Settlers 3

LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Mam zonka niemiłosiernego. Kiep jestem co do strategii przyznaję. Ale jak się tutaj handluje. Odkryłem już jak się ludzi sprowadza, ale jak przenosić surowce na inną wyspę? Port mam (z przystanią i statkiem handlowym). Zaznaczam ile jakich towarów ma być (pomost też wystawiłem, bo tyle to jeszcze umiem), zaznaczam miejsce gdzie ma płynąć (czyli tam kurs 1) i... nic. Niby tam jest ustawione że towary mają iść, ale nikt ich przynieść do statku nie chce (a ludzi mam) i statek nie płynie...
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

przystan to tam rozdysponujesz ile ma isc jakich twoarow jak beda one w nadmiarze to je tam zaniosą. mozesz klikajac na ikonke towaru sprawic by byla to priorytetowa sprawa wtedy pojawi sie wykrzyknik.

pozniej juz tylko statkiem ustalasz trase i hola powinno isc :)
Wtk
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 20 czerwca 2007, 11:23
Numer GG: 7992477

Problem z Settlers III

Post autor: Wtk »

Otóż, mam taki problem, chciałem sobie pograć w settlers 3, wszystko ślicznie pięknie, ale gra w pewnym momencie się zawiesza i jedyne co pozostaje to res kompa ;/ Mam wersję 1.60, kartę graficzną Radeon 9600, instalowałem najnowsze sterowniki i starsze i już nie wiem w czym leży problem. Proszę o pomoc i pozdrawiam.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Settlers 3

Post autor: Deep »

@Wtk: Może źle gra jest zainstalowana? A masz oryginał czy kopię?
.
Wtk
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 20 czerwca 2007, 11:23
Numer GG: 7992477

Re: Settlers 3

Post autor: Wtk »

Już dwa razy przeinstalowywałem, próbowałem na różnych roździelczościach i nic nie dało, a mam oryginał, z CD-ACTION.
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Settlers 3

Post autor: Elfin »

Moze za malo pamieci RAM?? Albo wylacz niektore programy.. Opcji moze byc tysiac :D
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: Settlers 3

Post autor: LOD »

A ja teraz mam problem. Generalnie przechodzę wszystkie kampanie i jestem na 3 misji drugiej kampanii Egipcjan i mam problem. Mianowicie jest tam, że mam pokonać Rzymian, rozbudować miasto - to zrobiłem. Ale jeszcze mam otoczyć piratów na południu i mając kapłana (mam kapłana) skorzystać z interwencji Horusa. O co chodzi z tą interwencją Horusa? Co mam zrobić by z niej skorzystać? Bo to nie jest żaden z czarów kapłana...
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Plomiennoluski
Mat
Mat
Posty: 494
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 12:49
Lokalizacja: Z Pustki

Re: Settlers 3

Post autor: Plomiennoluski »

Elfin z ciezkim sercem sie przyznaje ale jest prosty sposob na ominiecie zabezpiecznia ze swinkami. Wystarczy zainstalowac dodatek Wyprawa Amazonek, obojetnie jakiego pochodzenia i z niego ruszac Setlersow. Choc naprawde uczciwiej byloby zdobyc orginal.
K.M.N.

Don't make me dance on your grave...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: Settlers 3

Post autor: LOD »

mam pytanie, bo nie wiem czy to błąd czy co. Jestem w 3 misji drugiej kampanii Egipcjan. Niby przegram albo jak mnie podbiją, albo jak zdobędą 500 pkt. many. Gram sobie, a tu nagle "Przegrałeś". Wojsko zaczynało mi się tworzyć, tereny mam rozległe, a przeciwnik miał zaledwie trochę mniej niż 200 pkt many!
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
ODPOWIEDZ