Problem z cRPG:)))

Zablokowany
shaq00
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 23 czerwca 2006, 13:26

Problem z cRPG:)))

Post autor: shaq00 »

Witam serdecznie!!!Chciałnym poprosić o pomoc poeniważ znowu zainteresowała mnie temtyka cRPG:)Ostatni kontakt miałem z Falloutem 1 i 2 i po tej grze poprostu nie było nic ciekawszego dlatego znudziła mnie ta tematyka.Jednak ostatnio widziałem że dośc sporo namnożyło sie nowych cRPG i prosiłbym o dobrą rade ponieważ lubie bardzo klimat panujący w Fallout ale nie moge znalesc zadnej innej fajnej gierki z takim klimatem:///Czy ktos moze mi cos ciekawego zaproponowac:))Z gory dziekuje!!!
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

zagraj sobie w Arcanum (choć to ma niewiele wspulnego z Falloutem) albo w Divine Divinity
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Falandar
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 01:23
Numer GG: 5951765
Lokalizacja: Drawsko Pom/Wrocław

Post autor: Falandar »

Mimo zamiłowania do klimatu Fallouta namawiam do zagrania w Baldura, rzadko spotykam osoby które by miały co do niego jakieś zastrzeżenia.
Greg O'Hr
Majtek
Majtek
Posty: 78
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2005, 10:39
Lokalizacja: kolwiek
Kontakt:

Re: Problem z cRPG:)))

Post autor: Greg O'Hr »

shaq00 pisze:Ostatni kontakt miałem z Falloutem 1 i 2 i po tej grze poprostu nie było nic ciekawszego dlatego znudziła mnie ta tematyka....ponieważ lubie bardzo klimat panujący w Fallout ale nie moge znalesc zadnej innej fajnej gierki z takim klimatem
w falloucie nie bylo nic ciekaweog??? a dlugo pograles? daleko zaszedles?
no i sprzecznosc- piszesz ze nic ciekawego, a potem ze nie mozesz znalesc INNEJ FAJNEJ gierki...to albo fajna albo nudna...
co do arcanum-jesli fallout ci nie podpasil to arcanum jest duzo nudniejsza ;)
take a look to the sky just before You die, it's the last time he will
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

planescape torment... fabula genialna, postacie baaardzo ciekawe (latajaca czaszka, chodzaca zbroja, telewizor z rekami zwany mordonem, plonacy mag, ktory wyglada jak zywiolak ognia, itp.)
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Re: Problem z cRPG:)))

Post autor: t0m3ek »

Greg O'Hr pisze:
shaq00 pisze:Ostatni kontakt miałem z Falloutem 1 i 2 i po tej grze poprostu nie było nic ciekawszego dlatego znudziła mnie ta tematyka....ponieważ lubie bardzo klimat panujący w Fallout ale nie moge znalesc zadnej innej fajnej gierki z takim klimatem
w falloucie nie bylo nic ciekaweog??? a dlugo pograles? daleko zaszedles?
no i sprzecznosc- piszesz ze nic ciekawego, a potem ze nie mozesz znalesc INNEJ FAJNEJ gierki...to albo fajna albo nudna...
co do arcanum-jesli fallout ci nie podpasil to arcanum jest duzo nudniejsza ;)
Jemu chodziło chyba o to, że później nic ciekawego nie wyszło na rynek :)
A z cRPG moge Ci polecić właśnie Arcanum, Baldurs Gate i Sacred.
Marek
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 17:11
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Marek »

Po falloutach bylo kilka ciekawych cRPG:
Morrowind - genialny, bardziej RPG niz wiekszosc innych gier - doozo wieksza swoboda, wiekszy swiat, masa rozszerzen itd.
KoTR I i II - jak ktos Star Warsy lubi - niezla fabula, ciekawe mozliwosci rozwoju postaci.
Neverwiner Nights - troche za bardzo hack'n'slash jak na moj gust, ale i tak niezle fantasy
Oczywiscie jest jeszcze masa roznych Baldursow, Dungeon Siegow itp - zabij tyle potworow ile sie da zeby zdobyc doozo umiejetnosci pozwalajacych na zabijanie wiekszej liczby potworow... Ale w porownaniu do falloutow wypada to wszystko blado (przynajmniej taka jest moja opinia).
Anakonda
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:25

Post autor: Anakonda »

Proszę o pomoc w grze Siege of Avalon. Nie wiem jak zabić lisza. Jest ze mną ten nekromanata Felious i on miał mi niby pomóc jakimiś czarami zabić lisza , więc idę z nim do tego lisza i zaatakowałem go , a on raz mnie walnął i ded. HELP!!! Co mam robić???? :cry: :(
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

sacred to tylko rabanka jak d2 (i d2 jest lepsze :D closed bn rlz!) lepiej juz w baldura czy icewind dale pograc (polecam dwojke).
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

Anakonda pisze:Proszę o pomoc w grze Siege of Avalon. Nie wiem jak zabić lisza. Jest ze mną ten nekromanata Felious i on miał mi niby pomóc jakimiś czarami zabić lisza , więc idę z nim do tego lisza i zaatakowałem go , a on raz mnie walnął i ded. HELP!!! Co mam robić???? :cry: :(
Poszukać solucji :P
Albo wysilić się i pomyśleć jak pokonać owego licza :)
Anakonda
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:25

Post autor: Anakonda »

Sry ale nie wiem co to jest solucja móbłbyś mi przytoczyć??
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

Na PW wyslalem ogólną odpowiedź zaś tutaj pozwolę sobie przytoczyć link do wikipedi.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Solucja[/url]
Zablokowany