Arcanum

Mylian
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 15:59
Lokalizacja: Legionowo

Pytanie do fanów...

Post autor: Mylian »

gram w Arcanum, od pewnego<dość krótkiego> czasu ... i mam problem. jestem w momencie gdy musze znaleść miasto mrocznych elfów, ale nie wiem jak to zrobić... czy mam wykopac trupa?? A jeśli tak, to jak mam to zrobić<nie wiem za bardzo na jakiej zasadzie posługujemy sie łopatą>... i dla ułatwienia powiem że stawiam na czarną nekromację, a więc moge rozmawiać z nieumarłymi. Licze na szybką pomoc, bo nudzi mi sie stanie w miejscu a nie mogę żyć bez mojej ukochanej gry...
Mylian el Tasai... elfka która zatrząsneła Arcanum
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Sam nie pamiętam, a w necie ciężko znaleźć (ja nie gadałem z duchami i jakoś tam trafiłem :P ogółem grałem postacią z charyzmą i urokiem)

Znalazłem tą stronkę, może ona ci jakoś pomoże http://www.gamebanshee.com/arcanum/walk ... shsite.php


Pierwszy raz tutaj przeczytałem co się dzieje z Virgilem gdy ucieka po Tseng Ang
Obrazek
mandryl
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2009, 14:49

Re:

Post autor: mandryl »

Wilczyca pisze:Mam mały problem.
Przy uruchamianiu gry pojawia mi się okienko z treścią "no/wrong disc inserted" (bez względu na zawartość czytnika - płyty posiadam oryginalne)
Mam to samo oraz PCet nie może znaleźć plików (Vormantown.dat i arcanum3.dat) na płytce (oryginalnej ofcourse)
Jeśli ktoś ma pomysł jak to ominąć, to proszę o odpowiedź.
Ragnar
Marynarz
Marynarz
Posty: 304
Rejestracja: piątek, 16 stycznia 2009, 21:10
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Arcanum

Post autor: Ragnar »

Czy ktoś mi powie gdzie można znaleźć tego cholernego nauczyciela walki wręcz?
Przeszukałem cały czarnykorzeń i ni cholery go nie ma. Słyszałem że był na wojnie, więc poczekałem w tym domu obwieszonym bronią i nic. Jak to jest bug - to co dalej, kodami sprowadzić? (brzydzę się grą na kodach ale mniejsza...)
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Arcanum

Post autor: No Name »

Na takiej wysepce po środku stoi stary dziadyga. Prowadzą do niej pomosty z dwóch stron. Trzeba wysłuchać jego opowieści o wojnie, wtedy cię wyszkoli. Na mistrz szkoli kapitan straży z Drenholmu i jest z tym związany fajny quest. :)
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
ODPOWIEDZ