FreeSesja

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Revotur
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: piątek, 5 sierpnia 2005, 21:11
Numer GG: 0
Lokalizacja: Łódź (podwodna^^)
Kontakt:

Post autor: Revotur »

Postac moze byc, podczas najblizszego odswierzania cie dorzuce.


P.S.
obrazki w sygnaturce cos ci nie dzialaja...


P.S.(2)
Mozesz miec bron, ale radzilbym ci trzymac pistolet gdzie indziej niz na pasku. Spluwa typu Desert Eagle jest jednym z tych przedmiotow, ktore mocno zucajac sie w oczy i w efekcie c zego mozesz ja szybko w ten czy inny sposob poprostu stracic...
I`m Destroyer!!! Master of Pain and I kill you!!!

Bez skrupułów... Bez litości... Tak do bólu... W naiwnosci...
Obrazek
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zaknafein »

Ja niestety jestem zmuszony zrezygnować, przepraszam jeśli to kłopot, ale po prostu nawal nauki mnie rozwala, nie mam czasu na nic innego, a nie chce przetrzymywac sesji. :(
Thaevis
Marynarz
Marynarz
Posty: 302
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 09:31
Lokalizacja: Chorzów City Crew
Kontakt:

Post autor: Thaevis »

ok spluwa jest schowana nie na widoku :)
"Jeśli słowa wypowiada się z należytą pasją, a bogowie akurat się nudzą, bywa, że cały wszechświat przeformatowuje się wokół owych słów. Słowa zawsze miały moc odmieniania świata."
Revotur
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: piątek, 5 sierpnia 2005, 21:11
Numer GG: 0
Lokalizacja: Łódź (podwodna^^)
Kontakt:

Post autor: Revotur »

Nom, troche trwało ale nastepny ubgrajd jest :wink:
Jakby sie ktos jeszcze chcial przyłaczyc to zapraszam :D
I`m Destroyer!!! Master of Pain and I kill you!!!

Bez skrupułów... Bez litości... Tak do bólu... W naiwnosci...
Obrazek
Chochlik
Pomywacz
Posty: 35
Rejestracja: czwartek, 17 sierpnia 2006, 09:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Chochlik »

Ja chętnie bym się dołączył... Oto moja karta :
Imię: Mastero
Nazwisko: Invincible
Wiek : 29 lat.
Zawód: Informatyk.
Wygląd: Brunet, niebieskie oczy, szczupły, średni wzrost.
Historia: Od urodzenia interesował się komputerami, szczególnie programowaniem . Był programistą w brytyjskiej firmie Haven Software. Firma po dwóch latach upadła z powodu sabotażu produkcji firmy, co objawiło się bankructwem. Później odbył 7-letni staż w wojsku i uczestniczył w wojnie w Iraku. Po wojnie założył własną firmę tworzącą gry video. Firmę przejęła konkurencja. Obecnie bezrobotny.
Umiejętności:
- Programowanie.
- Naprawa komputerów.
- Dobra obsługa broni.
- Składanie komputerów i części komputerowych.
- Perswazja.
Chochlik
gremlin
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 18:43
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: gremlin »

Karta postaci

imię:Tomas
nazwisko:Edwords
wygląd:krótkie, czrne włosy, brązowe oczy, kozia bródka, okulary przeciwsłoneczne, ubiera się w dżinsy, skórzaną kurtkę i luźną koszulke.
historia: Tomas urodził się i mieszka w Nowym Jorku, w skromnym, wynajętym domu. Za oszczędności życia kupił samochód i został taksówkarzem. Po jakimś czasie sprzedal samochód, a za zarobione pięniądze kupił sklep. Biznes jednak zaczął podupadać i musiał sprzedać sklep. Tomas nie mógł znaleźć pasującej mu pracy, został więc bezrobotny.
umiejętnośc:
-jazda samochodem
-targowanie się
-znajomość miasta
-naprawa łatwiejszych przedmiotów


- zdania zaczyna się z dużej litery,
- na końcu zdania jest kropka,
- istnieje coś takiego jak przecinek ==> , <==
- po znakach interpunkcyjnych powinna być spacja,
- imiona, nazwiska, nazwy miejscowości, nazwy własne etc. pisze się z dużej litery,
- nad ortografią też można popracować.
dop. fds
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Oooo, widze ze informatykow ci u was dostatek co?? wewnie wyprawadza cala kaske przelewem co?? :roll: heh to ja wam daje fahowca o glebokiej osobowosci i doswiadczeniu oto:

Imię:Parsival dla przyjaciol Parsi albo Parys
Nazwisko: Gates
Ksywa: Gaveriell
Wiek: 27
Wzrost: 170
Waga: 60
Wygląd: Brzydki. Szara cera, brazowe oczy, brunet, niski, nosi okulary(plusy). Jest mało wytrzymały fizycznie.
Wykonywany zawód: Makler giełdowy i nieoficjalnie w wolnych chwilach Hacker
Fobia: Panicznie boi sie kobiet i smierci w ponizeniu.
Historia: Jest on prawdopodobnie jedynym zyjacym polaczeniem krasnoluda i orka. Jego rodzice od poczatku byli przesladowani jako odmiency w idealnym swiecie. Trudno bylo im znalezc prace gdyz oboje pochodzili z gorskich rezerwatow specjalnie wydzielonym dla tych "gatunkow." Z powodu braku wykształcenia nadawali sie tylko do prac fizycznych. On sam nie mial wiele szczescia. Od dziecka przesladowany zarowno przez rowiesnikow jak i nauczycieli nie mial lekko. Dla niego na szczescie byla pewna alternatywa. Byl wybitny z wszystkich przedmiotow scislych mimo niecheci nauczycieli wygrywal wszystkie konkursy. Kiedy uskladal sobie na komputer zatopil sie w nim calkowicie az do smierci ojca w kopalni wegla. Wtedy to majac 17 lat wlamal sie przez siec do komputera bankowego i wyciagnal z niego potezna sume. Bank nigdy nie dowiedzial sie o stracie. Pieniadze ktore w ten sposob zarobil starczyly na utrzymanie calej jego rodziny i na zakup nowego komputera. Wtedy to odczul glod zdobywania coraz to nowych szczytow. Pentagon, ESB, CIA, SS, FBI. W telewizji huczalo od plotek. Haker ktory zostawia znak w postaci zaokraglonego "H" na pulpicie. Wkrotce hakerstwo przestalo go interesowac (oficjalnie!!!) i zajal sie maklerstwem ale od czasu do czasu wlamuje sie na "bezpieczne" serwery i zostawia na nich slawetny juz znak zaokraglanego "H" na pulpicie albo w tle stron WWW. Ostatnio zaczyna brakowac mu pieniedzy gdyz matka (Uruczka<ork kobieta jak to napisac???>) zachorowala na raka i stara oplacac sie jej leczenie. Stoi na krawedzi ktora moze pociagnac go z powrotem do hakerskiego procederu.
Charakter: Dobry, stara sie nie wybijac. Umie przebaczac.
Ubranie: Jak kazdy makler garniturek i spodnie na kancik.
Umiejętności:
dynamiczny (potrafi szybko sie znalezc w kazdej sytuacji),
hacking,
szybkie czytanie i pisanie na wszystkim,
informatyka,
geniusz arytmetyczny.

Ech ale kobyla wyszla ale pewnie jest znosna. Pewne jest to ze miesci sie w limicie.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Zablokowany