Oblivion

ODPOWIEDZ
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Oblivion

Post autor: Ardel »

Mam tu kilka pytań odnośnie wampiryzmu w grze. Ostatnio zostałem zarażony i chwilowo odnoszę same korzyści. Gdy wzrósł mój poziom wampiryzmu, to zaczęło mnie ranić słońce (mały problem). Może mi ktoś powiedzieć, czy później będę rozpoznawany na ulicy jako wampir, czy też po prostu będą inne złe strony? A jeśli tak to jakie?

I czy w ogóle wampiryzm jest przydatny, czy też od razu robić quest na lekarstwo? I co się stanie jeżeli ludzi 'wypijać' nie będę przez dłuższy czas?
BochN
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2005, 10:50
Numer GG: 12017892
Lokalizacja: Zimny dołek zwany Jelenią Górą

Re: Oblivion

Post autor: BochN »

O ile dobrze pamiętam to jest tak, jeśli nie pijesz krwi to co dzień stajesz się coraz potężniejszy, ale też coraz bardziej paskudny, po pewnym czasie będą od ciebie uciekać ludzie a słońce może nawet cię ubić na miejscu, ale wystarczy wyssać jakiegoś biedaka aby wszystko wróciło do normy.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 10:35 przez BochN, łącznie zmieniany 1 raz.
De gustibus non est disputandum, no nie?
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: Oblivion

Post autor: Ardel »

Dzięki. A mam i tak problem z lekarstwem.
Ubiłem skierka (cholernego impa) z gildii magów i mnie że tak powiem 'zbanowali' Dopóki nie przyniosę im w cholerę materiałów, to ci nie przyjmą mnie z powrotem. A muszą, bym mógł pogadać zziomem co ma lekarstwo. Ironia losu
ODPOWIEDZ