(D&D) Tolerancja

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Azrael »

Nie dałoby się jakoś ominąć tego naszego czekania? Mam w tej chwili "rozwalone" GG i... no i tak pewnie wyszedłby nam kabaret :/
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Errer_Avares »

Generalnie to ja apeluje o zgłaszanie się na gg do mnie! Mam matury i sam tego nie pociągnę wszystkiego, dlatego proszę to wy się nachalnie przypominajcie... Szkoda tego opóźnienia, no ale cóż poradzić. No twoją wstawkę z Xanderem da się jeszcze jakoś ominąć, ale reszty nie.
Mój miecz to moja siła
Uriziel
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 16:09
Numer GG: 11926008
Lokalizacja: Gniezno

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Uriziel »

dlatego proszę to wy się nachalnie przypominajcie...
:mrgreen: Więc nachalnie przypominam o sobie :mrgreen: Jakbyś miał trochę czasu Errer to daj mi znać, co z moją postacią :mrgreen: :mrgreen:
Va faill, dhoine...
Gurewicz
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 19:10
Numer GG: 5211689

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Gurewicz »

czesc, witam ponownie.Sorrki za nieodpisywanie, nie moglem:/.Wlasnie teraz mialem odpisac i stwierdzilem, ze pechowo wlasnie sie wykrwawilem xD.Sluchaj Errer, jest jakas mozliwosc zebym wrocil inna postacia(ewentualnie jakies cudowne wskrzeszenie czy cus, ale tego nie narzucam:P)?Zdaje sie ze wiekszosc czasu sie spisywalem
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Errer_Avares »

Odezwij się na gadu to pogadamy.
Mój miecz to moja siła
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Samanta »

Z przykrością muszę stwierdzić ze wielu z nas (w tym również ja) odstawiło Tolerancje na drugi plan. Mowie to z ogromna przykrością. Inne sesje oraz nowe pomysły sprawiły ze ta świetna sesja przechodzi w cień. Rozmawiając z Errerem ( a często rozmawiamy prywatnie gdyż znamy sie juz od dłuższego czasu) wiem ze ta sesja ma jeszcze TYLE do zaoferowania. Czy myślicie ze moglibyśmy sie zmobilizować, wziąć sie w garść i przywrócić Tolerancji świetlnosc na jaka zasługuje? Nie mogę patrzeć jak powoli umiera... Co wy na to? Reaktywacja? =)
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Matt_92
Mat
Mat
Posty: 554
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 17:35
Numer GG: 6781941
Lokalizacja: Duchnice k/Pruszkowa

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Matt_92 »

Zwarty i gotowy. Cały czas poleruję pancerzyk. Mimo iż ostatnio szkoła daje nieco w kość i jakby czasu wolnego mniej.
Jak pozostali?
A d'yaebl aep arse!
Gurewicz
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 19:10
Numer GG: 5211689

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Gurewicz »

Dajcie mi czas do soboty, az ogarne ten cholerny system:P, i bede mogl odpisywac z czestotliwoscia taka sama jak na poczatku trwania:)
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Errer_Avares »

Dobrze słyszeć :)
Mój miecz to moja siła
Uriziel
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 16:09
Numer GG: 11926008
Lokalizacja: Gniezno

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Uriziel »

I co ze mną? :smile:
Va faill, dhoine...
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Obiecuję się spinać, Mistrzu ;) Nie wiem, kiedy zacznę panikować z powodu matury, ale do tej postaram się jak mogę :D W końcu musimy poznać zakończenie :>
mamra22
Majtek
Majtek
Posty: 129
Rejestracja: czwartek, 26 lipca 2007, 20:08
Numer GG: 0

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: mamra22 »

Jeśli o mnie chodzi to nie rezygnuje. Co prawda mogę nie być wzorem systematyczności ale jakiegoś posta się zawsze uda naskrobać.
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Grim »

Jeśli chodzi o mnie to tylko mogę patrzeć ciężkim wzrokiem na Errera robiąc wyniosłą, wściekłą mnię. NIe wiem ile już razy prosiłem o wprowadzenie mojej postaci ponownie. Nie wiem, po co się męczyłęm w ogóle pisząc nową kartę, historię etc. Skończyło się na całkowitym olaniu przez "Mistrza". Żadnej odpowiedzi. Żadnej reakcji. Stanowczo, nie byłem wzorem punktualnośći i kilka razy zdarzyło się, że to przeze mnie sesja sie opóźniła. Jednak, jeśli Errer nie miał nawet ochoty NAPISAĆ mi CZEGOKOLWIEK, to ja dziękuję. Dziękuję za sesję i za poświęconą mi uwagę. Jeśli sesja podniesie się z grobu, mnie jako jednego z członków tej oranżerii gracz-żywych trupów na pewno nie będzie. Dziękuję bardzo.
For Honor & BIG Money!
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Errer_Avares »

Chłopie przecież ja Ci już wcześniej napisałem (przy okazji kolejnego wyprowadzenia z równowagi), że Twoja postać nie zostanie wprowadzona, ponieważ nie mam ochoty się użerać. ;)
Mój miecz to moja siła
Zablokowany