Problem z grą beijing 2008 na pc

ODPOWIEDZ
sebol55
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 31 stycznia 2009, 21:44
Numer GG: 0

Problem z grą beijing 2008 na pc

Post autor: sebol55 »

mam pytanie do osób którzy wiedzą jak sobie poradzić z grą na pc beijing 2008 bo kupiłem sobie grę i jak wkładam płytę do napędu to czekam długo i mi nie czyta tej płyty z grą w ogóle mi nie włącza tej płyty
jak ktoś zna przyczynę tego problemu to bardzo proszę o odpowiedź .

pozdrawiam
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: Problem z grą beijing 2008 na pc

Post autor: LOD »

sebol55 pisze:mam pytanie do osób którzy wiedzą jak sobie poradzić z grą na pc beijing 2008 bo kupiłem sobie grę i jak wkładam płytę do napędu to czekam długo i mi nie czyta tej płyty z grą w ogóle mi nie włącza tej płyty
jak ktoś zna przyczynę tego problemu to bardzo proszę o odpowiedź .

pozdrawiam
Zepsuty czytnik, zepsuta płyta, innej opcji nie widzę. Sprawdzałeś grę na innym komputerze?
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
jokemaster
Marynarz
Marynarz
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:33
Numer GG: 4340922
Lokalizacja: Big Village
Kontakt:

Re: Problem z grą beijing 2008 na pc

Post autor: jokemaster »

Sposób numer 1. Musisz się włamać do tej płyty. Klikasz LPM na "Mój komputer" następnie PPM na "Stacje dysków" i wybierasz eksploruj. Jeśli ci komputer wybuchnie to nie moja wina.

Sposób numer 2. Nalewasz do garnka wody i podgrzewasz dopóki nie osiągnie stanu wrzenia. Następnie wsadzasz tam płytę na ok 30 sekund a następnie dokładnie wycierasz rękawem bluzki.
This is it, here I stand
I’m the light of the world, I feel grand
Got this love I can feel
And I know yes for sure it is real
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Problem z grą beijing 2008 na pc

Post autor: Sihamaah »

Sposób numer 2. Nalewasz do garnka wody i podgrzewasz dopóki nie osiągnie stanu wrzenia. Następnie wsadzasz tam płytę na ok 30 sekund a następnie dokładnie wycierasz rękawem bluzki.
Tak, a potem wyrzucasz płytę do kosza, bo się podtopiła (w sensie: ciepło, nie woda :P :D )

Jak płyta jest brudna to ją przetrzyj szmatką z ciepłą wodą (delikatnie), ale pewnie nie jest więc spróbuj sposobu pierwszego podanego przez Jokemastera.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
ODPOWIEDZ