[Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Azrael »

Hm... A może gdyby tak połączyć sesje?
Wątpie, to by dało 7 graczy i jednego stałego NPC. Sesja ciągneła by się niemiłosiernie, a szanse na jej padnięcie wzrosły by dokładnie dwukrotnie. (większa ilość graczy, większa szansa, na upadek sesji)

Proponuje przekonać Tytusa, albo po prostu nie dać mu wyboru :/

Jeszcze raz obiecuje, że twój "kosmiczny wojownik" nie będzie jakoś szczególnie gnębiony, przez Babedi'ego.
Zresztą jeśli nawet zacznę coś takiego robić to zawsze (no na statku z tym trudno, ale na misji spoko) możesz zabić moją postać, albo przynajmniej przejąć dowodzenie.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Craw »

Co to w ogole ma byc? Jakies zmuszanie graczy do przenoszenia sie z jednej sesji na druga? Nie dawanie wyboru. Sorry, ale kazdy ma prawo grac i jakies prywatne widzimisie (swoja droga bardzo glupie Azraelu) nie ma prawa wplywac na takie rzeczy.

Zreszta, na razie tylko i wylacznie pozbawiasz siebie samego mozliwosci gry w ta sesje, bo jesli Tytus odejdzie, to wasza druzyna prawdopodobnie sie rozpadnie. I bedzie nara, ciekawe kogo beda o to wszyscy obwiniac.
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Artos »

Popieram wniosek Craw'a

Dodatkowo to czy ktoś się przeniesie zależy od większości graczy, a nie od jednostki. Szczególnie jak ta jednostka ma taki stosunek do innych graczy jak co niektórzy tutaj.

Tytus de Zoo, masz me pozwolenie oczywiście na przeniesienie, ale zanim zacznę się pytać na forum czy Cię przyjmą chce zobaczyć reakcję co zrobi Azrael666 co do buntu Twej postaci przeciwko jego poleceniom. Azrael'u, nie bój się, chce by to wyglądało naturalnie. Nie zmuszam Cię, byś nagle był zbytnio miły jak na swą postać dla Tytus'a (w co i tak bym nie uwierzył po przeczytaniu Twego KP ;) . Chcę tylko prawdziwej reakcji by sesja toczyła się jak najbardziej realistycznie.

Sergi i leviathan – możecie się powoli przygotowywać do wejścia na sesję. Chyba widać już z jakiego powodu. Jednak nie bójcie się. Trochę się może pozmieniać w drużynach w zależności od najbliższych odpowiedzi na sesjach.
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Azrael »

Co to w ogole ma byc? Jakies zmuszanie graczy do przenoszenia sie z jednej sesji na druga? Nie dawanie wyboru. Sorry, ale kazdy ma prawo grac i jakies prywatne widzimisie (swoja droga bardzo glupie Azraelu) nie ma prawa wplywac na takie rzeczy.
O zmuszaniu graczy, to ja nic nie pisałem, a "niedawanie wyboru" miałem na myśli głosowaniem, które jest zresztą opinią MG.

Bardzo głupie? No super teraz wyobraź sobie, że w twojej grupie zostają dwie osoby. Jestem w 100% pewny, że sesja by padła.
[LEP, LEP]
chce zobaczyć reakcję co zrobi Azrael666 co do buntu Twej postaci przeciwko jego poleceniom.
Mam zareagować teraz, czy czekać na twoją postać? (wcale nie pospieszam)

Który raz ja już Ci to powtarzam? Nie flooduj, proszę. - dop. Phoven
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Zaria Aiko
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: środa, 7 maja 2008, 19:58
Numer GG: 2870229
Lokalizacja: Brzeszcze City
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Zaria Aiko »

Jak się już ma przenieść to nie przeciągajmy tego i załatwmy to szybko. Poza tym sądzę ze sesja i tak będzie ciekawa bez zbędnych przekomarzanek.
Uriziel
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 16:09
Numer GG: 11926008
Lokalizacja: Gniezno

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Uriziel »

Azrael, nie dziw się, że Tytus chce sie przenieść, bo zacząłeś się go czepiać jeszcze przed sesją. :?
Jeśli o mnie chodzi, to byłbym za tym żebyś Tytus został. Azraelem się nie przejmuj, jego tu mało kto lubi :lol: :mrgreen: . . . joke
No ale jeśli jednak się przeniesiesz to i ja się postaram przenieść. I przestańcie się kłócić :mrgreen:
EDIT
Azrael ale ty masz łeb :lol: nie chodzi mi o to żeby z Tobą nie grać tylko że we 2 to troche mało, nie? hehh i akurat nie o te słowa mi chodziło :P . No ale koniec tematu, sprawa zamknięta. Tytus zostaje, Azrael zostaje i ja też zostaje. KONIEC ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 12 maja 2008, 19:19 przez Uriziel, łącznie zmieniany 1 raz.
Va faill, dhoine...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Azrael »

Azrael, nie dziw się, że Tytus chce sie przenieść, bo zacząłeś się go czepiać jeszcze przed sesją.
Nie wiem, do czego się dołączasz, ale jeśli miałeś na myśli grę, to nie bądź taki pewny, bo MG musi jeszcze zaakceptować twoją kartę.
Okropnie, Tytusa tymi słowami zgnębiłem. Pewnie i tak pójdę za to do piekła, ale jeśli komukolwiek zrobi to dobrze: Przepraszam.
No ale jeśli jednak się przeniesiesz to i ja się postaram przenieść
Jak tak bardzo wam przeszkadzam w sesji, to już lepiej niech moja postać dostanie przysłowiowym "meteorytem". Jeśli chcecie (o ile ma to wpłynąć na decyzję Tytusa[i w wziązku z tym Uriziela]) za zgodą MG mogę odejść z sesji. No, i nie pchajcie się z okrzykami "Jeeee! Wynochaaaa!!!", (bo też głupio by było teraz angażować moderatorów do usuwania postów) jak ma to wam umilić życię mogę zginąć/odejść przy pierwszej lepszej okazji.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Errer_Avares »

Amen... Kurde ludzie trochę rozwagi :P
Mój miecz to moja siła
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: WinterWolf »

@Azrael: Wnioskuję, że powinienieś zareagować już teraz. Tytus co chciał to napisał, MG i reszta się ciekawią co Babedi wymyśli. Na początku zachowałeś się trochę niegrzecznie, a to może zniechęcać. Trochę się uspokój, bo przez Twoje posty przemawia co najmniej zdenerwowanie.

@Uriziel: W kolejce do sesji czekają jeszcze Sergi i leviathan. Jeśli Tytus odejdzie to wielce prawdopodobne, że zostaną dołączeni do Waszego składu, a to znaczy, że będzie Was czwórka. Nie bój się, to nie jest tak mało...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Azrael »

@WW - Problem w tym, że MG steruje jednym z członków drużyny... gdyby nie ten fakt już dawno dałbym posta. Po prostu zachowanie tego NPC może wpłynąć na decyzję Babediego.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Artos »

@Azrael - NPC nie zareaguje, a jeśli już to nie będzie chciał mieć problemów od początku z dowódcą, więc siępodporządkuje. NPC w drużynie t tylko delikatna podpowiedź, on ewentualnie wspomoże, lecz decyzja nadal należy do Ciebie ;)

@WW - masz 100% racji mówiąc o dojściu nowych graczy :)

@Mora Cremo - bardzo mi się podoba wasz styl, macie + za odgrywanie postaci i brak niepotrzebnych konfliktów na samym początku gry :)
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Errer_Avares »

Oj jejku jejku, a ja taki łasy na pochwały jestem... Nawet drużynowe :D
Mój miecz to moja siła
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Azrael »

Chyba byłem trochę za pobłażliwy dla postaci Uriziela i Tystusa... no ale cóż moja postać też chce żyć. :mrgreen:
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Artos »

Mora Monstrum powiększa się o graczy:
*Sergi
*leviathan
*Mrodnim

@Azrael666 - podobają mi się Twe posty - dają ładny i realistyczny obraz postaci, ale wiesz co? Drużyna Ci zasneła ;)

(Tak, wiem, jestem wredny ^^)
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Azrael »

(Tak, wiem, jestem wredny ^^)
NIe jest tak źle ;). Szczerze mówiąc podczas czytania update'a bałem się, że moja postać po tym wbiciu w ścianę już nie wyjdzie :mrgreen:
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Tytus de Zoo
Pomywacz
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 9 maja 2008, 17:49
Numer GG: 3974646

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Tytus de Zoo »

Kod: Zaznacz cały

Tytus - NIe myślisz, że trochę komplikujesz sprawę? Obiecuję, że Babedi nie będzie Cię gnębił bardziej niż innych, a MG napewno (taka jego rola) będzie pilnował, abyśmy przestrzegali zasad gry. Min. nie przenosić życia do gry.
Tutaj naprawdę o to nie chodzi...

Kod: Zaznacz cały

Okropnie, Tytusa tymi słowami zgnębiłem. Pewnie i tak pójdę za to do piekła, ale jeśli komukolwiek zrobi to dobrze: Przepraszam.

Jak tak bardzo wam przeszkadzam w sesji, to już lepiej niech moja postać dostanie przysłowiowym "meteorytem". Jeśli chcecie (o ile ma to wpłynąć na decyzję Tytusa[i w wziązku z tym Uriziela]) za zgodą MG mogę odejść z sesji. No, i nie pchajcie się z okrzykami "Jeeee! Wynochaaaa!!!", (bo też głupio by było teraz angażować moderatorów do usuwania postów) jak ma to wam umilić życię mogę zginąć/odejść przy pierwszej lepszej okazji.
Zabierasz swoje zabawki i idziesz do domu?

Widzę, że ludzie źle zinterpretowali powody mojego przeniesienia. Nie obrażam się na Azraela...wkurza mnie jego sposób bycia, fakt, ale to nie powód, żeby się przenosić.

Jednym z tych ważnych powodów, żeby się przenieść był nie tyle fakt grania z Azrealem, ale to w jaki sposób on gra.

Babedi? Równie dobrze mogłeś napisać Gokuz, Gotan czy Regeta... zero jakiejkolwiek oryginalności. Tak samo sposób zachowania jego postaci jest tak stereotypowy, że aż zęby bolą. Zaraz pewnie ktoś powie "nie traktuj tego zbyt poważnie przecież to DBZ". Ok. Jednakże celem tej sesji jest przyjemność z uczestnictwa. A gra z taką postacią mi jej nie zapewni.

Drugim powodem jest styl gry całej drużyny. Cremo grają o wiele bardziej fabularnie niż Monstrum...a skoro do Monstruma dochodzi teraz 3 graczy to ja nie widzę żadnego problemu w moim przeniesieniu.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Post autor: Azrael »

Babedi, bo jest bliźniaczym bratem Babediego, i synem Bibidiego. :roll:

Zresztą skąd mogłeś znać "mój styl grania" skoro postanowiłeś się przepisać, jeszcze zanim zaczeliśmy? :roll:

Rzeczywiście teraz(na moje) to możesz iść.

Fakt, bardziej podoba mi się styl gry Morra Cremo. Tylko, gdybyś ty nie utrudniał ta sesja również wyglądała by lepiej. Widzisz oni są zgrani.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Zablokowany