[Wieża Błaznów] Zjednoczenie Królestwa-ciągle otwarta

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Yacek
Marynarz
Marynarz
Posty: 343
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2006, 17:54
Numer GG: 6299855
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yacek »

A wiesz , że masz rację ? :D
Jest właśnie ta złowroga pora nocy,
gdy poziewają cmentarze i piekło
Zarazę rozpościera. Oto mógłbym
Chłeptać dymiącą krew i spełnić czyny,
Których dzień nie zniósłby...
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

Ach nie ma to jak sobie troche poofftopowac w rekrutacji..:p
Yacku- zamiast tak dyskutowac zagralbys a nie :twisted:

fds- dzieki:)
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Yacek
Marynarz
Marynarz
Posty: 343
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2006, 17:54
Numer GG: 6299855
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yacek »

Skoro zapraszasz nietaktem byłoby odmówić. Niestety nie wiem jak z czasem będzie, dowiem sie dopiero wieczorem. Ale jeśli Bogowie będą mi przychylni czemu nie ? :wink:
Jest właśnie ta złowroga pora nocy,
gdy poziewają cmentarze i piekło
Zarazę rozpościera. Oto mógłbym
Chłeptać dymiącą krew i spełnić czyny,
Których dzień nie zniósłby...
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

Sorki, ale ja odpadam.:( nie mam czasu ostatnio. Może później znajde chwilę na stworzenie postaci.
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
Miechu
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: środa, 3 maja 2006, 21:04
Lokalizacja: Ałów

Post autor: Miechu »

Hmm skoro Belath_Nunescu nie moze to zaczekajmy jeszcze jaka jest decyzja Yacka i proponowalbym zaczac.. Ale ostateczne zdanie nalezy do Ciebie Nadirze.. To tylko sugestia..
Come with me my little ones
Let's revel for the free
Raise your glass and praise the fact
How easy life can be..!
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

Uuuu mój łeb... Wakacje pełną parą :twisted: i dziś zapowiada sie lepiej niż wczoraj. Postaram się dzis popołudniem dać wstępniaka, jeśli Yacek się zdeycyduje dołączy nieco później. Niestety w sobote jade do ciotki i wracam w niedziele, ale taki mały przestój chyba was nie zniechęci?
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Miechu
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: środa, 3 maja 2006, 21:04
Lokalizacja: Ałów

Post autor: Miechu »

Nie no jeden dzien to chyba zaden problem dla nikogo :]. Dobrze, ze juz dzis zaczeniemy, a przerwa to przeciez nic...
Come with me my little ones
Let's revel for the free
Raise your glass and praise the fact
How easy life can be..!
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

Jako, że później mogłem nie dać rady napisałem juz początek dla obecnych graczy. Sesja jak najbadziej otwarta. Wszystkich chętnych proszę o zostawienie kart- dorzucę was przy pierwszej okazji.
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Yacek
Marynarz
Marynarz
Posty: 343
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2006, 17:54
Numer GG: 6299855
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yacek »

Niestety miałem pewne hmm obiektywne trudności. :)

Jeśli rekrutacja dalej otwarta to z przyjemnościa sie przyłączę. :(

Na wszelki wypadek gdyby mojemu kompowi miało znowu odbić wysylam postać.

Hako z Akwizgranu

Hako ma 30 lat przed dwoma laty skuszony obietnicą łupow z szykujacej się krucjaty zaciągnał się do pocztu Otta z Bambergu. Tak dostał sie na Sląsk. Początek wyprawy jakos się odwlekał, Otto bogaty młodzieniec się niecierpliwił, a w końcu zdecydował na powrót. Hako jednak bardzo zasmakował w śląskim piwie z reszta zauważył, że obrotny człowiek ma tu spore hmm "możliwości" . Jako czwarty syn i tak nie miał czego szukać w nrodzinnych stronach. Postanowił zostać i w niedługim czasie był już wojakiem u Ruperta z Bardo. "Szlachetny" ten rycerz był zwykłym "raubritterem" i wadził sie ciągle ze swym sąsiadem Hynkiem ze Stobna. Na tej służbie Hako nie działo sie zle, było co zjeść, jeszcze więcej wypić, a czasami i poswawolić ze słuzebnymi dziewkami. Wszystko co dobre jednak sie kończy Hynek ostatnio przyjał Kielich, a na wieść o sporym oddziale husytów mającym mu pomóc w pozbyciu się utrapionego sąsiada najemna banda Ruperta zaczęła szybko topnieć. Hako pomyślał, że sprawy zaczynają iść kiepsko i pewnej nocy powiedzmy "zgubił " sie w lesie. W ten sposób znalazł się w okolicach Ziębic.

Hako jest średniego wzrostu, lecz dość barczysty. Karnacja ciemna takież włosy i uderzająco jasnoniebieskie oczy.

Umiejętności : Jazda konna , walka na miecze, dobrze rzuca nożem i w ogóle walka ta bronią jest mu dobrze znana ( wynik częstych burd w bandzie Ruperta). Potrafi też czytać, choc to raczej mozolne sylabizowanie , potrafi takze sie podpisać. Jako że Akwizgran posiadał liczne łażnie kąpie sie też nawet trzy razy w tygodniu. Mocną jego stroną jest też w miarę eleganckie wysławianie się szczególnie wobec dam.

Wada : Stracił w jednej z bójek w Bardo trzy palce lewej ręki co uniemożliwia mu posługiwanie się jakąkolwiek bronią tą właśnie częścia ciała. Pozostały mu tylko dwa ostatnie palce dlatego zawsze nosi na rękach skórzane rękawice.

Rynsztunek : Koń, nieco teraz zmizerniały, miecz. kaftan przeszywany gęsto płytkami metalu, chełm otwart z nosalem, grube skórzane spodnie wysokie buty, w których ma ukryte dwa noże ( tzn tylko w prawym oczywiście). Reszta to co każdy rycerz w drodze. Pieniędzy zostało mu nieco jeszcze z ostatniego napadu ( do uznania MG).
Jest właśnie ta złowroga pora nocy,
gdy poziewają cmentarze i piekło
Zarazę rozpościera. Oto mógłbym
Chłeptać dymiącą krew i spełnić czyny,
Których dzień nie zniósłby...
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

spoko:) Przy kolejnym upd8'cie cię wprowadzę. Jacyś inni chętni?:)
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Nwo HadeS
Majtek
Majtek
Posty: 113
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 17:54
Numer GG: 1349086
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Nwo HadeS »

To może ja jak jeszcze można??
Imię: HadeS
Nazwisko: z Hellgate
Historia: HadeS dorastał w Hellgate, małej wiosce uznawanej niegdyś za koniec świata i bramę do piekieł gdyż zwierzęta atakowały wszystko co zobaczyły(najprawdopodobniej była to epidemia wścieklizny) Tam nauczył się polowac i przeżyc w puszczy nie będąc upolowanym. HadeS jest wysoki i dośc chudy, ma blond włosy i niebieskie oczy. Jest uznawany za przystojnego ale nie przesadnie pięknego.
Umiejętności: Tropienie, zastawianie pułapek, nieźle strzela z łuku i walczy mieczem
Wada: Nie jest zbyt inteligentny i łatwo go oszukac
Ekwipunek: Zbroja skórzana, łuk i strzały, miecz, jedzenie i zwykłe podróżnicze ubranie

Jak nawaliłem jakichś głupot to proszę mnie za to zjechac :lol:
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

Dobra jest:P Dorzuce cie w najbliższym update'cie. Także śledź sesje:)
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Zablokowany