Fallout (szukam MG i Graczy)

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Fallout (szukam MG i Graczy)

Post autor: dante_tha_don »

Jak w temacie. Przydałby się jakiś sprawny Mg. Mógłbym być nim ja ale bardzej chce wziać udział w przygodzie. Jeśli jest ktoś chętny niech pisze.
enormous
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 22:05

Post autor: enormous »

Ja chętnie zagram, ale nie mam doświadczenia w tego typu sesjach. Prowadze od 3 lat, najpierw był dnd a od dwóch zim prowadze WFRP (I i II ed)
Wiedza wynikająca ze zwątpienia jest silniejsza niż wiara.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Fallout (szukam MG i Graczy)

Post autor: AC »

dante_tha_don pisze:Jak w temacie. Przydałby się jakiś sprawny Mg. Mógłbym być nim ja ale bardzej chce wziać udział w przygodzie. Jeśli jest ktoś chętny niech pisze.
ja mógłbym prowadzić pod 2 warunkami:

gracie tylko w jednym mieście i 4 grających jest od początku w zespole i nie rozdzielacie się bardziej niż na dwie grupy nigdy :) (3:1, 2:2)
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

To ja bym zagrał bo KOCHAM Fallouta :) 2 przeszedłem z 50 razy :P
Meniyaki tsukete shinugaii!
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Post autor: dante_tha_don »

Mi te warunki wcale nie przeszkadzają. Zadam tylko pytanie czy dostępne są wszystkie rasy czy ograniczamy sie tylko do ludzi?
No to czekam juz na rozpoczęcie gry.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Tylko ludzie, ale rozpoczęcie jeśli nie dziś to będzie pod koniec tego tygodnia.


Tomek, Dante, (Enormous jeśli chcesz grać) zróbcie kartę postaci:

Siła: 5
Percepcja: 5
Wytrzymałość: 5
Charyzma: 5
Inteligencja: 5
Zręczność: 5
Szczęście: 5

(no i macie 5 do przydzielenia, możecie odejmować, zresztą ta gra jest tylko dla fanów lub fanatyków Fallout a oni wiedzą o co chodzi :) wybierzcie sobie też 3 tagowe skille, z tym że Sztuka Przetrwania napewno się nie przyda, ale za to Kierowca znany z Tactics niech będzie; ogółem sesja będzie w mieście high-tech i w zależności od tego jak nam się uda może potem wyjdziemy z niego, ale to już zależy od zaangażowania graczy).

i wybierzcie kim chcecie być: (jak nie będzie jednogłośnie to wybiorę między tym co wy wybierzecie - wszyscy będziecie z tego samego miejsca):

1. Banda awanturników, zabijaków i obszczymurów, którzy dostali się do miasta żeby nawiązać kontakt z miejscową "mafią"
2. Mieszkańcy miasta, którzy postanowili poszwędać się po mieście żeby podnieść swoją rangę społeczną lub dowiedzieć się wszystkiego co można
3. Mieszkańcy starożytnej metropolii (której częścią jest teraz istniejące miasto w którym będzie gra) spoza tego nowego miasta, którym jakiś koleś zaproponował, że da im dużo sprzętu jeśli poszpiegujecie w mieście i doniesiecie mu informacje.

Moim zdaniem najciekawsza jest opcja 3, ale jak chcecie :) każda z opcji daje wam odmienny ekwipunek i inne questy
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Tomek

Siła 6
Percepcja 8
Wytrzymałośc 5
Charyzma 4
Inteligencja 5
Zręczność 6
Szczęcie 6

Tagi:
Small Guns
Unarmed
Traps
Meniyaki tsukete shinugaii!
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Post autor: dante_tha_don »

Dante

Siła 5
Percepcja 7
Wytrzymałośc 4
Charyzma 7
Inteligencja 8
Zręczność 5
Szczęcie 4

Speechcraft/Retoryka
Small Guns/Broń ręczna
Barter/Handel
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

" wybierzcie kim chcecie być: (jak nie będzie jednogłośnie to wybiorę między tym co wy wybierzecie - wszyscy będziecie z tego samego miejsca):

1. Banda awanturników, zabijaków i obszczymurów, którzy dostali się do miasta żeby nawiązać kontakt z miejscową "mafią"
2. Mieszkańcy miasta, którzy postanowili poszwędać się po mieście żeby podnieść swoją rangę społeczną lub dowiedzieć się wszystkiego co można
3. Mieszkańcy starożytnej metropolii (której częścią jest teraz istniejące miasto w którym będzie gra) spoza tego nowego miasta, którym jakiś koleś zaproponował, że da im dużo sprzętu jeśli poszpiegujecie w mieście i doniesiecie mu informacje"

Czytajcie do końca :P

Dante, Tomek - chcecie żebyśmy zaczęli tylko z 2 graczami? (ale to i tak gdzieś koło soboty następnej lub dziś jak będę na siłach :) )
Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Przecież pisałem Ci na GG, że opcja 3 :P A ja bym wolał dzisiaj we 2 zacząć :) w Falloucie łatwo kogoś dołączyć :)
Meniyaki tsukete shinugaii!
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Post autor: dante_tha_don »

sorki zapomniałem napisac mi też 3 opcja podoba się najbardziej. No i moge zaczynac teraz
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

sesja już jest :)
Obrazek
Sergi
Bombardier
Bombardier
Posty: 836
Rejestracja: wtorek, 4 lipca 2006, 19:54
Lokalizacja: z ziem piekielnych
Kontakt:

Post autor: Sergi »

No to się wpisuję:

Fox

Siła 05
Percepcja 07
Wytrzymałość 05
Charyzma 04
Inteligencja 06
Zręczność 08
Szczęscie 05

Big guns
Small guns
Doctor

Dante masz rację, gdzieś mi się błąd wkradł. Teraz staty są całkowicie poprawne.
Ostatnio zmieniony środa, 16 sierpnia 2006, 12:07 przez Sergi, łącznie zmieniany 4 razy.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Perki są co 3 poziomy :) a Traitów nie ma bo nie jesteśmy bohaterami :P tak mi AC powiedział na gg
Meniyaki tsukete shinugaii!
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Post autor: dante_tha_don »

Nie żebym chciał narzekać ale Sergi dał chyba więcej niż 5 punktów do swojego SPECIAL'a.
Ciekawe jak będzie wygladał rozwój postacie bo to chyba jest raczej storytelling.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Jest dobrze, suma skilli powinna się równać 40 i tyle jest.
Meniyaki tsukete shinugaii!
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Post autor: dante_tha_don »

Teraz tyle jest czytaj wszystko i patrze że jest edit. Ale nie ważne ciekawe jak sergi dołączy do ekipy przez jakieś zadanie poboczne czy może to on będzie tym informatorem.
Zablokowany