[Marvel RPG] The New Avengers (sesja testowa)

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

[Marvel RPG] The New Avengers (sesja testowa)

Post autor: Evandril »

Miałem skupić się na sesji w Warhammera i po jej zakończeniu zająć się Marvelem ale co tam... :D. Od tej chwili rozpoczynam rekrutację do sesji próbnej w klimatach Marvela. Scenariusz bedzie raczej krótki i mało skomplikowany - po prostu chcę się przekonać i sprawdzić swe umiejętności w prowadzeniu w świecie Marvela. Dużo walki ze super-złoczyńcami i szczytny cel misji - tak w skrócie przedstawia się fabuła. Przy okazji chcę też sprawdzić, czy bedziecie regularnie odpisywać co ma dla mnie duże znaczenie (nie zamierzam się produkować tylko po to by po dwóch-trzech dniach dostrzec, że sesja padła), wiec jeśli ewentualny kandydat do sesji chce wziąć w niej udział niech ma na uwadze powyższe słowa. Jeśli wszystko będzie układać się dobrze, po tej sesji (i po zakonczeniu sesji w Młotka) zapodam na forum jakis konkretniejszy scenariusz z X-Men w rolach głównych. Na razie to jednak plany, skupmy sie na obecnej sesji.

A więc...Nie narzucam sztywnych ram co do liczby uczestników przygody - ilu sie zgłosi do jutra, tylu bedzie grać :D. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to bedzie ona storytellingowa (chyba nie musze tłumaczyć o co chodzi). Jako że The New Avengers w komiksach Marvela cały czas zmieniają swój skład, więc macie wolną rękę co do wyboru bohatera. Można grać np. Spider-Manem, którymkolwiek z X-Men (jak wiadomo wielu z nich również należało bądź należy do The New Avengers), Cap. America, Daredevilem - generalnie kim chcecie ze stajni Marvela. Jeden warunek: wasza postać musi być superbohaterem o dobrym charakterze (np. nie wolno grać Venomem, Deadpoolem itd.), miło byłoby również gdyby w składzie znalazła się jakaś kobitka-bohaterka. Swoje propozycje bohaterów zamieszczajcie w tym temacie, by inni wiedzieli kim już nie mogą grać (czyli kto pierwszy ten lepszy po najlepszych superbohaterów :D). Tyle na razie. Rozpisałem się trochę więc pora kończyć. Wszystkie pytania piszcie w tym temacie. Jeśli pozbieram drużynę zaczynam jutro rano.

The New Avengers (pełny skład):
Obrazek
Sergi
Bombardier
Bombardier
Posty: 836
Rejestracja: wtorek, 4 lipca 2006, 19:54
Lokalizacja: z ziem piekielnych
Kontakt:

Post autor: Sergi »

JAAAAAAAAAA!!!!!!! Na poczatku chciałem być Gambitem ale nich będze Peter Parker ak Spidermen
Ostatnio zmieniony piątek, 25 sierpnia 2006, 16:23 przez Sergi, łącznie zmieniany 1 raz.
Peter
Majtek
Majtek
Posty: 104
Rejestracja: czwartek, 3 sierpnia 2006, 16:44
Lokalizacja: Salem
Kontakt:

Post autor: Peter »

Wolałbym jakby mozna było zrobić swoją postać ale co tam :p

Biorę sobie Wandę Maximoff aka Scarlett Witch.
Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Post autor: Serge »

Dzięki Evandril za zainteresowanie sie tematem Marvela :D. Moja sesja nie wypaliła, za to u Ciebie na pewno będzie można ciekawie pograć. Ostatnio zauwazyłem, że klimat komiksowy jest "na fali" na naszym forum. Ja zagram Gambitem - Remy LeBau jest moim ulubionym bohaterem Marvela (oprócz Spidera i Wolverine'a, ale ich pozostawiam komuś innemu :D). Rozumiem, że jestem przyjęty? :lol:
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Evandril »

To trójkę już mamy:

Spider-Man (Peter Parker - bohater Sergiego)
Scarlet Witch (Wnada Maximoff a.k.a Wanda Frank - bohaterka Peter'a)
Gambit (Remy LeBau - bohater Serge'a)

Przydałoby sie jeszcze kilku, zatem czekam na więcej :D
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Hose15 »

Ja chciałbym być Wolverinem jeśli można.Nie znam jego imienia ani nazwiska ale liczę na to że jestem przyjęty.
Czerwona Orientalna Prawica
Sergi
Bombardier
Bombardier
Posty: 836
Rejestracja: wtorek, 4 lipca 2006, 19:54
Lokalizacja: z ziem piekielnych
Kontakt:

Post autor: Sergi »

Jeśli dobrze pamiętam to nazywa sie Logan a nazwiska to chyba nigdy nie wymieniono :D
Peter
Majtek
Majtek
Posty: 104
Rejestracja: czwartek, 3 sierpnia 2006, 16:44
Lokalizacja: Salem
Kontakt:

Post autor: Peter »

James Howlett aka Logan :wink:
Obrazek
Memo
Bombardier
Bombardier
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 13:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Memo »

A ja chcę zagrać Panem Fantastycznym, czyli doktorem Reedem Richardsem ;p.
Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!
Odmiana nicka mego:
M: Memo; D: Mema; C: Memowi; B: Mema; N: Memem; Msc: Memie; W: Memo!
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Evandril »

A więc na teraz skład przedstawia się następująco:

Spider-Man (Peter Parker - bohater Sergiego)
Scarlet Witch (Wnada Maximoff a.k.a Wanda Frank - bohaterka Peter'a)
Gambit (Remy LeBau - bohater Serge'a)
Wolverine (James Howlett a.k.a. Logan - bohater Hose15)
Mr. Fantastic (Reed Richards - bohater Memo)

Skład powiększa się w zastraszającym tempie, a do jutra daleko :D
Peter
Majtek
Majtek
Posty: 104
Rejestracja: czwartek, 3 sierpnia 2006, 16:44
Lokalizacja: Salem
Kontakt:

Post autor: Peter »

Chyba nie będziemy grać w dziesięciu? :P Mi by tam 5-6 starczyło :wink:
Obrazek
Sergi
Bombardier
Bombardier
Posty: 836
Rejestracja: wtorek, 4 lipca 2006, 19:54
Lokalizacja: z ziem piekielnych
Kontakt:

Post autor: Sergi »

Według mnie też jest chyba już wystarczająco graczy :)
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Evandril »

W sumie macie rację. Więcj graczy = więcej chaosu podczas sesji :D. Zamykam zatem nabór i od jutra startujemy. Mam nadzieję, że wszystko się uda i pójdzie w miarę gładko. W planach mam dla was starcie z Hellfire Club i Brotherhood Of Mutants w nieco odświezonym składzie (żeby nie było później że walczycie z tymi samymi złoczyńcami co w sesji Petera).
Ostatnio zmieniony piątek, 25 sierpnia 2006, 16:47 przez Evandril, łącznie zmieniany 2 razy.
Memo
Bombardier
Bombardier
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 13:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Memo »

Przynajmniej wiemy, że nie będziemy walczyć z Wandą lub Remy'm ;p.
Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!
Odmiana nicka mego:
M: Memo; D: Mema; C: Memowi; B: Mema; N: Memem; Msc: Memie; W: Memo!
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Evandril »

Brotherhood Of Mutants całkiem zmienili skład, a poza tym nie przypominam sobie by Gambit kiedykolwiek znajdował się w tej ekipie. Obecny skład wygląda dość ciekawie i żeby nie zdradzać za wiele napisze może że jednym z bohaterów tej ekipy jest Dark Beast (mroczna wersja Beasta z X-Men :D). Nie ma już Quicksilvera, Bloba, Toada i reszty - jest za to miłość Gambita - Rogue (będzie się działo :D).
Ostatnio zmieniony piątek, 25 sierpnia 2006, 16:50 przez Evandril, łącznie zmieniany 1 raz.
Peter
Majtek
Majtek
Posty: 104
Rejestracja: czwartek, 3 sierpnia 2006, 16:44
Lokalizacja: Salem
Kontakt:

Post autor: Peter »

Evandril pisze:żeby nie było później że walczycie z tymi samymi złoczyńcami co w sesji Petera
No ja myślę ;p U mnie cały Marvel jest wywrócony do góry nogami i bedzie wywrócony jeszcze bardziej ;D
No i nie zdardzaj za wiele :P Mniej będzie z zaskoczenia. Ja tam wiem, że jako MG jestem przewidywalny. Moje posunięcia są tak oczywiste, że Memo aż zaspoilował ;p
Ostatnio zmieniony piątek, 25 sierpnia 2006, 16:52 przez Peter, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Evandril »

Peter pisze:
Evandril pisze:żeby nie było później że walczycie z tymi samymi złoczyńcami co w sesji Petera
No ja myślę ;p U mnie cały Marvel jest wywrócony do góry nogami i bedzie wywrócony jeszcze bardziej ;D
No i pewnie właśnie dlatego nie przypominam sobie by Gambit znajdował się w B.O.M. :D. A jeśli chodzi o wywrócenie przez Ciebie świata Marvela do góry nogami, to w mojej sesji przekonasz się, że jest on jeszcze bardziej zakręcony (ale najbardziej chore pomysły czasem są najbardziej ciekawe :D).
Zablokowany