Neverwinter Nights - problemy

Raven
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: niedziela, 26 marca 2006, 16:54
Numer GG: 2708525
Lokalizacja: myszków dolnych

Neverwinter Nights - problemy

Post autor: Raven »

Jam zabić smoka z kryształowej kuli w trzecim akcie. Bo skur... śni mi się ostatnio po nocach :x
A ŻEBYŚCIE ŻYLI W CIEKAWYCH CZASACH... WSZYSCY... TY TEŻ CO SIĘ TAK GAPISZ... WIEM GDZIE MIESZKASZ, WIEM CO JADASZ NA KOLACJĘ, WIEM....
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Nie pamiętam dokładnie tego smoka, ale ja ze wszystkimi robiłam tak:
tłukłam ile wlezie, a jak kończyło mi się życie, to się teleportowałam przy użyciu tego takiego kamienia do teleportacji :D Potem odpoczywałam, ożywiałam pomocnika i borsuka (jeżeli zginęli w międzyczasie) i wracałam do smoka ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

No ja powiedziałem mu że jest chamem, no i grając kapłanem rzuciłem 2 czary, no i po smoku. :P
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Można też walić do niego z łuku, bądź zaklęć i wiać za każdym razem, gdy się zbliży. Najlepiej, by miał zajęcie w postaci naszych sojuszników walczących wręcz. Jest to pracochłonne ale na 100% skuteczne 8)
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: NWN

Post autor: Sihamaah »

O ile pamiętam - trzeba wyjść z kuli, przekręcić ją, wejść znowu (teraz strona po której stoimy w konflikcie driady vs. krasnoludy odwróci się). Krasnoludy naprawią złamanie w amulecie, potem przekręcamy, driady natchną go magią i dopiero bijemy smoka!


JAK SPATCHOWAĆ NWN???

Ściągamy łatkę krytyczną ze strony gram.pl, instalujemy i z tej wersji uaktualniamy grę na wersję, na której nam zależy.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: NWN

Post autor: Force »

Sihamaah pisze:O ile pamiętam - trzeba wyjść z kuli, przekręcić ją, wejść znowu (teraz strona po której stoimy w konflikcie driady vs. krasnoludy odwróci się). Krasnoludy naprawią złamanie w amulecie, potem przekręcamy, driady natchną go magią i dopiero bijemy smoka!
Na to wpadłem dopiero za 2 razem. Pierwszy grałem kapłanem.

Przywoływałem żywiołaka żeby smok się nim zajął a potem rzucałem "Krzywdę" wystarczy że jedna wejdzie to smokowi zostanie 1k4 życia w sam raz na jeden cios.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: NWN

Post autor: Elfin »

Podobnie jak Falka... Ale ja szylem z luku i trzymalem sie mocno na dystans zostawiajac "smoczygniew" ( :lol:) na zwierze (zlowieszczego wilka) i towarzysza... Przydaja sie czary oplatania, ale niestety dzialaja na krotka mete :(
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

NVN1

Post autor: Perzyn »

Ech... chciałem sobie pograć w NwN 1, bo niby gra klasyczna i wypada nadrobić zaległości. A tu dupa, bo jak uruchamiam to po filmikach mam jedynie czarny ekran... Ma ktoś jakiś pomysł? [I nie odsyłać mnie do pomocnej dłoni bo tam do usranej śmierci się pomocy nie doczekam]
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Sihamaah »

Problemem jest pewnie odświeżanie i rozdzielczość ekranu. Ustaw sobie identyczne jak na pulpicie, także głębię kolorów (da się to przecież zrobić przed uruchomieniem gry!)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Perzyn »

Obawiam się, że to nie to. Metody z pomocy technicznej CDP też niezbyt pomogły.
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: NWN

Post autor: Solarius Scorch »

Miałem ten sam problem, pomogła... wymiana karty graficznej :)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: NWN

Post autor: BAZYL »

Jest jeszcze taki myk, że czasami pomagają _starsze_ sterowniki do karty graficznej.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: NWN

Post autor: WinterWolf »

Miałam podobnie w NWN... Tylko, że trwało to jakieś 6 tygodni i nagle problem zniknął. Żadnych zmian nie było w tym czasie w kompie... Ot początkowo gra nie chciała się uruchomić (czarny ekran), potem po jakichś 10 dniach zobaczyłam menu... A potem mogłam nawet stworzyć sobie postać... Po 6 tygodniach oswajania się kompa z grą mogłam zagrać... Dziwne X_X
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: NWN

Post autor: Perzyn »

BAZYL pisze:Jest jeszcze taki myk, że czasami pomagają _starsze_ sterowniki do karty graficznej.

Bazylossa - dzięki ci wielkie. Pomogło.
Matt_92
Mat
Mat
Posty: 554
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 17:35
Numer GG: 6781941
Lokalizacja: Duchnice k/Pruszkowa

Re: NWN

Post autor: Matt_92 »

Mam pewien problem.
Otóż doszedlem do drugiego rozdziału, ale usunąłem zapis. Rozdział mam odblokowany i mogę zacząć w nim grać ale... jak tworzę nową postać, to zaczynam od pierwszego poziomu doświadczenia. :? Da się jakoś przy tworzeniu postaci podnieść poziom? Bardzo prosiłbym o pomoc.
A d'yaebl aep arse!
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Re: NWN

Post autor: Asthner »

Włącz konsolę (shift + tylda). Wklep Debug Mode 1 (albo Debug Mode=1, nie pamiętam), enter. Następnie wpisz w konsoli GiveXP ###(albo dm_GiveXP? ponownie nie pamiętam), zamiast ### wpisz liczbę pdków potrzebną do awansu na potrzebny Ci poziom. Enter, wskaż swoją postać myszką i kliknij. Potem w konsoli wyłącz Debug Mode (zmień go na 0) i już.
Wielkość liter w poleceniach ma znaczenie. Spacje też.
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: NWN

Post autor: Sihamaah »

Ale jest lepszy sposób. Ściągnij moda który pozwala nabić sobie lvl, pieniądze i wybrane przedmioty i odtwórz postać :D Pamiętam że był taki mod, dołączony do oryginalnego NWN na płycie bonusowej... Nazwy nie pamiętam, poszukaj sam.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
ODPOWIEDZ