[Dragon Ball] Dar wolności (Rekrutacja zamknięta)

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Azrael »

To znaczy, że jesteś zboczeńcem, a ja ze zboczeńcami nie dyskutuję.
To do kogo to napisałeś? (choć pewnie uznasz, że to nie była dyskusja)

Zresztą skoro tak, to mam przykrą wiadomość: Ja już zostałem do sesji przyjęty i jeśli ty również się zakwalifikujesz, to bez dyskusji się nie obejdzie. (co nie znaczy, że nie chciałbym z tobą grać) Dodatkowo dodam, że jak nikt nie patrzy to tańczę z miotłą, a mój pies uwielbia, gdy głaszczę go po brzuszku. Ja też :twisted:.
2. Osoba, która nie potrafi pisać poprawnie po polsku (aliteracja zamierzona) traci moralne prawo do poprawiania mnie.
Jestem na tyle zboczony, że żadne prawa mnie nie obowiązują. Bo nawiasem mówiąc to ja jestem Kubą Rozpruwaczem, (tak, Pilipiuk zmyślił całą historię) i nawet mnie trzy razy złapali, ale jak opowiedziałem policji o moich smutnych przeżyciach (kiedyś zgubiłem misia) to mnie wypuszczali.

Przepraszam, kończę offtop.

A ja dołączam ostrzeżenie iż wszelkie próby kontynuowania tego typu offtopu skończą się kasacją postów albo gorzej... - dop. WW
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Zaria Aiko
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: środa, 7 maja 2008, 19:58
Numer GG: 2870229
Lokalizacja: Brzeszcze City
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Zaria Aiko »

Azrael :
A z główką wszystko ok? Specjalnie go sprowokowałeś zaczynając tą "dyskusję". A jeśli robisz z siebie takiego bad-ass z forum to masz mentalność większości ludzi z "SAA". Tu masz link : http://thesaa2.proboards101.com/index.cgi . >_>
Wybaczcie ale czytałam te posty i widzę kto zaczął. Musiałam się wypowiedzieć.

...

Muszę dosłać "znane techniki" na kartę bo zorientowałam się że ich nie skopiowałam do notki. :?

Mogę popytać Polaków na swoim DA czy nie są zainteresowani tą sesją??
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Craw »

Wszyscy sie wyzyli? Bo jak nie, to zaczne posty kasowac za OT.
Brzoza pisze:(jeżeli to kogokolwiek obchodzi) ja pasuję.
Szkoda, bo mialem nadzieje zagrac z Brzozomirem ;] (kuzynem Zarlomira? xD)
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Artos »

Ok. Jeszcze dziś zaczynamy!

Składy drużyn:
TEAM Mora Cremo:
* Kornack (WinterWolf)
* Rezor (Errer_Avares)
* Turrpin (Craw)
* Zaria (Zaria Aiko)

TEAM Mora Monstrum
* Babedi (Azrael666)
* Shikoru (Uriziel)
* Aspar (Tytus de Zoo)
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Azrael »

Przyznaj, że na złość umieściłeś mnie w drużynie z Tytus'em de Zoo :D

(nie piszę tego w związku z tym, że jestem z Tytus'em) Co myślisz o PvP?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Artos »

Z uprzejmości nie zaprzeczę :)

Lubie delikatne konflikty w drużynach – bardziej realistyczne sesje są wtedy. Co do PvP jestem jak najbardziej za, lecz nie zapominajcie, że to jest wojsko. Jeżeli ktoś zgłosi raport o walkach między kompanami, może się to źle skończyć tak dla atakującego, jak i broniącego się. Poza tym drobnym faktem to nie mam innych zastrzeżeń. Możecie się nawet pozabijać nawzajem.

Natomiast Team PvP jest dozwolony całkowicie – w końcu tylko najsilniejsze drużyny mogą znaleźć swe miejsce w tej armii. Nie ma tu miejsca dla nieudaczników.

O czym tu jeszcze warto wspomnieć? Już wiem. Tytus de Zoo wydaje się nowy jeśli chodzi o klimaty RPG, dlatego dałem go z kimś doświadczonym by się uczył i miał szanse się wykazać.

Nie uznaje ponadto walk między graczami przeniesionych z innej sesji, lub po prostu z innych kontaktów niesnasek wnoszonych do sesji. Każda sesja to inny świat. Nie musicie się lubić by dobrze wam się grało razem. Tak więc jeśli zobaczę, że jakieś postacie atakują inne bez wyraźnego powodu, lub ich tego typu akcja nie ma uzasadnienia na sesji – osoba ta wylatuje.

Oczywiście można zawsze prosić o przeniesienie do innej drużyny, ale wiecie jak to jest ;)


Rekrutacja jest jeszcze otwarta. Jest miejsce dla max 3 graczy w grupie Mora Cadaver. Mówię to, gdyż to będzie już ostatnia drużyna jaką stworzę na potrzeby tej sesji, a wszystko to z powodu wysokiego zainteresowania graczy. Po utworzeniu tej drużyny ten temat już będzie tylko do komentowania sytuacji na sesji!!!
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Zaria Aiko
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: środa, 7 maja 2008, 19:58
Numer GG: 2870229
Lokalizacja: Brzeszcze City
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Zaria Aiko »

Hm... Mogę być w takim razie w drużynie Team Mora Monstrum ?

edit:
czytałam już sesję. muszę coś zaznaczyć

Pierwsza rzecz - niszczyciel? Niszczyciel to okręt mały mniejszy nawet od Fregaty, ale wyposażony w spory zakres uzbrojenia do niszczenia większych jednostek. Widzę duży wpływ z SW i jej Gwiezdnych Niszczycieli, ale to była nazwa własna. Naprawdę taki star destroyer był krążownikiem lub jak kto woli battle/capital ship (czyli okrętem liniowym)
Poza tym załoga 800 ludzi? To jak małym stateczkiem lecimy? Współczesne lotniskowce maja załogi przekraczające 3 tys ludzi (plus pilotów itp)

Tysiące języków? DB miało taki swój urok ze wszyscy jakby no wiesz posługiwali się jednym....kolejny wpływ SW, ale to fakt dodaje realizmu ale trochę zabija klimat DB.

No i to gwiezdnowojenne zdjęcie....nie można było znaleźć zdjęcia okrętu Colda albo Freezera i po prostu napisać, że jest większy? ;]

Chciałabym jeszcze zaznaczyć że ceremonia odbywa się na statku. To wygląda jakbysmy byli częścią imperialnej floty. Poza tym - mundur? A nie zbroja np. galowa? Nie przypominam sobie żołnierzy od freezera w jakichkolwiek mundurach.


to tyle :]
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Artos »

1) Mundur – jeśli pamiętasz pod zbroją każdego żołnierza Freezera był taki niebieski kostium, to właśnie o niego chodzi. Jedyna modyfikacja to taka, że ja to oficjalnie nazywam mundurem i to, że mają symbol drużyny.

2) Zdjęcie wzięte z jakiejś gry – nie wiem z jakiej, ot na google było i pasowało :)

3) Jest tysiące języków i dialektów na świecie, lecz spokojnie. Każda rasa będzie znała jeden „ogólnoświatowy”. Fakt mogłem to zaznaczyć, ale co tam ;)

4) Niszczyciel (wg definicji) – klasa uniwersalnych, szybkich okrętów torpedowo-artyleryjskich średniej wielkości.
Niszczyciele w różnych systemach są różnie interpretowane z powodu swej nazwy, często mylącej. Użyłem tutaj jej dlatego, że jest to jednostka o dużej prędkości (co dla was może być bardzo ważną informacją) i stosunkowo potężnych działach.
Jeśli już czepiasz się klasy statku to w złym kierunku poszłaś. Przede wszystkim spójrzmy na realia Dragon Balla – główną siłą wojsk jest piechota i to ona jest najważniejsza. Dlatego tak wielki stosunek załogi do ew. pasażerów. Przy 30'000 wojowników jakie mogą się na tym statku zmieścić statek ten powinno się zakwalifikować do transportowców. Z powodu połączenia tych cech jednostki (której zresztą nie nazwałem największą) trudno ją gdziekolwiek zakwalifikować. Nazwałem ją więc Niszczycielem by wykazać dla laików (w tym też i samemu sobie) moc jednostki. W końcu jej główną siłą są „pasażerowie” i temu nie możesz zaprzeczyć – w końcu to realia (trochę absurdalne) Dragon Balla.
Jeśli masz pomysł więc jak inaczej nazwać tą jednostkę to proszę Cię bardzo, proponuj. Jeśli dobrze to uzasadnisz to edytuję tą nazwę.

5) Nie jestem fanem SW ;) w sumie to obejrzałem tylko cztery filmy i to wieki temu ;)

6) Dziękuję za uwagi – na pewno się przydadzą :D

to tyle ;]
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Azrael »

Należy jeszcze dodać, że ilość w DB ma małe znaczenie... Songo miał sam skapitulować całą ziemię, a co dopiero 30 000 wojowników.
(sam Freezer bez problemu zniszczyłby nie jedną planetę)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Artos »

Dokładnie. Siłą jednostki wiele tutaj daje co tylko podkreśla sam absurd tego anime. Lecz mniejsza o to. To ma być luźna sesja :) i proponuje tak ją po części traktować ;)

Zario, możesz się przenieść do innej drużyny, lecz są do tego potrzebne 3 rzeczy – zgoda Twej drużyny, zgoda drużyny do której chcesz przejść i wniosek do odpowiedniego urzędu :) czyli na potrzeby sesji mówisz, że idziesz do tego oficera zajmującego się przydziałem w danym momencie (aktualnie Sistel) i prosisz go o przeniesienie, a on już resztę załatwia (czyt. ja pytam się graczy jako NPC) i w zależności od ich reakcji zostajesz przenoszona lub nie.
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: WinterWolf »

Z mojej strony odpis już jest :P Zapraszam pozostałych graczy z Mora Cremo do wypowiedzi :P
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Zaria Aiko
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: środa, 7 maja 2008, 19:58
Numer GG: 2870229
Lokalizacja: Brzeszcze City
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Zaria Aiko »

Artos :

Spoko. Chodziło mi o to, ze na tak duży statek z tyloma pasażerami jest ma mało załogi, która by to wszystko obsługiwała. :]

To co mieli pod zbrojami to kombinezon. ;] Ale będzie "mundur". :)

Wybaczcie że się wtrącałam ale naprawdę lubię DBZ i SW.

ps. chyba trochę za dużo zamieszania z tym przenoszeniem się
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Perzyn »

http://www.youtube.com/watch?v=iwcyl_FrQA0

Rozmowa o mundurach mnie zainspirowała by podrzucić wam ten link.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Azrael »

Tytus - NIe myślisz, że trochę komplikujesz sprawę? Obiecuję, że Babedi nie będzie Cię gnębił bardziej niż innych, a MG napewno (taka jego rola) będzie pilnował, abyśmy przestrzegali zasad gry. Min. nie przenosić życia do gry.

Jeśli będzie głosowanie (czy Tytus może się przenieść) to jestem na nie. Za dużo zbędnej roboty.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Zaria Aiko
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: środa, 7 maja 2008, 19:58
Numer GG: 2870229
Lokalizacja: Brzeszcze City
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Zaria Aiko »

Ja jestem za tak. Większy oddział = większe możliwości fabularne. Poza tym chcę z nim zagrać. A 4 członków to i tak niedosyt. Np. w GF było pięciu.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Azrael »

Zmieniłem zdanie (aby nie było, że robię to przez jedno z moich zboczeń) zgodzę się na przejście Tytusa, jeśli moja drużyna otrzyma jakieś wsparcie. Oczywiście nie NPC, bo i tak mamy już jednego.

Nie ukrywam, najchętniej pograłbym z Zaria'ą (czy może Zarią?) choć ona za mną nie przepada (pewnie tak samo jak Tytus) Dlaczego właśnie z Zarią? Otóż po takiej wymianie otrzymalibyśmy jeden team "małpoludów" i jeden ufoków.

Choć zmieniam głos tylko i wyłącznie dlatego, że nie chcę komuś blokować drogi. Tak naprawdę to jeden kosmiczny wojownik by nam się przydał.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Zaria Aiko
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: środa, 7 maja 2008, 19:58
Numer GG: 2870229
Lokalizacja: Brzeszcze City
Kontakt:

Re: [Dragon Ball] Dar wolności

Post autor: Zaria Aiko »

"Zarią" :)

Ja nie chcę przechodzić. Czytałam obie sesje i jakoś MC bardziej mnie wciąga. Poza tym już się tam dopisałam z dwa razy.
Co do wsparcia - popytam ludzi z DA bo jeszcze nie napisałam journala w sprawie tej sesji.

Hm... A może gdyby tak połączyć sesje?
Zablokowany