[Naruto] Dziwna organizacja..

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: scorez »

Grrr... hmmm... to wtedy bym zamienił drunken firsta na Shadow Shuriken (Kage Shuriken no Jutsu). Może byc?
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: BlindKitty »

@Kawairashii

Nie o to idzie, że są śmiercionośne, bo liczę na to że MG jakoś nas zbalansuje, tylko o sam fakt, że są to piły magnetyczne... Hm, no nie wiem, po prostu jakoś mi to nie pasuje do... hm, klimatu? A może po prostu jedno do drugiego? Nie wiem. Mam z tym jakiś zgrzyt... No ale trudno, przyzwyczaję się zapewne :)
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Hose15 »

Kawairashii wysłała mi poprawioną kartę więc nie ma się o co martwić, że to będzie nieklimatyczne :)
Czerwona Orientalna Prawica
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Kawairashii »

Tak czy inaczej jest to tylko nazwa, mogę ją zmienić, chociaż ta wydaje się najodpowiedniejsza w stosunku do jej użytkowania. Wyobraź sobie dwa magazynki ułożonych przy sobie iglic, niczym pióra, na ramionach, wygląda to jak piła lub gąsienica od czołgu. Sporo podobnych zabawek można znaleźć w tym świecie, nawet Zaku miał swoją fanaberie, broń dźwiękową na ramieniu, ot co nawet istniał mały kraj specjalizujący się w tworzeniu śmiercionośnych broni dla wszystkich sąsiadujących, nie pamiętam jego nazwy ale jego przedstawiciele przegrali ostatnią walkę przed nową serią naruto.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Hose15 »

No właśnie. Nie ma się co dziwić. Ta ręka Zaku jest zarąbista. Tak samo u Dosu Kinuty..Co do awangardowych broni to mogę wymienić np. łańcuchy czy miecz Kisame. Czasami są one bardzo fajnie wymyślone i ładnie komponują się z resztą.
Czerwona Orientalna Prawica
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Kawairashii »

Co do wybierania grup mam nadzieje że nie będziesz dopasowywał względem siły technik, a raczej ich specjalizacji. Tak jak to drużyna Kiby, Hinaty i Shina są wyśmienici w zwiadach oraz rozpoznaniu, a grupa z Ino, Chujem i Shikamaru wyśmienici w powstrzymywaniu i spowalnianiu pościgów, ekipa z Nejim, Lee oraz Tien Tien są znakomici w walce blisko dystansowej, idealna garda, ekipa pustynna także ma swoją typową specjalizację jak szturm, zmasowany atak, walka z wieloma. Moja postać podchodzi pod specjalizację grupy Gaary.

EDIT do poniższego postu: wszystko zależy od scenariusza, chociaż dobrze by było gdybyśmy współpracowali, a nie wchodzili sobie w drogę. W końcu do tego są kompletowane zespoły, skazani na siebie ze względu na specjalizację.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 czerwca 2007, 16:57 przez Kawairashii, łącznie zmieniany 2 razy.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Hose15 »

No nie wiem jak to jeszcze będzie wyglądało. Ale raczej zrobię tak jak mówisz. Będę raczej dobierał postaci tak aby tworzyły zgrany zespół. A czy chcielibyście np. że 1 osoba jest od siły, druga od zwiadu a trzecia od masowego ataku ?
Czerwona Orientalna Prawica
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Ant »

Może zrobić tak, żeby jakieś postaci rywalizowały ze sobą?
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: scorez »

właśnie... a można grać ludźmi z wioski dźwięku? ta wioska jest wioską shinobi ale rządzi w niej orochimaru.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Ant »

chyba można, ale jakby pasował do drużyny?
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Hose15 »

Hehe. Ale mieszacie. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Raczej nie można tak zrobić. Chyba, że znaleźli by się jeszcze dwaj chętni do Wioski Dźwięku oprócz scoreza. Ale do dzisiaj wieczorem zatwierdzam karty. Więc jest mało czasu i szans na to. Postaci oczywiście będą mogły ze sobą rywalizować. Tzn. Nie walczyć czy coś tylko przekomarzać się, kłócić. Albo np. Kto będzie silniejszy. Wtedy taki delikwent dąży do zdobycia jak najlepszych technik.
Czerwona Orientalna Prawica
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: BlindKitty »

Hm, hm, dobra, zwracam honor - zrozumiałem że jest to coś w rodzaju piły tarczowej, tylko że napędzanej magnesem... Zresztą, Kyouko też korzysta z broni, aczkolwiek bardziej tradycyjnej ;) ale co się w przyszłości stanie, kto wie? :P I zależy co kto rozumie przez dziwaczną bronią, bo na przykład mało moich znajomych uznaje za normalną broń pałkę trójsekcyjną :P a dla mnie to nie jest nic bardzo dziwacznego... No, ale już się mogę doczekać Taren Bo Higyou użytego po raz pierwszy :) i bądźcie pewni że kombinowanie różnych technik okaże się specjalizacją czarnowłosej czternastolatki :P
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Kawairashii »

Może i nie umiem prowadzić jak MG, ale mam sentyment do katalogowania.

P.K(ot).L. - Dragonis Uchiha
Perzyn - Mizutori Kojiro

Kawairashii - Tsukiko Kabutomushi
scorez - Kellar Hyouton
Ant - Izumo Hagane

BlindKitty - Kyouko Togashi

Masz tu szóstkę nieprzystosowanych społecznie dzieciaków z problemami psychicznymi (jak zresztą większość dzieciaków w Naruto). Czyli aż dwie grupy, może być ciekawie, nawet fajnie się złożyło, że na każdy zespół musi przypadać jedna dziewczyna.

@P.K(ot).L. - Widzę, że masz sentyment do smoczych imion proponuje Ryuu, bo Dragonis z pewnością nie ma nic wspólnego z krajami wschodu, o Kellar'ze nie wspominając... Oraz technika wodne klony niestety jest uczona jedynie w kraju wioski ukrytej we mgle więc nie uczęszczając do akamedii z tamtych stron nie powienineś posiadać tej tecniki.

@BlindKitty - hehe... moja postać także nie raz cię zaskoczy, właśnie dla tego nie podaje technik 8) Poza tym moich pił nic nie napędza :D Magnetyczność ma inny cel.

Edit: Mi osobiście najabrdziej przypada team >>Kallar, Mizutori i Tsukiko<< w końcu wszyscy bazują głównie na iglicach i nie urodzili się w Konoha, lub >>Izumo, Mizutori i Tsukiko<<
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 czerwca 2007, 18:27 przez Kawairashii, łącznie zmieniany 4 razy.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Ant »

Chociaż P.K(ot).L możesz umieścić w historii jak ktoś z takim imieniem znalazł się w Konoha i może Hose to przyjmie :D

Hose o której oglosisz koniec rekrutacji?
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Hose15 »

Koniec rekrutacji nastąpi o 20. Podsunęłaś mi Kawairashii fajny pomysł z tymi teamami. Ale jak narazie będzie to niespodzianka :D Wszystkiego dowiecie się za niespełna półtorej godziny :P
Czerwona Orientalna Prawica
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Ant »

kurde... trochę długo. Nie mogę się już doczekać
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Kawairashii »

Kwestia wychowawców także jest ciekawa, w końcu stara ekipa prawie całkowicie awansowała na Chuninów, niektórzy na Joninów. Może i którymś z nauczycieli będzie sam Neji? Nazwa sesji także sporo mówi, jaką to organizację ma na myśli Hose? chyba się domyślacie.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Zablokowany