[Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil

Post autor: WinterWolf »

Ok. Czyli teraz nie pozostaje nam już nic jak tyko czekać na rozpoczęcie sesji :D No chyba, że jest coś jeszcze o czym nie wiemy... :P
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil

Post autor: Drzewiec »

Tak, jeszcze musicie złożyć oświadczenia lustracyjne, a możecie grać :D.
http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... =15&t=3851
Proszę bardzo, wrota do Sigil się dla Was otworzyły...
W tym temacie możecie komentować sesję...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil

Post autor: WinterWolf »

Już się zlustrowałam :D Zaraz odpiszę :D Ino moja uwaga, że teraz nie będzie Płomiennołuskiego do około 30 lipca o ile mnie pamięć nie myli... Dziś o 4 rano wyjechał. Jego postać chyba chwilowo musi MG poprowadzić...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil

Post autor: BlindKitty »

Lustracja = zło :D Ja już odpisałem, WW też, takoż i Kaczor, czekamy już tylko w takim razie na dwóch, bo Płomiennołuski/Przyjemnokluski (niepotrzebne skreślić) raczej prędko nie odpisze... :P Oby wszystko było dobrze =]
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: Kaczor »

Mam nadzieje ze MG pamieta, a Was informuje, ze Kaczora nie bedzie od poniedzialku do 29.08. Moze to mu troszke przeszkadzac w odpisywaniu, zwlaszcza ze tam gdzie jedzie (Mazury-->Tatry) nie ma netu. A co do sesji, to dziwi mnie, co takiego czarodziejskiego jest w dmuchaniu nosa, ze przenioslo mnie wzglednie daleko:D


Edit:

Dziekuje WW :)
Ostatnio zmieniony sobota, 14 lipca 2007, 13:25 przez Kaczor, łącznie zmieniany 1 raz.
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: WinterWolf »

Kaczorku moj Ty kochany :D Powiem Ci co magicznego jest w dmuchaniu nosa :D Sigil to miasto drzwi. Prowadzi do niego niezliczona ilosc portali. Niektore pojawiaja sie sporadycznie w roznych miejscach inne maja stala lokalizacje. Te portale maja tez jeszcze jedna wlasciwosc: maja rozne klucze. Kluczem do portalu przez ktory przechodziles bylo wlasnie dmuchanie nosa :P Do innego portalu moze to byc dawno zapomniana przez wszystkich melodia, bekniecie, splesniala racja podrozna trzymana w plecaku... Inne wymagaja magicznych formul... Portale sa rozne.... Sigil to miasto portali dlatego nazywaja je tez Miastem Drzwi :D
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: Drzewiec »

Dokładnie jest tak, jak Wilczyca mówi :). To najbardziej lubię w tym uniwersum, bo daje niezliczone możliwości, do tego krótki wypad do, powiedzmy, Zapomnianych Krain, czy do Tartaru nie stanowi zbytniego problemu :P. No, stanowi... bo trzeba znaleźć portal i klucz, ale można się tam przenieść również przypadkowo, przez kichnięcie nosa podczas przechodzenia przez drzwi gospody.
Dlatego praktycznie mogę rzucić was zawsze i wszędzie gdzie tylko mi się marzy i wyjaśnić to najbardziej sporadycznym gestem. Fajne, co? :D
Pierwszy up za nami, mam nadzieję, że jest znośnie. A postaram się, by było jeszcze lepiej.
WW mówiła coś o chęci zorganizowania małej konferencji na GG z MG i graczami, ja nie mam nic przeciwko. Jutro wraca Tevery... to jak, jutro o 21? W zasadzie nie wiem po co, ale może być zabawnie :P.
No i jeszcze jedna sprawa. Wiele osób wyjeżdża, ja też- w sierpniu, więc pozwolę tym, co zostali, po prostu rozkoszować się Sigil, potem może się zawiesi sesję na tydzień, czy dwa, a wrócimy jakoś w sierpniu, gdy wszyscy będą dostępni, bo nie chcę potem kombinować, jak was połączyć. A przysłowiowe "kichnięcie nosem" może nie starczyć :D.
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: Drzewiec »

Chciałem napisać upa, ale cóż- wyparowało mi aż 3/5 graczy, więc... nie przejmujcie się- sesja będzie trwała, ale teraz chwilowo ją zawiesimy. Myślę, że w sierpniu wrócimy i nie będzie potrzeby przerywania w trakcie ;). Nie zapomnijcie tylko o niej!
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: WinterWolf »

Na mnie możesz zawsze liczyć. Robię sobie wakacje z komputerem więc o ile mnie Piaski czasu nie porwą albo Pani Bólu nie rzuci mnie w labirynty, to możesz liczyć na moje odpisy :D Ino musi wrócić część tych graczy, którzy sobie uciekli... Kaczora nie będzie dość długo, bo chyba do końca sierpnia... BK znika tylko do 5 sierpnia... Nie wiem co u pozostałych...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Bartold
Pomywacz
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 23 sierpnia 2007, 13:53
Numer GG: 7270128

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: Bartold »

Macie tam jeszcze miejsce...? :D
FSM!
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: WinterWolf »

Mam pytanie do Drzewca i reszty: możemy już grać dalej? Bo tak fajnie mi się gra Onyxem, że nie chcę, by ta sesja padła. Proszę... ruszmy ją dalej... <patrzy błagalnym wzrokiem zbitego psa>
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Plomiennoluski
Mat
Mat
Posty: 494
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 12:49
Lokalizacja: Z Pustki

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: Plomiennoluski »

Dołączam sie do głosu naszej Zimowej Wilczycy, choć niewątpliwie mi się Onyxem w ogóle nie gra ;)
K.M.N.

Don't make me dance on your grave...
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: Drzewiec »

Dobra, moi drodzy Pierwszacy i nie tylko.
Kaczor wrócił, ja wróciłem na serio, mam czas (a także migrenę i ból gardła ;)) więc za chwilę będzie nowy up. Mam nadzieję, że sesja się unormuje i już pójdzie normalnie, z regularnymi upami...
Miejsca już chyba nie za bardzo, starczy mi skład cudaków, jaki zebraliśmy... ;)
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: WinterWolf »

Yay! Sesja rusza, sesja rusza :D Tylko BK właśnie wyjechał i nie bedzie go do piątku X_x
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: Tevery Best »

Mam nadzieję, że BK nie obrazi się za tą drobną samowolkę odnośnie jego poczynań, ale nie chciałem czekać do przyszłego tygodnia na jego odpowiedź, przed napisaniem swojej. Tak czy owak, niech pisze bez zwracania na to uwagi, w najgorszym razie zrobię edit. Zwłaszcza, że najprawdopodobniej pobiegnie do wieży... Chociaż, kto zgłębi pobudki githzerai?
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: WinterWolf »

Cóż... BK w realu to człowiek bardzo miły, ale postacie zawsze prowadzi nieobliczalne. Ale nie bój się. Jeśli zacznie się "burać" z powodu Twojego posta to może być pewien, że zgodnie ze swoim opisem zostanie zjedzony :P
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Planescape] Witajcie w Sigil- KOMENTARZE

Post autor: WinterWolf »

Ehmm... Przepraszam, że tak posta pod postem, ale chciałam zwrócić uwagę na fakt, że wszyscy gracze odpisali. Czekamy na MG. Sesja rusza dalej czy umarła śmiercią tragiczną?
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Zablokowany