[Naruto] Dziwna organizacja..

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Hose15 »

No tak. Z pośpiechu się zapomniało :) Ale obiecuję, że postaram się zrobić interesującą sesję. Co do technik. To i tak będziecie razem w Teamie więc i tak je prędzej czy później poznacie. Jedynie Kawairashii wysłała mi wiadomość na PW. Bardzo podoba mi się to, że mówisz o podstawowych technikach. To jest ważne. Nie będziecie mogli czasami nic zrobić bez tych technik. Zastanówcie się. Dobra. Od teraz karty na PW.
Czerwona Orientalna Prawica
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Kawairashii »

Przy okazji może zdradzisz mi jedno a propos "main plot" czy zaczynamy rozgrywkę znając się nawzajem i przygotowując do egzaminu na chunina? Czy dopiero rozpoczynamy nasze przygody po akademii? Mam nadzieje, że będziemy mogli poznać parę nowych technik, bo moja postać ma z czasem ewoluować, w końcu zmiany zachodzące w bohaterach to najlepsza część rozgrywki 8)
Mam, co najmniej trzy techniki, które chciałabym dodać do listy 6-ciu wraz z rozwojem postaci.


Znalazł się i genin z kraju wioski ukrytej we mgle, czyli nie możemy być w jednym teamie, czy to znaczy, że startujemy do egzaminu? Nie zapisałam historii mojej postaci, bo nie byłam pewna, jakich klimatów się spodziewać, mam zamiar uzupełnić ją jakąś ciemną przeszłością, czy mogę ją dopisać w trakcie gry i wysłać ci ją uzupełniając kartę postaci?
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Hose15 »

Będziecie w jednym Teamie ponieważ został on dołączony przez Hokage do Konohy. Takie małe nagięcie. Trochę się znacie. Wykonaliście ze cztery misje jak dotąd. Przygotowujecie się do Chuunin Exam. Historię można dopisać. Technik będzie można się uczyć. Ja będę mówił kiedy można, kiedy nie i jakich technik można się nauczyć.
Czerwona Orientalna Prawica
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Nekonushi »

Dobra .... 3 i ostatnia wersja mojej karty

Karta postaci :

Imię i Nazwisko: Dragonis Uchiha
Wiek: 14 lat
Wioska z której pochodzicie: Konoha
Ekwipunek: 6 kunai, 6 zapisanych scrolli, 10 czystych, 4 linki, 4 wybuchowe talizmany, książka
Umiejętności: Bardzo dobrze używa Ninjutsu, potrafi cośtam zrobić z genjutsu, ale nie jakoś wybitnie, Taijutsu mu zupełnie nie leży, tzn. każdy shinobi cośtam z taijutsu potrafi, ale on wyjątkowo mało. Całkiem nieźle posługuje się ekwipunkiem. Bardzo inteligentny, wybitny taktyk.
Techniki: 1 - Katon, Gokakyuu No Jutsu (Grand Fireball Technique);
Obrazek
2 - Mizu Bunshin No Jutsu (Water Clone);
Obrazek
3 - Sharingan (1 poziom);
Obrazek
4 - Henge no jutsu (Transformation technique);
Obrazek
5 - Katon, Ryuuka no Jutsu (Dragon Fire Technique);
Obrazek
6 - Fire Element, Phoenix Fire (Katon Housenka no Jutsu)
Obrazek
Historia: Urodzony przez matkę całego rodu jako brat Sasuke i Itachiego, został nie zauważony przez Sasuke z powodu złości i strachu. Po wszystkim Itachi zabrał go i oddał na wychowanie Kakashiemu, mówiąc, że ktoś zabił cały klan i ktoś musi go wychować, a on jest w ANBU. Zrobił to, aby mieć za sobą dwóch nemezis. Miał też nadzieję, że pokaże w ten sposób swojemu faworytowi, Sasuke, że jeśli jest ktoś jeszcze komu nie powiedziano "Musisz mnie nienawidzić, by mnie zabić." to na pewno mu nic nie wyjdzie. Kakashi samotnie wychowywał młodego Dragonisa - tak prosił by go nazwano Itachi - aż do 6 roku życia. Wtedy wypuścił Dragonisa do Akademii, a on od tego czasu praktycznie sam się sobą zajmował, więc Kakashi miał czas na drużynę 7. Przez cały ten czas Kakashi utrzymywał go w przekonaniu, że jest jego ojcem. W końcu w 8 roku życia Dragonis spytał Kakashiego, gdzie jest jego mama, a Kakashi wyznał mu wtedy całą prawdę. Dragonis był załamany, przez wiele dni nie mógł się pozbierać. W końcu poprosił Kakashiego by go trenował gdy skończy akademię. Ten się zgodził. Nauczył go wszystkiego o jego klanie, ich technikach, sposobach i nauczył go wszystkich technik. W przeciwieństwie do Sasuke, Dragonis nie pałał żądzą zemsty na Itachim, aczkolwiek pewnie i on chciałby go dopaść. W końcu Drag oniszostał Geninem ....

Zmiany - ostatecznie pozbyłem się zarówno Kage-bunshina jak i Summoning Technique, wzamian wrzuciłem jeszcze jedną technikę ognia, Phoenix Fire. Oprócz tego zamiast Kage-bunshin dałem Mizu-bunshin (planowałem też technikę wody, ale same przegięte były). Niby one też silne, ale trening osobisty u Kakashiego chyba to usprawiedliwia. Więcej już nie odejmę sobie, więc jeśli przez to mam się nie dostać do sesji ... to trudno. Aha - jeszcze do equipa dodaję linki i wybuchowe
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 czerwca 2007, 12:23 przez Nekonushi, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Kawairashii »

Dobra podam tu wszystko, co można się dowiedzieć o mojej postaci, z pierwszej ręki

Imię i Nazwisko: Tsukiko Kabutomushi (klan specializujący się w żuczej likantropi oraz wykożystaniu do walki żuków)
Wiek: 14 (jak każdy genin)
Wioska z której pochodzicie: Konoha o ile nie wchodzić w szczeguły
Ekwipunek: prócz standardowego, nosi na ramionach przytwierdzone iglice, które raczej nie stanowią elementu dekoracyjnego (są często nazywane Magunetto Nokogiri - piły magnetyczne)
Wizerunek: chodzi ubrana jak by była żukiem bądź małym samurajem, za razem nie tracąc swej młodzieńczej swobody. Krótka bluza z długimi rękawami i wysokim golfem, rękawy jak widać obrośnięte iglicami. Pomarańczowe lenonki (okulary), rude włosy z kitkiem, grzywką, usta przysłonięte przez golf. Ciemno naprawdę ciemno zielone oczy, z fioletowym odcieniem. Spodnie z ochraniaczami na kolana i stopy.
Historia: Jej rodzina mieszka na uboczu Konohy trudząc się w sprzedaży kwiatów
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Nekonushi »

Będę szczęśliwy mogąc podać swój wizerunek, jeśli zajdzie tak potrzeba :lol: .

BTW Naruto miał 12 lat w pierwszej serii, więc nie wiem co to znaczy "14 lat jak każdy genin".
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Kawairashii »

12? może zapomniałam.

Chce zauważyć, że jak na prosta technikę przyzywania oraz pakt ze zwierzęciem jedynie jouninowie potrafią takie sztuczki, a naruto był wyjątkiem, zawierając pakt z ropuchą. Czy nie sądzisz, że posiadając sharingan oraz królewski (kage) shadow clon, który także należy do trudnych technik, przyzywanie to już trochę za dużo?
Jak na klan doskonale władający żywiołem ognia, sądzę że nie potrzebe jest takie zróżnicowanie technik(?) ale to moje zdanie.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Nekonushi »

Nie ja to mówiłem, a co do Kchiouse .... tylko do Raikiri były zastrzeżenia, nieprawdaż. *fiu fiu* A w ogóle to ładne te kwiatki, nie uważasz ? :wink:
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: scorez »

Karta Postaci:
Imię i Nazwisko: Kellar Hyouton:D Klan Haku
Wiek:14 ['prawie' Junin]
Wioska z której pochodzicie: Konoha
Ekwipunek:
-6 kunai,
-6 shurikenów,
-dwa czyste zwoje,
-vest (uniform ninja),
-Forehead Protector,
-Kunai Holster.
Umiejętności: Jego pochodzenie czyni z niego niesamowitego w urzywaniu Genjutsu, weszta technik jest na wystarczającym poziomie. Nie jest może zbyt silny ale za to wyćwiczony w używaniu Lodu i Wody i formowania technik jedną ręką co czyni z niego niesamowitego przeciwnika.
Techniki: Hijutsu
1- Demoniczne lustra lodu (Demonic Ice Mirrors)
2- Wodne igły (Flying Water Needles)
3- Przebicie (w jednym odcinku pokazano jak młoda Haku zabija w ten sposób ojca i wszystkich którzy przyszli ją zabić.)
Techniki: Ninjutsu
1- Wodne więzienie (Water Prison Jutsu)
Techniki: Taijutsu
Techniki: Genjutsu
1- Rozproszenie (Dispel)
2- Transformacja (Transformation technique)
Historia:
Pfff... Kellar nie wie skąd pochodzi, od dziecka był sierotą. Jeden z Shinobi wioski znalazł go w pobliżu wioski. Wychowany razem z Konohamaru przez Trzeciego Hokkage. Przeżył prawdziwą traumę co tylko zmotywowało go do walki. Dzięki treningowi czwartego osiągnął prawie mistrzostwo w posługiwaniu się swoimi wrodzonymi zdolnościami.

_________________________
Myślę że postać wystarczająca.
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 czerwca 2007, 21:38 przez scorez, łącznie zmieniany 1 raz.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Kawairashii »

Wasza orginalność mnie przytłacza :?
Może jeszcze ktoś zagra klanem Uzumaki?
Dajcie znak jak sesja ruszy.

Przy okazji, Haku był chopakiem, a nie dziewczyną.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Ant »

Imię i Nazwisko: Izumo z klanu Hagane (Obrazek jego przedstawiciel)
Wiek:14lat
Wioska z której pochodzicie:Konoha
Ekwipunek:7 kunai, 7 shurikenów, podstawowy ekwipunek, bandaże, maść przeciwbólowa, 4 fuuma shurikeny, 2 duże kunai na plecach
Umiejętności: bardzo zrównoważone, chodź jego zwinność i zręczność odrobinę się wyróżniają na dobre
Techniki:(max.6.):
Shadow Leaf Dance (Kage Buyou) wybicie przeciwnika w góre,
Shadow Shuriken (Kage Shuriken no Jutsu) ukrycie shurikena w cieniu,
Body substitute skill (Kawarimi no jutsu)-zamiana ciała na inny przedmiot
Clone skill (Bunshin no jutsu)- wytworzenie klona
Shadow Shuriken Clone Skill (Shuriken Kage Bunshin no Jutsu) klonowanie cienia shurikena
Transformation skill (Henge no jutsu) transformacja
Historia: Izumo jest młodszym bratem Hagane Kotetsu. Jego imię pochodzi stąd, że najlepszym kumplem jego brata jest Kamizuki Izumo i jako, że są prawie nie rozłączni jego rodzice nazwali go jego imieniem.
Izumo od zawsze widział w Kotetsu wzór dla siebie. Jednak chciał go zawsze wyprzedzić w umiejętnościach. Zainteresował sie technikami cienia i stara się ich wszystkich nauczyć. Całe dnie spędza na ich doskonaleniu i nauce.
Wygląd: Wygląda jak młodsza wersja jego brata, jednak na razie ma tylko krótką bródkę, w miarę wysoki na swój wiek 170cm, chudy, odrobinę umięśniony, zwykle chodzi w glanach, by się trochę dociążyć.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 czerwca 2007, 16:38 przez Ant, łącznie zmieniany 2 razy.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Hose15 »

scorez - nie zgadzam się całkowicie na ten klan i techniki. Tak jak powiedził Kawairashii zadziwia mnie wasza "oryginalność". Nie możecie dać czegoś normalnego?!
Ant - zastąp Shadow Copy Technique (Kage Mane no Jutsu) sterowanie człowiekiem poprzez użycie cienia,
Shadow Strangulation Technique(Kage Kubi Shibari no jutsu) wytwarzanie realnego cienia
na inne techniki. Te są dostępne tylko dla klanu Nara do którego nie należysz. Więc albo zmienisz klan albo techniki.
Czerwona Orientalna Prawica
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: BlindKitty »

Na wszystkich bogów shinobi! Jak Bóg Śmierci to zobaczy, to zwróci Czwartego wraz z rękami Orochimaru, żeby Trzeci zemścił się na tych którzy tak okrutnie gwałcą wszystko co wiadomo o Naruto!

Kage Bunshin no Jutsu pochodzi skąd? Ze Zwoju Technik Zakazanych, dostępnych dopiero dla Jouninów. Ale tego oczywiście nikt nie raczył zauważyć...
Pakt z przywołanymi zwierzętami też zwykle zaczynają się od rangi Jouninów, co jednak zostało już zauważone.
Kakashi, co było mówione na początku, po egzaminie Team 7, _nigdy_wcześniej_ nikogo nie trenował.
Mizu Bunshin no Jutsu (tak jak wszystkie techniki klonowania) jest na poziomie co najmniej Chuunina.
Goagakyuu no Jutsu też są na pozimie Chuunina z tego co się orientuję, tu jednak zaznaczam, iż mogę się mylić.
Pił magnetycznych pozwolę sobie nawet nie komentować...
Używanie technik jedną ręką za to skomentuję. Jak na razie był chyba tylko taki jeden, a i to raczej niejasno mi świta, więc może nawet nie było żadnego; bo wygląda to na raczej niemożliwe, większość Znaków wymaga użycia obu rąk, i dopiero na poziomie - powiedzmy - Itachiego można używać technik bez Znaków. Także moim zdaniem jest to bardzo nielekkie przegięcie.
Miałem się jeszcze paru rzeczy doczepić, ale to zrobił właśnie nasz drogi MG :) Więc na szczęście nie muszę. A teraz siadam do pisania własnej karty...
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: scorez »

Haku dla mnie jest dziewczyną, mówiła jak dziewczyna, wyglądała jak dziewczyna, tylko dla Zabuzy chciała być urzyteczna więc 'chyba' wmówiła sobie że jest silniejszym facetem. A używanie technik jedną ręką Haku posiadała w genach po matce.

Karta Postaci:
Imię i Nazwisko: Kellar Niehakuj
Wiek:14 ['prawie' Junin]
Wioska z której pochodzicie: Konoha
Ekwipunek:
-6 kunai,
-6 shurikenów,
-dwa czyste zwoje,
-vest (uniform ninja),
-Forehead Protector,
-Kunai Holster
Techniki: Ninjutsu
1- (Body substitute skill)
Techniki: Taijutsu
1- Shadow Leaf Dance (Kage Buyou)
2- Drunken Fist Style (Suiken Kempou)
3- Leaf Spinning Wind (Konoha Senpuu)
Techniki: Genjutsu
1- Transformacja jutsu (Transformation technique)
2- Klon cienia jutsu (Clone skill)
Historia:
Pfff... Kellar nie wie skąd pochodzi, od dziecka był sierotą. Jeden z Shinobi wioski znalazł go w pobliżu wioski. Wychowany przez pewną wesołą rodzinkę w wiosce ognia nauczył się bardzo wielu pożytecznych rzeczy. Jako że jest z niego straszny brojer to i szybko nauczył się bić o swoje, zwłaszcza z natarczywyni turystami. Jest to postać nudna do bólu. Nie jest wesoła, miła i poprawna politycznie. Myślę że bardzo dobrze się spisze w następnej misji jaką ma mu zlecić Hokkage.

Naruto oglądam od długiego czasu i może nie jestem znawcą ale o Haku dużo wiem.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: BlindKitty »

Imię i nazwisko: Kyouko Togashi

Wiek: 14 lat

Wioska: Konoha

Sprzęt: 18 shurikenów, 12 kunai, 4 wybuchające notatki, zestaw do dbania o ostrze miecza

Umiętności: specjalistka od taijutsu, zna również nieco ninjutsu, ale używa go prawie tylko do wspierania swojego taijutsu. Genjutsu w swoich treningach zna tylko na tyle, żeby umieć mu przeciwdziałać. Stawia przede wszystkim na szybkość, ale nie jest wcale bardzo słaba. Dysponuje niewielkimi zapasami chakry, jak na razie, więc musi dość mocno ograniczać używanie ninjutsu.

Techniki:
Henge no Jutsu (transformacja)
Kawarimi no Jutsu (technika zamiany miejsc) - ta w której ninja zamienia się miejscami z pieńkiem
Bunshin no Jutsu (technika iluzorycznego klona)
Kage Buyou (taniec cienia) - kiedy przeciwnik jest w powietrzu, ninja wyskakuje w górę i znajduje się w cieniu przeciwnika, mają możliwość ataku
Taren (technika gradu ciosów) - ciosy pięścią, kopnięcia, bądź uderzenia bronią wykonywane błyskawicznie jedno koło drugiego, tak że nie wiadomo z którego miejsca padnie ostateczny cios (bardziej zaawansowani ninja są w stanie uderzać dalej, wciąż w takim samym niesamowicie szybkim tempie, już po pierwszym uderzeniu, ale Genin może uderzyć tylko raz przed przerwaniem serii)
Bukiyose no Jutsu (technika przywołania broni) - w zależności od użytego żywiołu przywołuje różną broni. Na poziomie Genina można użyć drewna (mokuzai) żeby przywołać długi kij bo, lub metalu (kinzoku) żeby przwołać katanę. Wyższe stopnie zaawansowania prześlę MG na PW do akceptacji.

Historia:
Wiecie tyle tylko, że została przyłączona do waszej grupy przez Hokage, który nie chciał nic o niej powiedzieć. Ona sama zresztą nie lubi rozmawiać na temat przeszłości i unika tego tematu jak tylko może... (A historia na PW u MG :) )

Wygląd:
Około 145 cm wzrostu, czarne włosy za łopatki, zawsze związane czarną wstążką w kitkę wysoko na głowie, tak że zwisa ona tylko do karku. Sympatyczna buzia. Wygląda na więcej niż swoje czternaście lat, zwykle biorą ją za szesnastolatkę; może ze względu na biust, może ze względu na zawsze poważny wyraz twarzy, kto może to wiedzieć? Jest średniej budowy ciała. Ubiera się w top koloru khaki, odsłaniający płaski brzuch, i krótkie spodnie koloru khaki, odsłaniające nogi. Nogi jednak od bół łydki w górę i ręce od pół przedramienia w górę ma całe obandażowane, a na nogach nosi wysokie buty do pół łydki, zasłaniące całą stopę. Ma też czarne rękawiczki z metalową płytką na wierzchu dłoni, służącą do odbijania ciosów. Ma niesamowite, błękitne oczy, kompletnie nie pasujące do koloru włosów, i bardzo jasną cerę.
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Kawairashii »

@scoraz: najwyraźniej nigdy nie widziałeś kobiecego chłopaka. Feminizacja jest dość częstym elementem anime. Tłumaczenie typu, Haku wygląda i mówi jak dziewczyna jest szczerze dość żenujące, żeby nie było, kobiety podkładają głos do większości dziecięcych postaci w anime. Skoro dla ciebie każda osoba wyglądająca jak dziewczyna jest dziewczyną to mam nadzieje, że się nigdy nie zdziwisz sięgając ekhem… po myszkę...

Jeśli chodzi o wiedzę na temat naruto, czytałam wszystkie wydane do tego czasu tomy i widziałam prawie wszystkie odcinki na youtube po angielsku, aż do nowej serii. Ulubiony tom 4-ty (czytany, co najmniej dobre 4 jak nie 5 razy), zwłaszcza zakończenie historii z kraju wioski ukrytej we mgle. Przez jakiś czas myszkowałam po wielu innych animcach, ale stare opowieści nigdy nie ulatują w niepamięć. Z resztą, Hakuo i Hinata to moje ulubione postaci z całej serii, ale co tu się rozgadywać, wiele zawarte jest w sygnie.

@BlindKitty: zgadzam się z tobą na całej rozciągłości. Nie wiem natomiast co złego widzisz w broni Tsukiko? Kankuro już jako genin używał śmiertelnych zabawek.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Naruto] Dziwna organizacja..

Post autor: Hose15 »

scorez - Konoha Senpuu jakoś przejdzie! Ale Drunken Fist Style absolutnie nie !!
To jest technika Lee!
BlindKitty - Karta jak najbardziej w porządku.

Rekrutacja potrwa do dzisiaj. Jutro chcę zacząć sesję. Więc proszę popoprawiać karty do których mam uwagi.
Czerwona Orientalna Prawica
Zablokowany