[Zainfekowany Grzyb] Zgromadzenie

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

[Zainfekowany Grzyb] Zgromadzenie

Post autor: AC »

[img]http://galvirpho.free.fr/patrikblog/upl ... 742040.jpg[/img]



Nierealny świat, niezgłębiona nierzeczywistość najodległejszych otchłani ludzkiej psychiki. Gra będzie czymś bardzo dziwnym, więc prosiłbym o graczy z wyobraźnią, wszystko oprócz pierwszego mojego postu będzie pisane w języku szaleństwa. To od was będzie zależało czy wasz podopieczny dotrze na obiad i czy zdąży do WC. Wszystko będzie się działo w Ośrodku Zamkniętym dla Obłąkanych "Sanitarium Void", jest to małe odrodzenie mojej dawnej gry z innego forum (podobnie jak Wojny Żywych Trupów).



Karta Postaci:
Słowo (a Słowa stanie się Ciałem): [dowolne słowo z zakresu: rzeczownik, czasownik, przymiotnik lub przysłówek]
Co byś zrobił gdyby Grzyb który by był w rzeczywistości Szyszką powiedział do ciebie słowo "Gluty"?: [dowolna odpowiedź]
Wymień wszystkie stany świadomości jakie znasz: [wymyślcie sobie]



ps. Obejrzyjcie też wszystkie odcinki Salad Fingers: http://en.wikipedia.org/wiki/Salad_Fingers#Episodes
Obrazek
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Jak można nadać imię postaci to Parsival Gaveriell Galadium

Słowo (a Słowa stanie się Ciałem): [Persen]
Co byś zrobił gdyby Grzyb który by był w rzeczywistości Szyszką powiedział do ciebie słowo "Gluty"?: [Postukał się w łeb i powiedział Sam jesteś glut jak te leksarstwa z Jelfy]
Wymień wszystkie stany świadomości jakie znasz: [strach, przerazenie, radość, czarna rozpacz, obojętność, odcięcie, katatonia, miłość i Tuba :lol: ]

Oby ta sesja się nie skończyła przed czasem bo do tej pory wszystkie się skończyły jeszcze w powijakach. :?
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Widzę jakieś szalone eksperymenty... bym spróbował, szaleństwa u mnie nie mało, mam nadzieje tylko że nic nie spapram

Słowo (a Słowa stanie się Ciałem): Kisiel
Co byś zrobił gdyby Grzyb który by był w rzeczywistości Szyszką powiedział do ciebie słowo "Gluty"?: Powiedział bym "Co zrobiłeś z moim psem potworze!!"
Wymień wszystkie stany świadomości jakie znasz: Świadomość płytka, głęboka, nocna, dzienna i kiślowa.
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 listopada 2006, 22:23 przez shade, łącznie zmieniany 1 raz.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

To się skończy nie w powijakach, bo to będzie sama przyjemność (chyba że gracze nie będą tak samo szczęśliwi jak ja :? ) :wink:
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Słowo (a Słowa stanie się Ciałem): rewolucja
Co byś zrobił gdyby Grzyb który by był w rzeczywistości Szyszką powiedział do ciebie słowo "Gluty"?: Tak mam kilka - wyciągam jednego z nosa i strzelam w Grzyba
Wymień wszystkie stany świadomości jakie znasz: Świadomość różowa, czarna, ponura, nieświadomość, podświadomość, świadomość mroczna i jasna
Meniyaki tsukete shinugaii!
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Słowo (a Słowa stanie się Ciałem): Rzeźnia
Co byś zrobił gdyby Grzyb który by był w rzeczywistości Szyszką powiedział do ciebie słowo "Gluty"?: Pierdnąłbym mu w twarz.
Wymień wszystkie stany świadomości jakie znasz: brak świadomości, nienawiść, szaleństwo, żądza rzezi
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 listopada 2006, 22:28 przez Heimdall, łącznie zmieniany 1 raz.
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

O rany to jest to !!w sam raz cos dla shizofremika

Imię: Leon, Rychu, Marian, zeniu -zalezy kto wezmie przewage

Słowo: Gwóźdź, osiem

Co byś zrobił gdyby Grzyb który by był w rzeczywistości Szyszką powiedział do ciebie słowo "Gluty"?:

Leon: Umuwisz sie zemną?
Rychu: napijemy się?
Marian: YYYYYYYY na grunwald to tam hyba....
Zeniu: aaaaaaaaaa mamo czemu ten piesek nic nie mowi!!

Wymień wszystkie stany świadomości jakie znasz: [swiadomosc, podswiadomosc, nadswiadomosc, nieswiadomosc, sen, ten stan podczas odlewania sie, strach, radosc, glupia zacieszka, flustracja, duza flustracja, irytacja, smutek, rozpacz, glupota, ten stan gdy gwozdzie leza na podlodze i ukladaja sie w liczbe osiem, błogość]
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Dobreee... ciekwae ile osob wpisze sie tu do jutra... AC coś mi sie wydaje że będziesz miał w czym wybierać :D .
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Początek zapewne jutro, może ktoś jeszcze ma ochotę?
Obrazek
Bobas
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela, 23 lipca 2006, 08:42
Lokalizacja: Z siłowni :b
Kontakt:

Post autor: Bobas »

Ja, ja mam ochote :D
Słowo: Zasmażka
Pytanie: Dałbym mu chusteczke, o smaku pszenicy.
Stany: Naćpanie, orgazm, upojenie alkocholowe, bólpotreningowy, jasność przed oczami, sen, ciekły, stały i gazowy.
Squat or die ;).
Jeszcze 'tylko' 35kg do 205kg...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

oooo!

klep klep

Karta Postaci:
Słowo (a Słowa stanie się Ciałem): Wosk
Co byś zrobił gdyby Grzyb który by był w rzeczywistości Szyszką powiedział do ciebie słowo "Gluty"?: popatrzyłbym na niego i wysmarkał na niego moje gluty z nosa
Wymień wszystkie stany świadomości jakie znasz: nirwana, brak świadomości, nietrzeźwość, szaleństwo, złość, zgroza, strach, dupa
.
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Post autor: Obelix »

Słowo (a słowo stanie się ciałem): procesor
Co byś zrobił gdyby Grzyb który by był w rzeczywistości Szyszką powiedział do ciebie słowo "Gluty": 0101011110000101010010111001010101001011010010010101010101110
1010101010101010101010101010101010100101010101100110010101001
1010100010101010101010101010010101001010101010101010101010100
(przesunąłbym głowę o 30 stopni do góry, zmieniłbym pozycje i wektor ręki oraz palca tak aby przyśpieszenie wynosiło 2cm/s, zatrzymałbym proces kiedy palec dotknie skrzydełka nosa, potem uruchomiłbym wewnętrzny-wentylator aby uruchomic wylot powietrza z nosa co spowodowałoby radosne wytryśnięcie glutów z mojego nosa w kierunku grzyba, pudłuje ale algorytm działa dalej wiec pytam się "smaczne?"

wymień wszystkie stany świadomosci jakie znasz: wymiana ramu, zawieszenie pracy programu (viva Windows 98!), zawieszenie pracy wszystkich procesów i systemu (viva Windows Millenium!), wyłączenie systemu (czyli co czuje komputer jak jest wyłączony), titudidum-tidum! (raodsna muzyczka na włączenie systemu.... początek dnia znaczy się)
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Słowo: Paralaksa
Odpowiedź: Dołączył się do Wielkiej Grzybni na chwałę Grzyba!
Świadomość: na czysto, we śnie, w śpiączce, po pijaku, po ziole, po kwasie, po spidzie, po kraku, po koce, po herze, po opium, po haszyszu, po kortyzolu, po morfinie, po orzeszkach coli i po extasy.
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
szturm
Mat
Mat
Posty: 426
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 11:56
Numer GG: 8991900
Lokalizacja: sie wial szturmis? ^^
Kontakt:

Post autor: szturm »

Słowo (a Słowa stanie się Ciałem): Szpiegujaco
Co byś zrobił gdyby Grzyb który by był w rzeczywistości Szyszką powiedział do ciebie słowo "Gluty"?: Chetnie bym z nim o tym porozmawial. Potem sprawdzil, czy jest czysty. To rzadkosc u Grzybow bedacych Szyszka mowiacych 'Gluty', ale w razie czego poddalibysmy go resocjalizacji. A potem wcielili do siatki. Miec takiego Grzyba po swojej stronie to swietna sprawa
Wymień wszystkie stany świadomości jakie znasz: zapoznawanie sie i sprawdzanie obiektu (ew. wcielenie) , bycie sledzonym, sledzenie, czas wolny od pracy, przechodzenie z jednej podszywki w druga.
szturm! a nie Szturm -.-

Tim, tirim tim.


I think you're the same as me...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtopic.php?t=2222


2222 temat to ta gra, to zapewne nie ma znaczenia
Obrazek
Zablokowany