Problemy z grą Gothic II

ODPOWIEDZ
cichy
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 23 czerwca 2006, 15:33
Lokalizacja: Koło

Problemy z grą Gothic II

Post autor: cichy »

Mam problem z Gothic 2...po ponownym zainstalowaniu gra nie chce mi sie uruchomic (wyskakuje taki oto blad: Obrazek
Wiecie moze dlatego tak mi sie robi?

PS.Gra wczessniej ladowala sie normalnie...
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Gothic II: Noc Kruka i podstawka

Post autor: Blue Spirit »

No więc pytanko: Jestem szczęśliwym posiadaczem edycji Gothica w złotej edycji, gdzie znajduje się jedynka, dwójka i noc kruka. Widzicie, okazało się że nie da się normalnie zainstalować podstawki bez dodatku. Dodatek już ze sto razy przechodziłem, mam go dość bo i tak gorszy od zwykłej dwójki. No więc masz ktoś jakiegoś patcha/sposoba/innego czegoś żeby rozdzielić jakoś podstawkę z dodatkiem? Plis, bo II dopiero dwadzieścia siedem razy przechodziłem, ostatni raz chyba z dwa miesiące temu, albo i więcej, i straaasznie tęsknie do Khorinis... Zwłaszcza do czerwonej latarni :twisted:
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Gothic II: Noc Kruka i podstawka

Post autor: No Name »

Nie na 100% bo odinstalowałem Gothica już dawno, ale wydaje mi się że za pomocą tego:
http://www.gothicmods.info/index.php?op ... Itemid=525
czyli playerkit-a można wybrać jak chce się uruchomić grę.

Ja osobiście ci współczuje. Według mnie dodatek wszystko psuje, gra staje się źle zbalansowana, granie magiem jest ekstremalnie trudne, łowcą smoków na najlepszy miecz trzeba nazbierać 160 siły co graniczy z cudem, a paladynem jak zawsze łatwiutko. Poza tym kraina z dodatku może i spora ale niezbyt w klimacie i diablo zabugowana. NK sucks....
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: Gothic II: Noc Kruka i podstawka

Post autor: Blue Spirit »

nie działa, niestety :(
Cóż, czekam na więcej propozycji...

co do:
osobiście ci współczuje. Według mnie dodatek wszystko psuje, gra staje się źle zbalansowana, granie magiem jest ekstremalnie trudne, łowcą smoków na najlepszy miecz trzeba nazbierać 160 siły co graniczy z cudem, a paladynem jak zawsze łatwiutko. Poza tym kraina z dodatku może i spora ale niezbyt w klimacie i diablo zabugowana. NK sucks....


granie magiem jest trudno i dzięki temu fajne. Tylko jak zajebać te cholerne smoki, skoro się z czarów nie da :D
Najemnik w NK to coś wspaniałego, wszem i wobec powiedziawszy
A paladyn jak zwykle, prosto i nieskomplikowanie.
Mimo to, zgadzam się, II lepsza. No i chcę w nią grać! :D Czekam na pomoc...
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Gothic II: Noc Kruka i podstawka

Post autor: Alien »

mam ten sam problem co ty nesq
a inne wersje G2 się porysowały...

Chociaż nie wydaje mi się aby dało się coś zrobić - prócz zakupu podstawki
00088888000
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: Problemy z grą Gothic II

Post autor: Ardel »

No dobra. Głupia sprawa.
Lares miał mnie zaprowadzić do Magów Wody (tak jak to robił już tysiąc razy gier wcześniej). Ale tym razem zanim poprosiłem go o pójście ze mną załatwiłem parę innych questów i znalazłem ornament w jednym z kręgów. No i teraz Lares nie chce mi oddać ornamentu i nie chce ze mną przejść się do Magów Wody. Cóż z tym mam zrobić? Wpisać sobie kod na fragment ornamentu? Bo głupio tak trochę.

EDIT:
problem rozwiązany. Jest to paskudny babol w grze. Jeżeli poprosi się Laresa o pójście na farmę, nie zaprowadzi on nas już nigdzie. Więc trzeba wpisać kod na ornament Vatrasa (ew. wczytać grę sprzed spaceru z Laresem).
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Problemy z grą Gothic II

Post autor: Alien »

Znam ten ból :) też ostatnio miałem taki problem i musiałem skorzystać z kodów :/
00088888000
Targowo.Istore
Majtek
Majtek
Posty: 85
Rejestracja: wtorek, 30 listopada 2010, 11:56

Re: Problemy z grą Gothic II

Post autor: Targowo.Istore »

Dokładnie tak,to błąd w grze i najlepiej byłoby zacząć od miejsca np: z zapisu,w którym byłeś zanim zdecydowałeś się na zabranie ornamentu. Takie rzeczy często się zdarzają,ale to i tak nic w porównaniu z wielkimi bugami w wersji Zmierzch Bogów.
W naszym sklepie znajdziesz gry planszowe, karciane, figurkowe jak i wszelkie akcesoria do nich potrzebne.
Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie tego czego szukacie to...wystarczy do nas napisać a my już zajmiemy się resztą.

www.targowo.istore.pl
ardek123
Pomywacz
Posty: 69
Rejestracja: wtorek, 17 sierpnia 2010, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problemy z grą Gothic II

Post autor: ardek123 »

Dokładnie. Zanim przyjdzie mi do głowy narzekać na gothica nk, myślę o zmierzchu bogów i od razu mi przechodzi :smile:
ODPOWIEDZ