[freestyle]Welcome to Roanapur!

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [freestyle]Welcome to Roanapur!

Post autor: BlindKitty »

Melduję iż moja karta została wysłana (wreszcie nareszcie) :P Delf - jest dopiero 14 godzin po deadline, a Perzyn wybył po ostatni wpis do indeksu, jak szybko napiszesz, to wyślesz zanim wróci ;)
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [freestyle]Welcome to Roanapur!

Post autor: Azrael »

Eh, ja miałem wysłać moją kartę (już nawet połowę wysłałem, jednak muszę zrezygnować)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [freestyle]Welcome to Roanapur!

Post autor: Perzyn »

Dobra, deadline przesunął się nieco przez Sesję, ale oto nieczem Fenix z popiołów powstałem. Dostałem trzy karty - Al, Epiś i BK. Ci 3 panowie są jak można się domyślić przyjęci. Otwierającego posta dam pewnie dziś w nocy lub jutro rano.

Mam też niespodziankę dla wszystkich. Otwarta struktura sesji (tak po prawdzie to nie mam za bardzo scenariusza i liczę, że te kilka pomysłów jakie mi wpadły stykną na rozkręcenie a potem już gracze sesje pociągną...) sprawia, że łatwo jest z niej wylecieć (bo gdy od ołowiu w powietrzu gęsto tak, że aż oddychcać ciężko to łatwo się ołowicy nabawić i skończyć jak przedstwiciele radzieckiej szkoły realizmu prawniczego...) jak i się do nie dostać (w sąsiednim mieście jest lotnisko a w samym Roanapurze jest port, do portu przypływają statki, na lotnisku lądują samoloty, zresztą wicie rozumicie). Dlatego chętnych proszę o dosyłanie kart na bieżąco, jeśli będą dobre to droga stoi potworem.
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: [freestyle]Welcome to Roanapur!

Post autor: Delf »

BlindKitty pisze:Delf - jest dopiero 14 godzin po deadline, a Perzyn wybył po ostatni wpis do indeksu, jak szybko napiszesz, to wyślesz zanim wróci ;)
Meh, moje zdolności zakrzywiania czasoprzestrzeni znów mnie zawiodły. >_>
Ale skoro na sesję ciągle można się dostać, to jutro przysiądę na spokojnie i postaram się wysmażyć coś dobrego.
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [freestyle]Welcome to Roanapur!

Post autor: Nekonushi »

Ja jestem w 3/4 karty, ale jakoś za cholerę nie mogłem się wkręcić w klimaty, a nie chciałem tego pisać na siłę :) Na szczęście druga szansa jest, więc... do zobaczenia w Roanapurze po feriach :D (dziś mi się zaczęły :wink:)
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [freestyle]Welcome to Roanapur!

Post autor: Perzyn »

No, sesja ruszyła. Nie musicie się spieszyć z odpowiedziami, ale chciałbym utrzymać tempo 1 upka na tydzień, czasem może 2.

http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... =15&t=4829
Zablokowany