! :) :) :)

Ja posty do Spisku i Adrenaliny skrobnę dziś dopiero późnym wieczorem, bo dzisiaj mamy dwa show, a potem jeszcze robota no i wolny będę dopiero ok. 23 czasu polskiego.

Byki z Altdorfu!! Do boju!! :-) Odnajdziemy waszego Mirka Klose :-)
Nie jestem wariatem. Jestem... samolotem :-)
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

EmDżej pisze:Byki z Altdorfu!! Do boju!! :-) Odnajdziemy waszego Mirka Klose :-)
A jak! Byki, byki ale z was skurczybyki hehehe.... A na poważnie, muszę zawiadomić Megarę że sesja się zreaktywowała - w końcu Viggo musi sprawdzić "głębię" Camilli, jeśli wiecie o co mi biega ;)

Fajnie że sesja ponownie ruszyła, mam jedynie nadzieję, ze niebawem dołączy Evandril, bo z doświadczenia wiem, że utrzymanie dwóch sesji na wysokim poziomie jest dość trudne przez jednego MG (a nie chciałbym żeby "Spisek" cierpiał przez "Adrenalinę"). Post powinien pojawić się za kilka chwil.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
EmDżej
Marynarz
Marynarz
Posty: 151
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2007, 17:29
Numer GG: 3121444

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: EmDżej »

A tak w ogóle to Byki są z Middenheim a Mirek Klose gra dla Czerwonych. Kurtka. Miesiąc przerwy w sesji wszystko mi pomieszał :-).
Nie jestem wariatem. Jestem... samolotem :-)
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

Vibe pisze:- Jestem Oliver Kahn, trener. Czego chceta o tej porze, do k**wy nędzy?!
Ten tekst po prostu rozłożył mnie na łopatki, do tej pory jeszcze wywołuje u mnie uśmiech na twarzy. Nieźle, Vibe, nieźle, oby więcej takich smaczków :)
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Vibe »

Jak już pewnie zauważyliście, pojawił się kolejny post do naszej snotballowej sesji. Korzystając z odrobiny wolnego czasu postanowiłem zrobić upka i tak myślę że chyba uda nam się skończyć tę przygodę. Co prawda będzie to rozłożone w czasie, ale postaram się by sesja wciąż żyła. No i przy pisaniu do "Adrenaliny" mam zdecydowanie mniej pracy niż przy "Spisku..." (choć i koncepcja samej przygody zgoła inna) więc czasem może sie zdarzyć się tak, że up do tej sesji pojawiać się będzie częściej niż do mojej flagowej przygody. Dobra, za bardzo się rozpisałem więc kończę - czekam na Wasze posty i jedziemy dalej ;).

@EmDżej: jeśli chodzi o inne sesje z Waszą ekipą (tj. Broch, Ninerl, Konrad, Ravandil i Galavandrel), to mam już w głowie zarys bardzo ciekawej przygody idealnie pasującej do Waszej piątki, która rozgrywała by się w Sylvanii... Mierzi mnie bardzo by jeszcze coś wam poprowadzić i jesli tylko czas w najbliższych miesiącach pozwoli (i skończymy wreszcie "Spisek..." bo ostatnio pisanie na ciągle wysokim poziomie troche pracy mnie kosztuje), rozegramy już w pełni dopracowaną przygodę (pracuję nad szczegółami).
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Evandril »

Co właściwie sądzicie o tej luźnej sesji? Chcecie kontynuować, czy wg was jest nudnawa i nie chce się wam za bardzo odpisywać? Czekam na opinie.
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ravandil »

Ja jestem jak najbardziej za kontynuacją ;) Ani nie narzekam na brak czasu, chęć do gry jest, więc taka luźna sesja jest bardzo pożądana. A niektóre odniesienia do masowej kultury to takie małe perełki :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

Podpisuję się pod słowami Ravandila - sesja jak najbardziej mi się podoba i jedziemy z nią dalej, zwłaszcza że czasami naprawdę można się pośmiać (przeważnie z naszego "kochanego" Kocia hehe).

Poza tym musimy odnaleźć najlepszego napastnika Imperium bo bez niego "Czerwoni" nie wygrają meczu hłehłe.

No i sprawa najważniejsza - dane jest mi grać ze świetnymi graczami (i Mistrzuniami ;)) - to mówi samo za siebie. Kontynuujemy!
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
EmDżej
Marynarz
Marynarz
Posty: 151
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2007, 17:29
Numer GG: 3121444

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: EmDżej »

Taaa.

Ja również jestem jak najbardziej za kontynuowaniem. Przepraszam za przestoje dłuższe ostatnio ale mam ostry dym. Dzisiaj wracam do Krakowa i będę już mógł powoli układać sobie wszystko i wracać do normalnego stylu życia :-)

Obiecuję, że nadrobię wszystkie zaległości.
Nie jestem wariatem. Jestem... samolotem :-)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: [WFRP] Adrenalina - REKR.ZAMKNIĘTA; KOMENTARZE -

Post autor: Ravandil »

Vibe pisze:Chudy, wysoki, ubrany w przylegający kostium ze świecącej, czarnej skóry nie wiadomo elf, czy człowiek, bo jedyne co było widać zza kostiumu, to oczy i zakneblowane czerwoną piłeczką usta.
- Pokrak ! – zwrócił się Kocio do osobnika – Przynieś tu łopatę i cały ekwipunek tych księciuniów. Poszukaj w pokoju obok.
To mnie rozwaliło, prawie spadłem z krzesła :P Jak przypomniałem sobie scenę z "Pulp Fiction" z udziałem Pokraka to na twarzy wykwitł mi paskudny uśmiech... Jak wspominałem wcześniej, chwała za takie smaczki :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Zablokowany