Sacred + dodatek

ODPOWIEDZ
arthil
Majtek
Majtek
Posty: 112
Rejestracja: środa, 13 lutego 2008, 17:48
Numer GG: 6026651
Lokalizacja: 36 Ophiuchi B

Sacred + dodatek

Post autor: arthil »

Mam problem z wyżej wymienioną grą, a mianowicie pewnego razu gdy odpalałem grę nagle po wyskoczeniu loga kolekcji klasyki gra przestała się ładować. Dłuższe czekanie nie pomaga, a chciałbym skończyć grę więc jeśli ktoś wie co jest powodem owego problemu i jak go wyeliminować byłbym wdzięczny.
Cain
Marynarz
Marynarz
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek, 12 maja 2008, 18:13
Numer GG: 3827239
Lokalizacja: bk
Kontakt:

Re: Sacred + dodatek

Post autor: Cain »

Spróbuj odpalić gierkę prosto z pliku .exe znajdującego się w katalogu z grą. Ominiesz wyskakującego pop-up'a z Klasyką i kochanym p. Fronczewskim. Może to wszystko psuje, a czasem proste rozwiązania są najlepsze.
Nie pamiętam czy gra ma osobny konfigurator, ale jeśli tak to zmień ustawienia na standardowe. Jeśli nie to poszukaj pliku .ini albo .cfg odpal go notatnikiem i zmień ustawienia graficzne takie jak rozdzielczość czy odświeżanie na najnizsze obslugiwane przez Twój monitor i kartę. Jesli gra sie odpali to juz w grze zmien ustawienia z powrotem na wyższe, zamknij grę i spróbuj uruchomić ponownie.
arthil
Majtek
Majtek
Posty: 112
Rejestracja: środa, 13 lutego 2008, 17:48
Numer GG: 6026651
Lokalizacja: 36 Ophiuchi B

Re: Sacred + dodatek

Post autor: arthil »

Interesujące po pogrzebaniu w configu wychodzi na to, że gra nie chce się teraz uruchamiać z filmikami mimo iż wcześniej to czyniła :?: .Na szczęście na wszystkie filmiki składa się zaledwie intro i outro które idzie uruchomić spod windy, więc wiele nie tracę ;) . W każdym razie dzięki z wskazanie miejsca poszukiwań Cain i tylko wstyd, że sam nie próbowałem grzebać wystarczająco długo w configu.
Cain
Marynarz
Marynarz
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek, 12 maja 2008, 18:13
Numer GG: 3827239
Lokalizacja: bk
Kontakt:

Re: Sacred + dodatek

Post autor: Cain »

Poszukaj lini "show intro", "show movies" czy czegoś w tym stylu. Może przez przypadek zmieniłeś wartość z 1 na 0.
arthil
Majtek
Majtek
Posty: 112
Rejestracja: środa, 13 lutego 2008, 17:48
Numer GG: 6026651
Lokalizacja: 36 Ophiuchi B

Re: Sacred + dodatek

Post autor: arthil »

Źle się wysłowiłem, chodzi o to że gra odpala jak filmiki są wyłączone. A kiedy ta wartość jest włączona to gra się zacina, ale jak już pisałem to żaden problem.
ODPOWIEDZ