[Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Mekow »

@WW
Ależ cieszę się, cieszę :D
A Bishop załatwił mu narkozę naturalną metodą ;)
Adam obudzi się dzięki niej w ambulatorium, jak będzie już wyleczony - a tak, to by cierpiał po drodze.



Przy okazji zwróćcie proszę uwagę, że nasz ostatni dialog (ten wstawiony przez Zetha), jest dość chaotyczny, niechronologiczny. Nie uważacie?
Mnie zdarzyło się ociągać z umieszczeniem odpisu, ale był to koszt wygładzania szczegółów, więc na tym przykładzie pragnę zaznaczyć, że moje postępowanie podczas pisania miało dobre intencje... Podobnie jak Zetha, który skleił dialog szybko - o co go poproszono ;)


PS. Koniecznie muszę się troszkę zdrzemnąć po pracy. Odpis będzie popołudniu.
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Mr.Zeth »

@ Mekow - trochę ZA szybko, ale jakbym ja tego nie zrobił to WW znowu by siedziała do jakiejś 1szej z hakiem...

Następnym razem się bardziej postaram. W środę czwartek, piątek i w weekend mogę siedzieć do rana nad składaniem posta i będę się tych dni trzymał, pozostałe zostawiając jednak komuś innemu.

@ Wierd - ja bywam wieczorami, pojawiam się o 17-19 na gg, siedzę z reguły na niewidocznym i zwijam się o północy, chyba, że jest coś do roboty...
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Acid »

Kolejny post już jest - przeszkodziłem nieco w napisaniu wrzutki WW i Zethowi za co przepraszam ich serdecznie, ale nie chcę przeciągać powrotu Dii do sesji (żeby nam się koleżanka nie oduczyła pisania fajnych postów :)). Specjalnie nie zaznaczałem, jak się uczniowie rozprawią z Gambitem (czy cokolwiek w ogóle zrobią), gdyż nie miałem jasnych deklaracji. Od poprzednich wydarzeń minął tydzień, więc mamy 18 lipca (Gambit wrócił cztery dni wcześniej), liczę więc na jakieś retrospekcje no i oczywiście introspekcje.

Kto nie chce lecieć na Manhattan, może zostać w Instytucie - nikt z tego powodu nie będzie miał gorzej :). Wolna wola. Jeżeli Adam będzie chciał zostać w Instytucie i wykorzystać ten czas na poznawanie Snowflake - nie mam nic przeciwko (jeśli Mekow chce jakiś dialog z Jennifer - zapraszam na GG, wcześniej jednak proszę o info kiedy). Jeśli Shadow i Ghetto też będą chcieli zostać w szkole, żeby romansować, też nie mam nic przeciwko :P. Róbcie jak uważacie.

Czas na odpis - piątek, północ czasu polskiego. Jeśli są jakieś pytania, standardowo łapać mnie tutaj bądź na PW/GG :).

Lekkiego pióra życzę :).
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: WinterWolf »

:chuck: A Wy ludzie wiecie, że 4 marca to Dzień Mistrza Gry? :mrgreen:
GM's DAY, the day we all honor the most important person at the game table.

(The second most important person is whoever brings the pizza, but you knew that, didn't you?)

The Game Master is the one who spends all those extra hours getting ready for the rest of us to completely wreck his or her plans within the first fifteen minutes of the session starting.

Co do naszego (mojego i Zetha) odpisu - jest już gotowy, ale jeśli jutro (właściwie już dzisiaj) będzie ktoś chętny na składanie wspólnego posta to ja bardzo chętnie i wrzucę wtedy od razu wszystko (jako że mnie w piątek wieczorem nie będzie w ogóle i może mnie nie być w sobotę).
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Mekow »

Zapisuję się na dialog (najlepiej jeśli przeprowadzimy ich pierwsze spotkanie). Postaram się być dziś około 19cp (18cUK)... Choć mogę trochę zaspać. Jak nie dało by rady to jutro - o tej samej porze, albo wcześniej (to już dam znać).

Po słowach Magneto Adam raczej zostanie w instytucie. Ale decyzję ostateczną podejmie, jak się dowie, co zamierzają inni (nie może być jedynym który zostanie ;) ).
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Dia
Pomywacz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 17 stycznia 2010, 11:31
Numer GG: 3357251

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Dia »

(nie może być jedynym który zostanie ;) ).
Owczy ped? ^^ Pomysl w tych kategoriach: moze byc jedynym, ktory przezyje. A to juz prestiz. :D

<wzdycha dramtycznie i cierpi wewnetrznie> To juz zakrawa o sadyzm, druga kolejka beze mnie, chlip, chlip.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: WinterWolf »

Uratujemy Cię XD Nie martw się Dia XD

Mekow zapominasz, że jeśli X-meni pójdą to Adam i tak nie będzie sam :P Zostało jeszcze w cholerę i trochę innych uczniów Instytutu :)
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Dia
Pomywacz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 17 stycznia 2010, 11:31
Numer GG: 3357251

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Dia »

Jesli ten ratunek ma byc taki jak poziom przejecia sie zniknieciem dwojki kolegow z druzyny to... <heroiczna decyzja> sama sobie poradze :D serio, serio :D
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: WinterWolf »

Hej, wypraszam to sobie :P Ike się przejmuje :P Trzech chłopaków z kolei miało na pieńku z Frost z powodu nadgorliwości.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Dia
Pomywacz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 17 stycznia 2010, 11:31
Numer GG: 3357251

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Dia »

Oni zawsze maja z nia na pienku xD Musze sobie pomarudzic. Czuje sie samotna, zapomniana i opuszczona. I koncert przepadl i wujek Apo nie umie gotowac i jest glosno i mamy brzydka pogode, a towarzystwo jakies takie malo zywe.. Juz nie chce byc na tych wakacjach :( xD
Niech mnie ktos przytuuuuli!
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: BlindKitty »

<przytula Dię> Jeśli jest jedna rzecz której BK nigdy nie trzeba powtarzać dwa razy, to właśnie to ;)
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Mój post poszedł :) Trochę się zeszło xD Ogólnie Shadow leci z Magneto...

@Dia
Damy radę 8) Nim Bell się obejrzy (xD), już będzie w Instytucie :D
Obrazek
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Evandril »

Mój post jest w fazie tworzenia, ale ze względu na to, że mam trochę różnych obowiązków ostatnio, pojawi się dopiero jutro popołudniu.

Dia, Papcio Apcio na pewno Cię ugości należycie, więc nie pękaj :D. W razie czego pamiętaj, że jesteśmy z Tobą (przynajmniej duchem - taki Jason np. się bardzo przejmuje, że go nie zabierzesz na ten koncert :P).
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: BlindKitty »

Ok, ja odpiszę dziś, a w zasadzie teraz, ale obawiam się że dość krótko - jutro trza wstać, a nie odpiszę jutro, bo będę... No, zajęty będę. Do późnej soboty włącznie ;P Więc średnio jest szansa na jakiś dialog, ale jako że Jason zrezygnował z wyrywania Gambitowi flaków i owijania ich wokół drzewa, to nie będzie to chyba konieczne :D
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: WinterWolf »

Mój post poszedł. Z powodu prób mojej uczelni by pozbawić mnie życia poprzez ciężkie wycieńczenie organizmu i moich prób uniknięcia tego w sobotę późnym wieczorem powinnam się już pojawić na necie. Jutro będę trwonić forsę na konwencie, więc próby kontaktu tylko przez komórkę...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Mr.Zeth »

post poszedł.

Do czasu aż udadzą się na miejsce (zakładając, ze się udadzą :P) Zack będzie już tylko myślał, żeby kogoś zapier*** XD prawie jak Bloodthrister ^^

Udaję się na konwent z WW wiec też będę online dopiero w sobotę wieczorem.
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Mekow »

Mój post, będzie przed północą... ale czasu UK :/

Jeśli chodzi o kwestię wyjazdu, to skoro jego dziewczyna leci, to On też. Oboje lecą na misję... w pewnym stopniu na siebie też ;)
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Zablokowany