[WH40k] - Żelazne Orły

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Mi się podoba ten rysuneczek i pozwolisz że wykorzystam jegomościa z szabelką. :)
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Spox wykorzystuj poto dałem. Może chcecie żebym w czasie sesji wsadzał Arty przectawiające daną sytuację? :wink:
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Post autor: Artos »

jestem za artami :D bardzo by pomogły, szczegolnie osobom nie znającym systemu :D
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Post autor: Artos »

A tak postanoiłem też dać kilka artów :D Mam nadzieje, ze nie pomyliłem oddziałów i dobrze myśle o gwardii imperialnej a nie o space marines :P
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Post autor: Arxel »

Imię: Aitlan
Wiek: 23
Pochodzenie: Święta Terra(Tak! ZIEMIA RZĄDZI!)
Profesja:Medyk
Umiejętności: Lekarz.
Ekwipunek: Nóż kompozytowy, manierka z wodą, środki przeciwbólowe i dopalacze, maska przeciwgazowa, gogle , hełm , napierśnik ceramiczny i para naramienników , osobisty komputer, interkom, modlitewnik, Duża apteczka, mała apteczka, zestaw narzędzi lekarskich. torba lekarza.
Broń:
- Pistolet i karabin Laserowy.
Granaty:
- 2 zwykłe
- 1 frag.
- 1 EMP.
Wygląd: Zaraz:D
Historia:
Urodził się w rodzinie lekarzy . W wieku 16 lat trafił do gwardii imperialnej. Tam walczył w okolicach TErry do 20 roku życia. Potem trafił na tą zakichaną planetę.
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

O i ja też jestem za artami :D

Nie znam dokładnie systemu, ale czy oficer nie powinien się nazywać komisarzem?
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Tak masz rację BLACKsoul tylko, że mówiąc oficer miałem na myśli dowudce oddziału. A komisarz to jedno z najwyższych stopni w Imperialnej straży. Zmienię przy profesjach z oficera na dowudce oddziału.

Artos skąd wytrzasnąłeś te trzy rysunki??? Mam sporą galerię, ale nie posiadam akurat tych, gdybyś podał link czy coś (tak to imperialni :D a ten facio w czubiastej czapeczce to komisarz)
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Szkoda, że nie możemy być członkami Stalowego Legionu (ci z lewej), fajne mundurki mają :D
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Post autor: Artos »

sciagnelem z torrenta :P jak chcecie moge dac ich wiecej :D
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Jak będziesz miał więcej czasu to wyślij mi troche tych artów na e-mail, ja też ci troche powysyłam jak chcesz :D fmj1@o2.pl
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Dorzućcie sobie do ekwipunku ładowarkę z ogniwem słonecznym będzie służyć do ładowania ogniw broni laserowych w wolnych chwilach (obowiązkowe dla tych którzy posiadają broń laserową). Dodaję też dla dowódcy nową broni energetyczną: szpony energetyczne (ale wówczas może używać tylko broni krótkiej). [/u]


Znowu wprowadziłem małe zmiany: zrezygnowałem z umiejętności walki w zwarciu i teraz każdy może używać broni białej. :)
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Przesówam datę rozpoczęcia sesji na 25 czerwca jeśli do tego czasu nikt więcej się nie zgłosi to dostaniecie do drużyny kilku BN-ów.


Wprowadzam kolejne małe zmiany do kombinacji bronii tak żeby można było wygodniej i częściej wykorzystywać miecze łańcuchowe itd... :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 czerwca 2006, 19:30 przez shade, łącznie zmieniany 1 raz.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Oki, czyli jak narazie ja jestem oficerem?
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Oto BN-y które dożucę do waszej drużyny.

Imię: Caspar Vorcroy
Wiek: 31
Pochodzenie: Mordia
Profesja: Saper
Umiejętności: Naprawa, Znajomość mat. Wybuchowych, Pilotaż maszyn latających
Broń: Shotgun, Pistolet boltowy
Ekwipunek: Nóż kompozytowy, manierka z wodą, środki przeciwbólowe i dopalacze (po trzy fiolki), maska przeciwgazowa, gogle, hełm, napierśnik ceramiczny i para naramienników, osobisty komputer, interkom, modlitewnik, Ładunek wybuchowy, zdalny detonator, 2 miny, skrzynka z narzędziami, saperka, wykrywacz metali.
Granaty: EMP, 2x Dymne, Fragmentacyjne
Wygląd: Wysoki (ok. 180cm) dobrze zbudowany czarny mężczyzna, krótkie blond włosy z grzywką. Na twarzy można dostrzec parę blizn i kilka niewielkich inplantów (dwa na czole, jeden od prawego ucha do prawego oka i jeden na podbródku). Zamiast prawego oka posiada bioniczne oko. Prawe ramię zostało zastąpione bionicznym pokrytym syntetyczną skórą.
Historia: Jego rodzina posiada długie tradycje wojskowe (podobno jego pradziadek został przyjęty do zakonu Białych Blizn). Jego ojciec jako jedyny w rodzinie służył na pancerniku. Caspar postanowił kontynuować starą tradycję i w wieku 7 lat wstąpił do mordiańskiej akademii wojskowej. Parę lat temu został pozbawiony prawego ramienia i oka, kiedy wraz z przyjacielem rozbrajali minę.

Imię: Wasyli
Wiek: 28
Pochodzenie: Walhalla
Profesja: Granadier
Umiejętności: Obsługa broni stacjonarnej oraz artylerii rakietowej, Pilotaż maszyn naziemnych
Broń: Wyrzutnia rakiet, pistolet plazmowy
Ekwipunek: Nóż kompozytowy, manierka z wodą, środki przeciwbólowe i dopalacze (po trzy fiolki), maska przeciwgazowa, gogle , hełm, napierśnik ceramiczny i para naramienników oraz nagolenniki, osobisty komputer, interkom, modlitewnik, ładowarka z ogniwem słonecznym (do ładowania ogniw, obowiązkowa dla posiadających broń laserową), 4x Krak Missiles, 3x Frag Missiles
Granaty: Dymny, 2x Zwykłe
Wygląd: 170m, oczy piwne, włosy kruczoczarne z siwymi kosmykami i długie zwisające wąsy.
Historia: Wasyli urodził się na Walhalii. Ciężkie warunki i ekstremalne temperatury sprawiły że stał się idealnym żołnierzem do zadań w mroźnym i ciężkim terenie.

Imię: Gordon
Wiek: 24
Pochodzenie: Armageddon
Profesja: Żołnierz
Umiejętności: Łamanie szyfrów, pierwsza pomoc, bezgłośne chodzenie
Broń: Karabin i pistolet laserowy, topór łańcuchowy
Ekwipunek: Nóż kompozytowy, manierka z wodą, środki przeciwbólowe i dopalacze (po trzy fiolki), maska przeciwgazowa, gogle, hełm, napierśnik ceramiczny i para naramienników oraz nagolenniki, osobisty komputer, interkom, modlitewnik, ładowarka z ogniwem słonecznym (do ładowania ogniw, obowiązkowa dla posiadających broń laserową), mała apteczka, ciemno zielona peleryna, trzy paczki fajek „Duma Imperatora”, gorzałka i naszyjnik z orczych zębów.
Granaty: 2x zwykłe, 2x fragmentacyjne, chemiczny, dymny
Wygląd: Typowy wojak, tajemniczy, średniej postury, długie ciemne włosy, brązowe oczy i zarost na wiecznie ponurej twarzy. Na hełmie ma namalowaną białą czaszkę.
Historia: Na Armageddonie pracował w kopalniach żelaza do czasu, kiedy jego rodzinę zabili orkowie w czasie ostatniej Wojny o Armageddon. Wtedy to zaprzysiągł sobie zemstę na zielonoskórych i dożywotnio zaciągnął się do wojska.

Imię: Tery „Szponek”
Wiek: 26
Pochodzenie: Cadia
Profesja: Żołnierz
Umiejętności: Bezgłośne chodzenie, Pilotaż maszyn naziemnych, Znajomość mat. Wybuchowych
Broń: Dwa pistolety boltowe, i miecz łańcuchowy
Ekwipunek Zdobiony nóż kompozytowy (rękojeść wykonana ze smoczej kości), manierka z wodą, środki przeciwbólowe i dopalacze (po trzy fiolki), amfetamina, maska przeciwgazowa, gogle, hełm, napierśnik ceramiczny, osobisty komputer, interkom, modlitewnik, ładowarka z ogniwem słonecznym, czaszka heretyckiego generała,
Granaty: 3x Chemiczne, EMP, fragmentacyjny, dymny
Wygląd: Umięśniony wysoki (ok. 2m) mężczyzna o ciemnej karnacji skóry. Na głowie ma krótkiego irokeza. Cała twarz pokryta jest dziwacznym tatuażem.
Historia: Tery jest socjopatą. Dwa lata temu z zimną krwią zamordował cadiańskiego dostojnika, który jak się później okazało kolaborował z Eladrami (krążą plotki, że zabił na zlecenie, lecz nie zostało to udowodnione). To jednak nie uratowało Teryego od kary. Miał do wyboru dziesięcioletnią niewolniczą pracę przy generatorach osnowy na niszczycielu lub dożywotnią służbę w wojsku... naturalnie wybrał tę drugą opcję. Do tej pory służył w Savlarskich Chemicznych Psach, lecz jego oddział został zmasakrowany przez siły Tau.

Co sądzicie o tych postaciach?? :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 26 czerwca 2006, 15:18 przez shade, łącznie zmieniany 1 raz.
Asd7
Marynarz
Marynarz
Posty: 215
Rejestracja: sobota, 17 czerwca 2006, 23:21

Post autor: Asd7 »

Imię: Arche
Wiek: 17
Pochodzenie: Cadia
Profesja: Żołnierz
Umiejętności: Pilotaż maszyn naziemnych; Naprawa; Znajomość mat. Wybuchowych
Ekwipunek: Nóż kompozytowy, manierka z wodą, środki przeciwbólowe i dopalacze, maska przeciwgazowa, gogle , hełm , napierśnik ceramiczny i para naramienników, osobisty komputer, interkom, modlitewnik, ładowarka z ogniwem słonecznym, granatnik, 2 lufki z hartowanego szkła, 100-gramowa paczuszka THC ;)
Broń: Pistolet laserowy; Karabin laserowy; Topór łańcuchowy
Granaty: 2 zwykłe 2 fragmentacyjne 1 dymny 1 EMP
Wygląd: Wygląda jak by nawet śpiąc robił triceps co jednak nie ogranicza mu płynności ruchów a już na pewno nie zachowuje się jak słoń w składzie piwa.
Na twarzy zawsze panuje spokój i gości tam ( co jest ewenementem przy takiej budowie ciała) całkiem inteligentny grymas.
"Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"

- Albert Einstein
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

No to jutro zaczynamy, Kloner jest waszym dowódcą i niesłuchanie jego rozkazów będzie oznaczać dezercję. W sesji bierze udział 6 osób + 4 BN-ów. Jeśli ktoś ma ochotę się zapisać to niech to zrobi jeszcze dzisiaj bo po rozpoczęciu sesji dalej będzie się można zaciągać ale wówczas ochotnik może wziąć sobie postać BN-a. Sprawdzcie swoje karty postaci jeszcze raz i powprowadzajcie poprawki bo wprowadziłem przez ten czas kilka zmian.

„Nich łaska Imperatora spłynie na was! Do boju za chwałę Imperium!”
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

Jeśli można by się jeszcze dołączyć, już jako BN, tak? Jak najbardziej by mi pasował Caspar Vorcroy. Jaka jest decyzja?
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
Zablokowany