(D&D) Tolerancja

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Azrael »

Imię postaci: Ariadna
Wygląd: http://images21.fotosik.pl/185/59813854e60d7c80.jpg
Nazwisko postaci(prawdziwe): Insunele Inatero Kanedotczci (czy jakiekolwiek inne i wzniosłe)

Nazwisko postaci(używane): Kariadno

Poziom postaci: 1

Klasa postaci : Czarodziejka?

Charakter postaci: dojdzie

Bóstwo: Ateistka?

Wartości atrybutów (76 pkt. do rozdania)+ modyfikatory: Nie zabardzo znam DnD, więc przydała by się pomoc z modyfikatorami :/
Siła- 5
Zręczność-13
Budowa- 5
Intelekt- 25
Roztropność- 15
Charyzma- 13

Ekwipunek
Broń- Sztylet
Zbroja- Biały płaszczyk z kapturem
Reszta - Kilka skromnych świecidełek, jedna suknia balowa, zielony strój podróżny z brązowymi butami oraz brązowo złotymi pasami i opaskami.
Różne mikstury lecznicze, niestety większość bardziej na katar i grypę niż rany. Ma przy sobie ulubiony złoty medalion z dużym szmaragdem, który choć przeważnie chowany jest pod bluską to jednak świetnie zwraca na siebie uwagę.Torba, oraz kilka zwoji które zostaną opisane w "czary".

KP:

Rzuty obronne: (tu proszę o pomoc, chociaż skoro czarodziejka to pewnie najbardziej siła woli)
Wytrwałość-
Refleks-
Siła woli-

Premie do ataku:
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Służę pomocą, modyfikatory to kolejno:
Siła- -3
Zręczność- +1
Budowa- -5
Intelekt- +7
Roztropność- +2
Charyzma- +1

Czarodziejka ma takie rzuty:
Wytrwałość- 0
Refleks- 0
Siła woli- 2 (3)

Premie do ataku: 0 (1)

Jeśli robisz od razu kartę na drugi poziom, to statystyki zmieniają się na te w nawiasach (o ile są, jak nie, to znaczy, że pozostają bez zmian)
Mam nadzieję, że pomogłam ;)

PS: Errer, będziesz miał teraz ze mną skaranie boskie - będę się tak migała od tego awansowania postaci, że tego nawet konstytucja nie przewiduje ;)
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Errer_Avares »

Ateistka przejdzie. Gabriel jak Ty tej swojej Rudej nie awansujesz to będziemy się na nią gniewać... Może jej jakieś drzewo na główkę spaść, zachoruje na chorobę weneryczną (np. kiłę :P), trafi ją piorun, a w najgorszym przypadku może nawet zostać zjedzona przez Errera. ;)
Mój miecz to moja siła
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Ten awans jest naprawdę aż tak niezbędnie potrzebny?

Swoją drogą, tą kiłą, to najpierw byś ją zarazić musiał - czuję się uprzedzona ;)
Matt_92
Mat
Mat
Posty: 554
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 17:35
Numer GG: 6781941
Lokalizacja: Duchnice k/Pruszkowa

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Matt_92 »

A Indimar jest zdrowy- więc on odpada.
A d'yaebl aep arse!
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Grim »

Errer, na jakiś zas musze zrezygnowac z sesji ;(. Idą testy a ja musze teraz na gwałt podciągać oceny żeby dostać się do tego cholernego liceum, więc chyba rozumiesz ;(. tzn, ja chcę jeszcze do sesji wrócić ale nie będę miał już jak na razie czasu na prowadzenie postaci :(. Więc, jeśli byś mógł/chciał poprowadzic ją za mnie to... :(
For Honor & BIG Money!
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Errer_Avares »

Tempo rozgrywki spada łeb na szyje... W związku z tym proszę o jakąś poprawę, a postać Grima zostanie "zamrożona" i nie wiem, czy nie usunięta (jakby nie było, to najczęściej na Grima najdłużej czekaliśmy). Azreal czekam na dalszą część karty :)
Mój miecz to moja siła
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Errer_Avares »

Z racji tego, że już niebawem wkroczymy w drugi rozdział mojego scenariusza przyszedł czas na jakieś podsumowania prawda? ;) No więc muszę wam napisać, iż jestem naprawdę zadowolony z waszej postawy jako graczy. Wynik dziewiętnastu stron to (jak patrze na inne sesje) niezły wyczyn, a nie zapowiada się by nagle się wszystko zawaliło. Dodatkowo chciałbym was prosić o jakieś słowo komentarza odnośnie tego jak prowadzę... Wiecie co można by poprawić, a co jest robione dobrze. Dzięki temu będę mógł skorygować błędy. Generalnie napisze mi jak wam się podoba :P Może wywiąże się jakaś konstruktywna dyskusja? :mrgreen:
Mój miecz to moja siła
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Ty po prostu chcesz, by cię pochwalić ;)

A tak serio, to ja nie mam nic do zarzucenia - oprócz tego, że tych ładnych kilku stron, które leżałam w paraliżu, to ci do końca życia nie wybaczę ;P
A tak już co do samej sesji, to powiem, że przyszłość maluje się świetlana - tempo rozgrywki może nieznacznie spadło w którymś momencie, ale to naprawdę "nieznacznie" - w porównaniu do innych sesji, to bijemy rekordy - zarówno czasu, jak i ilości stron. Mam dziwne wrażenie, że doczekamy się słów "The End". Pod warunkiem, że wcześniej się nie pozabijamy :twisted:
Matt_92
Mat
Mat
Posty: 554
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 17:35
Numer GG: 6781941
Lokalizacja: Duchnice k/Pruszkowa

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Matt_92 »

Mi się bardzo podoba, a sesja ma naprawdę duże tempo. No, nie licząc kilku momentów, gdy wszyscy rzadziej odpisywali... Do prowadzenia nie mam zarzutów, na pewno idzie Ci to lepiej niż szło by mi :D

No i możesz liczyć na to, że prędko z sesji nie zrezygnuję. Może być cienko przez najbliższy tydzień-dwa, potem z górki.
A d'yaebl aep arse!
Gurewicz
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 19:10
Numer GG: 5211689

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Gurewicz »

Ja tez nie mam zadnych zarzutow, a nawet pochwalic musze:D.Mamy duze tempo, co jest glownie zasluga bardzo energicznego(ewentualnie jeczacego, albo irytujaco pospieszajacego, ale ze wyszlo na dobre to raczej energicznego wypada pisac) przez pierwsze 10 stron GM`a(potem nie trzeba bylo).
Mam dziwne wrażenie, że doczekamy się słów "The End".
Ja mam nadzieje, ze w chwili gdy beda sie mialy pojawic, to Errer cos nowego wymysli; )
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Azrael »

Choć jestem nowy (ta, tu właśnie się witam ;) ) powiem, że co do ogólnego poziomu sesji (znaczy z 19 strony bo tylko tą przeczytałem) jestem zadowolony i na moje odpisy możecie liczyć.

Ogólnie postać która została właśnie wprowadzona do gry, ma wiele tajemnic, które zamierzam powoli odkrywać wraz z postępem gry i choć nie będą one może jakieś szczególnie szokujące (nie usłyszycie nale "Bo... bo ja nie jestem kobietą!"), ale mam nadzieję, że choć trochę umilą wam grę. Ogólnie gracze (ale nie postacie) wiedzą już o nietypowych zdolnościach Aerii(no tu wprowadziłem zamęt, ale postać ma dwa imiona o czym zapomniałem napisać[moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina]), ale ma również inne... nietypowe cechy, również fizyczne, o których mam nadzieję nie opowie wam MG.

E_A - Pogadam z tobą na GG, jaki mam plan co do przedstawiania tej postaci.

P.S Macie może ustalone jakieś godziny o których odgrywacie dialogi na GG? Bo ja nie mogę między 18-20, 7-15, oraz we wtorki i piątki między 16, a 20.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Errer_Avares »

Godziny nie są ustalone, ale zawsze jakoś dajemy radę :) Gorzej jest rozegrać walkę, bo wtedy trzeba się konkretnie umówić jak już zauważyliśmy... :P
Mój miecz to moja siła
mamra22
Majtek
Majtek
Posty: 129
Rejestracja: czwartek, 26 lipca 2007, 20:08
Numer GG: 0

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: mamra22 »

Zgadzam się z poprzednikami, sesja rzeczywiście jest bardzo dobra, podobnie jak jej prowadzenie. Choć zaczynam się trochę obawiać o swoją postać, bo z tego co widzę ostatnio wszyscy czekają na mnie, za co zresztą przepraszam, ale mam nadzieje że przestane już spowalniać gre.
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Errer_Avares »

Jakby to lekko przedstawić... Gorim przegiąłeś.

Po pierwsze mówiąc, że nie będzie Cię przez najbliższy czas, a teraz włączając się do akcji (stworzyła się przez to niepotrzebna sytuacja).

Po drugie możesz mi powiedzieć skąd masz "wszystko-mający" plecak? Cholera jasna! Od początku sesji wyciągasz z niego wszystko co niezbędne (nawet elfie ciuchy na początku). Teraz z tymi fiolkami przesadziłeś... Równie dobrze ja mogę teraz napisać, że ten komisarz wyciąga z plecaka miksturkę "czystego powietrza".

Po trzecie nie kończ nigdy w ten sposób posta... I zniknął! Phi! Mi się wydawało, że o takich rzeczach decyduje MG. Posta powinieneś zakończyć w momencie wyrzucenia fiolki (której notabene tak naprawdę nie posiadałeś).

W związku z tym wszystkim powyżej i dodając, iż twoja postać zniknęła w cudowny sposób, póki co zamrażam twoją postać.
Mój miecz to moja siła
Matt_92
Mat
Mat
Posty: 554
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 17:35
Numer GG: 6781941
Lokalizacja: Duchnice k/Pruszkowa

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Matt_92 »

Cóż, nasz MG ma rację, argumenty są przekonywujące, jednak przyznam, że będzie mi brakowało naszego krasnoluda.

No i uważam, że z tymi butelkami to- mimo iż MG się nie spodobało- to jednak był ciekawy pomysł, dzięki któremu Gorim uniknął odsiadki. Głupio by było, gdyby taka postać kisiła się w pierdlu.
A d'yaebl aep arse!
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: (D&D) Tolerancja

Post autor: Samanta »

Jak przeczytałam tego posta zanim jeszcze Errer go przeczytał to ze tak powiem się wściekłam. Bez przesady nagle krasnolud zamienia się w super zwinnego hobbita? Ciekawe od kiedy krasnoludy tak sobie potrafią zwinnie uciekać. To było przegięcie.

p.s. teraz moja postać leży przygnieciona pod smokiem :(
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Zablokowany