[Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Artos »

Oj dzieci dzieci... jak czytam wasze wypowiedzi to nie wiem czy śmiać się czy płakać (ze śmiechu oczywiście ^^)

Wiele osób ma tutaj racje – to fakt – tylko czemu naginacie fakty pod siebie?

Tytus przesadził z mocą pocisku – od oceny jakości stopów stalowych i ceramiki która jest na statku JA TUTAJ JESTEM (MG dla niekumatych :) )

Azrael (w sumie ciekawego masz nicka – mnie tak nazywali w mym dawnym klubiku okultystycznym ^^”) natomiast ma swą postać zaakceptowaną gdyż ciekawie objął ją w karcie, no i nie wspomnę o tym ,że miał większe szanse na dostanie się do sesji jako gracz już doświadczony, a do takich mam słabość (chyba dla tego, że nie muszę im mówić wszystkiego a i tak wiedzą co mają robić ^^”). Może i jego rasa nie istnieje, lecz z punktu widzenia prawdopodobieństwa (pie******* statystyka się kłania) istnienie jednego i to potężnego osobnika danej rasy powoduje znaczący wzrost prawdopodobieństwa na istnienie rasy mu odpowiadającej (tak w przeszłości jak i dopiero w przyszłości), dlatego proszę jego postać zostawić w spokoju pod względem odgrywania. W karcie ładnie uzasadnił dlaczego ma tak a nie inaczej postępować, dał czynniki środowiskowe i kulturowe, więc nie wymaga to dalszej dyskusji. Jak kiedykolwiek będzie coś chciał wam o tym powiedzieć na sesji to to po prostu powie by rozjaśnić całą sytuacje. Lecz to już należy od niego.

@WW- dziękuję za łagodzenie sytuacji.

@Wszyscy – Dam wam odpowiedź co się stanie jeszcze dziś... aczkolwiek mam mieszane uczucia co (wam ^^) zrobić :)
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Azrael »

Goku tworzy niebieski kienzan mniejszy niż własnej dłoni, a mimo to, to cholerstwo wciąż było wstanie przeciąć gruby ogon Oozaru
To ja już tylko napiszę (mam nadzieję kończąc dyskusję), że nie wielkość ma znaczenie. Bez skojarzeń.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Azrael »

Ej, ludzie co z wami? Niby trochę postaci doszło do "mojej" ( :twisted:) drużyny, a jak narazie odpisał chyba tylko Sergi...
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Errer_Avares »

No u nas też stanęło... A fajna sesja się zapowiada :)
Mój miecz to moja siła
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Azrael »

Em... mógłby ktoś wytłumaczyć leviathanowi, że to ja decyduje co robi i mówi Babedi? ( ale proszę, nie zabierajcie go z areny :twisted: )

Dobra, nie chce mi się czekać, napiszę teraz posta co robię z biednym leviathanem, a najwyżej potem sie wprowadzi poprawki. (leviathan, potraktuj to jako nauczkę... albo nie, konstruktywną krytykę ;))
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
leviathan
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 10 maja 2008, 14:17
Numer GG: 8447622
Lokalizacja: Morze Chaosu, Dno Piekieł :P
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: leviathan »

Wybacz Azraelu to zagranie... :|
Najwyzej wyedytuje posta i bedziesz mogl uzupelnic swojego i kilka kwestii i wypowiedzi, albo cos w tym guscie :P
Chcialem ruszyc te sesje, aby nie stala w miejscu, bo wieje nuda, a tak to moze chociaz troche akcji bedzie i sie cos w koncu ruszy...
"They will see. We'll fight until eternity
Come with me We'll stand and fight together
Through our strength we'll make a better day
Tomorrow we shall never surrender.
"
Jason Shyboy - Shall Never Surrender
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Errer_Avares »

Co się stało z Zarią? Bo nie daje żadnych oznak życia, a sesje nam blokuje... Ma ktoś z nią jakiś kontakt? Ona jest nowa na tawernie i może już zrezygnowała, albo coś podobnego.
Mój miecz to moja siła
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Artos »

@mora monstrum - ale cyrk się dzieje tam u was! Czy wy już doszczętnie powariowaliście i aż tak chcecie mnie obalić?

@lewiatan - zabije Cię za pisanie bezemnie o całym świecie
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Azrael »

Obiecuję, że więcej nie będę tak leciał do przodu :|
Jak coś to można nawet te posty usunąć :(

Poprostu bardzo mi się sesja podoba i nmie korci... od dziś znów biorę leki uspokajające.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Artos »

Nie bierz :) to może bardziej boleć od mych komentarzy.

Po prostu proszę o chociaż trochę konsultacji przed wyprzedzaniem sesji. Posty były dobre, nie ukrywam tego. Inwencja wśród graczy nie jest zła. Źle się dzieje dopiero wtedy gdy MG traci całkowitą kontrolę nad sesją i temu zapobiegam.
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Tytus de Zoo
Pomywacz
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 9 maja 2008, 17:49
Numer GG: 3974646

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Tytus de Zoo »

Inwencja wśród graczy nie jest zła. Źle się dzieje dopiero wtedy gdy MG traci całkowitą kontrolę nad sesją i temu zapobiegam.
Zgadzam się w 100%, ale inwencja inwencją na forum mamy też inny problem. MG częściej nie ma niż jest. A żeby nie ingerować w świat trzeba odnosić się tylko do swoich postaci. Całe otoczenie pozostawiając MG. Ale gdy otoczenie reaguje wolniej niż żółw na proszkach uspakajających gracze tak jakby odruchowo wymyślają co dalej, żeby sesja nie stała w miejscu. Ja się boję co będzie jak dojdzie do walk. MG będzie musiał określać skale i skuteczność posunięć postaci. W obecnym tempie jedna walka będzie się ciągnęła w nieskończoność.
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Artos »

Ja jestem przynajmniej 2 razy dziennie na forum, więc oto się nie martw. Po prostu zazwyczaj czekam na wypowiedzi wszystkich graczy w danym temacie i dobry moment na wejście. Nie wyznaje zasady 1 odpowiedź od każdego gracza 1 up, gdyż na razie toczyły się prawie same rozmowy, a tych lepiej nie przerywać ;)
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Azrael »

Nie chce żeby to wyglądało jakbym nie mógł pogodzić się z przegraną, ale czy leviathan nie przesadził?
Bo teraz nawet jeśli moja postać wygra, to do końca życia będzie kaleką ;). Tzn. jeśli tak mają być rozgrywane walki to przeboleję, ale będę żałował, że na starcie nie napisałem " Strzelam w niego kulą KI i słyszę chrupnięcie w jego czasce".
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Artos »

Spokojnie Az. To mam nadzieję, że się nie powtórzy z prostego powodu który przeczytasz w następnym upie :) Powód? rozmawiałem dziś z Levem na temat upa i to jeszcze przed tym zanim opublikował swój pościk. Niestety niektórzy są niereformowalni jesli wiesz o czym myslę :)
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Tytus de Zoo
Pomywacz
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 9 maja 2008, 17:49
Numer GG: 3974646

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Tytus de Zoo »

Nie chce żeby to wyglądało jakbym nie mógł pogodzić się z przegraną, ale czy leviathan nie przesadził?
Bo teraz nawet jeśli moja postać wygra, to do końca życia będzie kaleką ;). Tzn. jeśli tak mają być rozgrywane walki to przeboleję, ale będę żałował, że na starcie nie napisałem " Strzelam w niego kulą KI i słyszę chrupnięcie w jego czasce".
A ja widzę, że zarówno Azrael jak i nasz MG (pisząc o facecie bez zębach) zapominają o istnieniu takiego cudownego cosia...co sie nazywa w ich świecie komora regeneracyjna. Vegecie zregenerowała wypalone oko, a całkiem sponiewieranego Goku postawiła na nogi. Wiec nawet po takiej porażce nie martw się o kondycje swojej postaci Azraelu.

Ale tu wychodzi to co napisałem raptem jeden swój post wcześniej. MG nie ma żadnej kontroli nad walką. Ja bym sugerował, że w momencie gdy rozpoczyna się walka gracze wysyłają na priva swoje planowane posunięcia, a MG czyta je i sam pisze według własnego uznania na podstawie tych notek jak przebiega ta runda walki. Wtedy imho nikt nie miał by zastrzeżeń co do wyniku, a i walki byłyby bardziej nieprzewidywalne. Jedyny minus więcej roboty dla MG.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Azrael »

Tytus de Zoo - wcale nie chodziło mi jakoś bardzo o kalectwo mojej postaci, ale o to jak przebiegała walka :?
MG nie ma żadnej kontroli nad walką. Ja bym sugerował, że w momencie gdy rozpoczyna się walka gracze wysyłają na priva swoje planowane posunięcia, a MG czyta je i sam pisze według własnego uznania na podstawie tych notek jak przebiega ta runda walki. Wtedy imho nikt nie miał by zastrzeżeń co do wyniku, a i walki byłyby bardziej nieprzewidywalne. Jedyny minus więcej roboty dla MG.
Em... widzisz rewolucji to ty tutaj nie przeprowadzisz -_-" Od zawsze jest tak, że albo gracze w walce PvP, albo robią konferencje na gg z MG, albo piszą co CHCĄ zrobić, a nie co zrobili, a MG pisze co komu udało się wcielić w "życie".
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Errer_Avares »

Ja osobiście uważam, że najlepiej i najszybciej byłoby na gg. :)
Mój miecz to moja siła
Zablokowany