Problemy z Morrowindem

Santus Faustus I
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 21:27
Numer GG: 7744917
Lokalizacja: Tłuszcz - okolice Wołomina

Re: [cRPG] Morrowind

Post autor: Santus Faustus I »

Chyba jakieś z teksturami. Nie wiem bo niezawsze mi się pokazują komunikaty o błędach. Czasem jest to sygnał dźwiękowy. Nie ważne czy SoD to crap. Lubię mody dodające nowe lądy. Chyba odkryłem u siebie pociąg do odkrywania. Na tym świecie są mapy satelitarne więc niewiele mi zostało do odkrycia. Chcąc-niechcąc zostaje mi Morrowind.
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: [cRPG] Morrowind

Post autor: Sir_herrbatka »

Brak tekstur nie powinien crashować morrka. Bardziej prawdopodobny jest jakiś konflikt między modami.
Santus Faustus I
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 21:27
Numer GG: 7744917
Lokalizacja: Tłuszcz - okolice Wołomina

Re: [cRPG] Morrowind

Post autor: Santus Faustus I »

Możliwe. Tylko nie wiem z którym modem się to żre. Ale chyba już będzie dobrze, bo na początku podczas ładowania nie ma żadnych komunikatów o błędach gdy wgrywa się SoD.
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: Sir_herrbatka »

Ale chyba już będzie dobrze, bo
Powtarzam to sobie przy MW od paru ładnych lat...
Santus Faustus I
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 21:27
Numer GG: 7744917
Lokalizacja: Tłuszcz - okolice Wołomina

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: Santus Faustus I »

Ta gra jest strasznie problematyczna. Nie wiem czemu jest taka świetna, że pomimo jej kapryśności dalej chce mi się w nią grać. Nawet Obliviona sobie kupiłem (choć już bez dodatków).
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: Sir_herrbatka »

BTW, może zainteresujesz się MCP? Poprawia kilka wnerwiających bugów i co istotne w pewien sposób redukuje ilość crashów w systemie. Ewentualnie możesz spróbować zainstalować jakąś mini dystrybucję linuxa z wine bo co dziwne morrowind rzadziej robi fikołki do pulpitu działając pod wine (przynajmniej u mnie). Do ubuntu jest specjalny instalator o nazwie wubi pozwalający zainstalować system bez uciekania się do partycjowania dysku co jest problematyczne z raczej oczywistych względów ;)
Santus Faustus I
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 21:27
Numer GG: 7744917
Lokalizacja: Tłuszcz - okolice Wołomina

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: Santus Faustus I »

Co to jest to MCP i skąd to można wziąć? Kolejny mod mi szwankuje. Tym razem Wizard Istands. Problemy pojawiają się gdy wsiadam na statek i się prześpię. Wywala mi serię komunikatów, że jakieś rybsko nie ma animacji i chyba jeszcze jakieś, a na koniec jeden z brakiem animacji i mający do wyboru tylko przycisk ok. Z którym modem to się może gryźć? Mod Sushi Tower (albo Tel Sushi - nie pamiętam) dodający wierzę Telvani w Balmorze (nie Hawking Tower - to pamiętam!). Brakuje tekstur latającego statku.
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: MarcusdeBlack »

Morrowind Community Pack - Planet Elderscrolll, wygoogluj....
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: Sir_herrbatka »

Morrowind Code patch :P
Santus Faustus I
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 21:27
Numer GG: 7744917
Lokalizacja: Tłuszcz - okolice Wołomina

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: Santus Faustus I »

Nie mogę znaleźć. Wszystko z planet elderscroll jest do ściągnięcia przez fileplanet z oplatami.
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: Sir_herrbatka »

Nie wierz we wszystko co próbują ci wmówić na PES. :P Musisz tam założyć darmowe konto by korzystać z download.

Morrowind code patch znajdziesz na TES Nexus, o morrowind community patch nie słyszałem więc się nie wypowiem.
Santus Faustus I
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 21:27
Numer GG: 7744917
Lokalizacja: Tłuszcz - okolice Wołomina

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: Santus Faustus I »

No fajnie. Też znalazłem go na tej stronie. Zarejestrowałem się i czekam na maila z linkiem aktywacyjnym. Zwykle takie coś przychodzi niemal natychmiast, ale tym razem z nieznanych powodów (a raczej znanych - te "powody" mają nazwę prawa Murfyego) nie mogę się go doczekać od wielu godzin. Po co właściwie robić coś takiego? Tzn. niektóre pliki udostępniać tylko po darmowej rejestracji. I tak nie ma z tego pieniędzy a tylko się wnerwia ludzi i zawraca im dupę.

EDIT: Ściągnąłem patcha. Wyspa Czarodziei dalej nie działa mimo tego, że podczas wczytywania na początku (jeszcze przed pokazaniem się głównego menu) nie pojawia się ŻADEN komunikat o błędach. Podczas wsiadania na statek-widmo dajej pojawia się ten sam problem: jellyfish has no animation. Morrowind will crash!
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: Sir_herrbatka »

Coś sobie przypomniałem!

Dodałeś nowe archiwum BSA do morrowind.ini?
Santus Faustus I
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 21:27
Numer GG: 7744917
Lokalizacja: Tłuszcz - okolice Wołomina

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: Santus Faustus I »

Dodałem.
Fango
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2011, 14:33

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: Fango »

Witam, mam pewien kłopot podczas gry gdy celuje do mobka z łuku czy jakiejkolwiek broni strzeleckiej nawet ze spelli wywala mnie do okna postaci i pokazuje error "No pointer in 'CLONE <nazwa mobka np. hound000045cośtam> in this anim group SHIELD. i pyta czy chcę kontynuować i jak klikam tak to error wyskakuje znowu a po nastepnym kliknięciu tak znika a jak wychodze z okna postaci to widzę jak pocisk ładnie trafia w mobka i mogę strzelać znowu. Problem w tym że za każdym strzałem to się powtarza i niesłychanie wkurza jak masz mobka na 5 strzałów np. i 5 razy error...Wie ktoś może o co z tym chodzi? Dodam ze nie instalowałem żadnych modów a problem pojawił się znikąd tak o po prostu w pewnym momencie zaczęły wyskakiwać errory
bOdziO Wolf
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2005, 20:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz(HQ)/Gdańsk(studia)
Kontakt:

Re: Problemy z Morrowindem

Post autor: bOdziO Wolf »

Patch jakikolwiek zainstalowany?
ODPOWIEDZ