[Claymore]Buntowniczka

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [Claymore]Buntowniczka

Post autor: Perzyn »

Perzyn potwierdza. Zresztą widać to po samej nazwie. Ponieważ lubię poszpanić tymi szczątkowymi elementami wiedzy to wyjaśnię.

Youma to w folklorze japońskim ogólnie pojęte złe duchy. Ki z kolei to energia wewnętrzna, zresztą temat jest powszechnie eksploatowany we wszelkich mangach i anime. Tu już konkrety się kończą, ale jak widać określenie Youki łączy temat słowa Youma z Ki. Ot cała historia.

Poza tym za faktem iż Yoki (uproszczony zapis) posiadają tylko Yoma, Claymore i Przebudzeni przemawia fakt, że zwykli ludzie nie są w stanie rozpoznać Yoma, które są jedynymi istotami z założenia posiadającymi Yoki, Claymore (a w rezultacie przebudzeni) posiadają ją ze względu na eksperymenty zmieniające je w hybrydy.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Claymore]Buntowniczka

Post autor: Azrael »

Dobra, nie byłem pewny... myślałem, że może wszyscy mają, ale "uśpioną" jak chakra w Naruto, albo zbyt mało żeby korzystać.

Już kończę pisanie karty, ale że dziś mogę już nie zdążyć, a jutro mam zapchany dzień KP może się ukazać dopiero we wtorek.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Claymore]Buntowniczka

Post autor: Azrael »

Niestety karta raczej się dziś nie pojawi, na swe usprawiedliwienie mam fakt iż nastąpił dzisiaj wypadek przez, który mój pies prawdopodobnie straci wzrok w jednym oku.
:|

Domyślam się, że chodziło o psa... Poprawiłam. Współczuję :( Mam nadzieję, że jednak mimo złej prognozy będzie ok.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: [Claymore]Buntowniczka

Post autor: Alucard »

Mój post we wtorek. Od dziś w nocy do jutra po poludniu jestem u dziewczyny, a wcześniej (czyt- wieczór) mam sesje RPG, więc odpis będzie niemożliwy. Perzyn-musisz wytrzymać te kilka godzin. :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [Claymore]Buntowniczka

Post autor: Perzyn »

Ministrant pisze:Perzyn
Pędzę na busa do kraka- przekaż reszcie, że odpis niedługo, ale jako ze bede musiał z kawiarenki skorzystać, to muszą uzbroić się w cierpliwość.

Joł. Dzięki z góry za cierpliwość.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: [Claymore]Buntowniczka

Post autor: Alucard »

Joł. Wróciłem z Kraka. Zwichrowania z netem- od dzisiaj odpis co sobotę, dlatego jeżeli macie do obgadania między sobą strategię grupy, to nie krepujcie się. Może być o jednym poście na tyd., ale także moga być posty zbiorowe, po 2 tyg. czy ile chcecie.

Ode mnie macie obiecanz dlugi jak poprzednie odpis co tzdzień- no chyba że neta zalatwie ;d
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Claymore]Buntowniczka

Post autor: WinterWolf »

My w sobotę postaramy się we trójkę coś wspólnie sklecić, bo mnie i Zetha nie ma jutro... Pierwszy tydzień studiowania po 3 miechach wakacji to był dość nerwowy czas... Mam nadzieję, że szacowny MG (czyt. Ten-Który-Szantażuje-Graczy-Grożąc-Bliżej-Nieokreśloną-Krzywdą) nie ma nic przeciw :P
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: [Claymore]Buntowniczka

Post autor: Alucard »

Ten-Który-Darzy-Graczy-Miłością-Ojcowską-Czyli-Iście-SROGĄ nie ma nic przeciwko, byle do niedzieli, do południa post był, bo potem kolejny tydzień stracony :D Niby niebo sie nie zawali, ale mio jakby to powoli popychało się (ja to powiedziałem?) do przodu.

Joł. Was MG(za 4 lata z "r"... oby)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Claymore]Buntowniczka

Post autor: WinterWolf »

Poszedł post... Nawet sobie Al nie wyobrażasz na jakie wyżyny naszego intelektu musieliśmy się wspiąć XD Dodam, że jest kilka rzeczy, które w Twoich upach są wg mnie podejrzane XD Ale oni się ze mną nie zgadzają :(
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Zablokowany