[DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Evandril »

Keyhell pisze:Karta koniecznie pójdzie. Czy wystarczy granie w NWN, czytanie książek Forgotten Realms i kilka doświadczeń? Bo powiem szczerze, że systemu 100% nie znam.
Jeśli karta mnie zaciekawi, to dla mnie możesz nawet znać jedynie Baldurów, bądź jedną książkę R.A. Salvatore'a ;). To wszystko :). Czekam na kartę.

Poza tym chyba jednak pięcioosobowym teamem zapuścicie się w te lochy ;), takiego odzewu się nie spodziewałem mówiąc szczerze.
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Keyhell »

Ile umiejętności?
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Evandril »

Keyhell pisze:Ile umiejętności?
Jako że to storytelling i nie trzymamy się sztywno ram podręcznika, myślę, że ok. 6-7 będzie najlepszym rozwiązaniem dla każdej postaci.

EDIT:

Otrzymałem już karty (w tym dwie bardzo mocne) od BlindKitty'ego, necrona i Serge'a. Czekam na kolejne.
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: necron1501 »

Nie wiem dlaczego, ale myślę że w tych "bardzo mocnych" nie ma mojej,zgadza się???
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Keyhell »

Zrobiłem prorotyp, jeszcze tylko historia. Jak coś to jestem gotowy napisać od nowa, bo karta jako-taka wyszła trochę "kolanowa"
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Grim »

Melduję się do zostańa kolejnym graczem! Czy szanowny MG zezwala na napisane klarty?
For Honor & BIG Money!
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Evandril »

Grim pisze:Melduję się do zostańa kolejnym graczem! Czy szanowny MG zezwala na napisane klarty?
A czy gdzieś napisałem że nie zezwalam, Grim? ;)

Poza tym powstał już pierwszy post do sesji (miałem się nie rozpisywać, a wyszło jak zawsze ;)) i czekam tylko na pozostałe karty od Was, bym mógł złożyć drużynę. Aha, wczoraj dostałem jeszcze karty od Esmeraldy i mamry22.
necron1501 pisze:Nie wiem dlaczego, ale myślę że w tych "bardzo mocnych" nie ma mojej,zgadza się???
Na tle tych kart które otrzymałem Twoja wypada najsłabiej. Jeśli chcesz to pomyśl nad nową, ew. dopracuj obecną, masz jeszcze trochę czasu.
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Helldog
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2007, 14:10
Numer GG: 0

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Helldog »

Co znaczy to 3.5 w tytule, skoro to będzie storytelling :P ? Nieważne, chyba się domyślam.
Wiem, że mechanika będzie w tej sesji mało ważna, lecz chciałbym się dowiedzieć jak silne mogą być postacie, czyli jakiego poziomu (gdyby grać mechanicznie).
I jak stoi sprawa z EPP? Nie zwracasz na to uwagi dopóki gracze nie tworzą postaci zbyt silnych (np. niebianina lub choćby nawet pół-niebianina)?
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Evandril »

Helldog pisze:Co znaczy to 3.5 w tytule, skoro to będzie storytelling :P ? Nieważne, chyba się domyślam.
Więc po co w ogóle pytanie, skoro się 'domyślasz'?
Helldog pisze:Wiem, że mechanika będzie w tej sesji mało ważna, lecz chciałbym się dowiedzieć jak silne mogą być postacie, czyli jakiego poziomu (gdyby grać mechanicznie).
A po co Ci siła postaci w storytellingu (chodzi mi o poziomy)? Gdybym chciał to określać to bym sobie statsy wprowadził i ileś tam punktów do rozdania. Od tego czy coś się uda bohaterowi czy nie jestem ja - czyli jeśli dobrze pisze, odgrywa postać, może mu się udać w przygodzie naprawdę wiele ;). Komuś się to może nie podobać, ale większość MG stosuje tutaj taką regułę i ja bynajmniej nie zamierzam od niej odchodzić.
Helldog pisze:I jak stoi sprawa z EPP? Nie zwracasz na to uwagi dopóki gracze nie tworzą postaci zbyt silnych (np. niebianina lub choćby nawet pół-niebianina)?
EPP moim zdaniem w niektórych miejscach opracowany jest źle, dlatego w ogóle to olewam jeśli chodzi o sesje storytellingowe na forum - Ci gracze którzy już się zadeklarowali i podesłali swoich bohaterów wiedzą dobrze czego oczekuję po karcie i jak na razie przegięć nie było. Jeśli będą to wtedy będę o tym myślał, na razie nie trafił mi się przepak i sądzę że nie trafi. Poza tym MG i tak ma zawsze ostatnie słowo, chyba wiesz :).
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Acid »

Konkretny z Ciebie MG, Evandril, więc też w to wejdę. Karta będzie do niedzieli. Pozdrawiam!
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Evandril »

Acid pisze:Konkretny z Ciebie MG, Evandril, więc też w to wejdę.
Nie poczuwam się. Fakt, sporo przygód prowadziłem już na TRPG (nie wszystkie ukończone) ale to każdego subiektywne zdanie czy jestem 'konkretny', czy do d**y ;). Czekam na kartę Ninerl, Gabriel-The-Cloud, Errer Avares, Azraela, P.K(ot).L.'a, Bielika, Grima, Helldoga (jeśli zainteresowany) i Twoją Acid.
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Keyhell »

Chryste* panie! Mam jakąś szansę na dostanie się?

*Jak ktoś chce, to może sobie w te zdanie wsadzić szatana. I tak jestem ateistą. ;)
Drake
Pomywacz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek, 3 kwietnia 2008, 21:35
Numer GG: 6449636
Lokalizacja: Za tobą
Kontakt:

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Drake »

A miałem się na tej stronie nie rejestrować ... nieważne bardzo mnie zainteresował tytuł sesji oraz że dawno żadnej nie odbyłem wysyłam jutro kartę postaci. Mam nadzieje że krasnal kapłan z wielkim mieczem wam nie przeszkadza ^^ aha i bóstwo to Haela Brightaxe z krasnoludzkiego panteonu.
A.Z.S - Armia Zbawienia Szatana
nasze motto "Evil is the new Love "
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Evandril »

Gwoli przypomnienia, otrzymałem karty od: BlindKitty, Serge, necron1501, mamra22, Esmeralda, Keyhell. Jutro zamykam rekrutację, więc Ci, którzy się zadeklarowali a nie przysłali kart mają ostatnią szansę by to zrobić. Słać, ludzie, słać :)
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Keyhell »

Wyszło na to, że mamy konkretnego MG, ale mało konkretnych chętnych. Najpierw się zgłaszają falami, a potem cisza... ;) . Osobiście nie mogę się doczekać gry w tak doborowym towarzystwie :smile: .
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Ja przyznaję się bez bicia: kartę wysłałabym już pewnie w piątek, jak nie wcześniej, gdyby nie to, że jeden podpunkt zabił mi klina i do tej pory się z nim borykam. Czy "Największe marzenie" jest absolutnie konieczne? ;)
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Evandril »

Gabriel-The-Cloud pisze:Ja przyznaję się bez bicia: kartę wysłałabym już pewnie w piątek, jak nie wcześniej, gdyby nie to, że jeden podpunkt zabił mi klina i do tej pory się z nim borykam. Czy "Największe marzenie" jest absolutnie konieczne? ;)
Jeżeli stwarza Tobie to wieeeelki problem, to możesz sobie odpuścić ten punkt, Gab.. Czekam na kartę ;)

Jutro rano zamykam rekrutację, więc jeśli ktoś chce jeszcze podesłać kartę, niech się spieszy ;).
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Zablokowany