Sword of mana na gba

ODPOWIEDZ
!SkY!
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 24 lipca 2006, 21:16

Sword of mana na gba

Post autor: !SkY! »

gram na gba w sword of mana i nie wiem jak przejsc do miasta Wendel prosze pomóżcie !!
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Har Har Har
!SkY!
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 24 lipca 2006, 21:16

Post autor: !SkY! »

co z tym mam zrobic jak wszystko jest po angielsku plz pomózcie mie to przejsc bo sie nudze bylem u bampira powiedzial ze trzeba uzyc duszka uzywam ale w grocie jak uzywam duszka to nie dziala !! plz pomó[/b]zcie mi !!

[Jak się nudzisz, to lepiej sobie słownik ortograficzny poczytaj! - dop. FLK]
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

nie wiem z opisu wynika, że powinnienes poprostu ją przejsc, moze nie zauwazyles jakis drzwi?? opisz dokładniej gdzie jestes, kim grasz etc. http://db.gamefaqs.com/portable/gbadvan ... f_mana.txt tu jest opis po angielsku i znając podstwy języka powiinniens dac rade.
Har Har Har
!SkY!
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 24 lipca 2006, 21:16

Post autor: !SkY! »

jak jest domek kaktusowy co dostalem od królika ide na dól i widze most ide i widze jakies 2 potwory jakby z blota zabijam je z luku ide i jest jaskinia wchodze do niej ide i jest schodek na kruru [?!] musze wskoczyc wskakuje ale ta dziewczyna która ze mną chodzie nie idze nie wiem czemu ide i jest jakis taki posąg szary co ma takie niebieskie paski i jak podejde to on mnie zabija jakies pole sie wokól niego robi i co mama zrobic ta dziewczyna nie moze wejsc nie wiem czemu !!!! plz pomózcie

[Aaargghh! Zapamiętaj sobie, że istnieje taka litera jak Ó! Poza tym łamiesz regulamin, więc następne posty wyglądające jak ten powyżej będą kasowane - dop. FLK]
!SkY!
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 24 lipca 2006, 21:16

Post autor: !SkY! »

sory za blędy !!
!SkY!
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 24 lipca 2006, 21:16

Post autor: !SkY! »

mam kolejny problem jestem już w wendel i musze teraz dojść do Groty Gati bylem w kopalni nowej ale musze dojść do starej kopalni i nie wiem jak tam dojść jak ktos wie jak to przejsc to prosze napisać tutaj albo pisac mi na gg jestem niewidoczny ! :cry: :cry:

moje nr gg 8197418 !!
ODPOWIEDZ