Problemy z Gothic 3

Tony111
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2008, 13:44
Numer GG: 5346612

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: Tony111 »

siemka mam problem z gothic 3.Problem montere a zapomnialem ze mason buntownik nie daleko farmy ten ktury daje misje zeby zabic krowy i on ma ognisty puchar po z dobyciu montery jego tam nie bylo morze powiemi ktos gdzie on jest bardzo prosze o pomoc dziekuje.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: BAZYL »

Jeden z Twoich niewątpliwych problemów rozwiąże z całą pewnością ta strona: http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629296
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: mone0 »

Mason nie ma tego pucharu, więc nie warto go szukać. Polecam poradniki. Dla ułatwienia podam, iż puchar ma jeden z kopaczy z świątyni w Monterze.
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: Ardel »

A ja nienawidzę bugów w G3...
Znów zniknęła mi jakaś postać (tym razem druid, który jest w pierwszej grupie Leśnych Gońców - nie pamiętam jak się nazywa)
Ma ktoś pomysł? Bo jedyna rada, którą od znajomych dostałem to wpisać kod na tą postać. A nie lubię kodów...
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: mone0 »

Sprecyzuj "grupę", tych druidów jest kilku na mapie ;p
Czy chodzi tobie o tego, który jest na wyżynie niedaleko Montery? Jakieś spalone chaty są tam lub oddział orków?
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: Ardel »

tak, dokładnie o tego. Zapomniałem dodać, że to niedaleko Montery ;)
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: mone0 »

No to to już jakiś bug jest :(
Nie wiem czy czasem on nie odchodzi [ale wątpię] na jakąś wędrówkę po okolicy, gdy odda kamień przemiany. Jeden tak robi ale on jest w jednym z klanów na północy w Nordmarze.

Ja mam następujący problem, zniknął mi szaman orków w Nordmarze, po tym jak zaatakowałem i przepędziłem orków [szaman miał jeden z kamieni potrzebnych do ukończenia zadania], niestety nie mogę go znaleźć.
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: Grim »

Ja mam inny problem. Przez całego Gothica III grałem z orkami (tak wiem, zły jestem ale za pierwszym razem grałem wojem z ludźmi i ciągle mnie zżerały zwierzęta w Nordmarze, więc zacząłem Magiem z Orkami) i przez przypadek wrzuciłem puchar ognia do kapliczki Innosa i mi się poświęcił. Teraz nie mogę ukończyć zadania dla Beliara, bo ork chce wszystkie puchary, a jak mu daje to on mówił, że jednego brakuje czy coś takiego. Da się to zrobić bez wczytania duuuuużo wcześniejszego sejva gdzie nie miałem jeszcze kilku pucharów?
For Honor & BIG Money!
shavt
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 1 listopada 2010, 18:24

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: shavt »

Ja mam parę problemów i pewnie też bugów np w Monterze na farmie nie ma zboża które potrzebuje dla Sanforda ani jednego worka, drugi problem gdy chce zabić patrole na farmie i koło polany dzików nie mogę bo są na biało i nie mogę ich dobić gdy leżą na ziemi cały czas wstają. I po trzecie gdzie zdobyć Hełm ostatniego paladyna?? Bo Pierścień Adanosa już mam.


Przed przecinkami i kropkami nie stawiamy Spacji. Wystarczą max 2 znaki zapytania, stawianie większej ich liczby już ktoś znany skomentował w odpowiedni sposób, b. trafny.
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: No Name »

Co do tych worków: Upewnij się czy na dobrej farmie szukasz, bo ja przez długi czas przeszukiwałem złe, z tego co pamiętam. Farmy są trzy, z czego jedna jest dość daleko, za przełęczą, gdzie był obóz bandytów.
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
shavt
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 1 listopada 2010, 18:24

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: shavt »

Właśnie w tym problem że przeszukałem wszystkie 3 niby to ma być najbardziej na prawo ta farma ale tam znalazłem tylko jakieś wino był taki quest na tej na północ mleko było a na lewej gdzie obóz bandytów nic nie było czyli jakiś błąd gry . Bo Vengard uwolniłem od orków i gothe od demona to zostaje mi oczyszczenie miasta ale duzo questów mam nie zrobionych :)
shavt
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 1 listopada 2010, 18:24

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: shavt »

Pomoże mi ktoś bo mam teraz zadanie żeby zdobyć 5 artefektów adanosa właśnie skonczyłem Nordmar i mam tylko 2 artekakty a powinienem mieć 3 ponieważ jedna postać podczas wyzwalania miasta mi uciekła a miała artefakt adanosa jak mam go teraz zdobyć bo jedyne wyjście to wpisac cheata żeby ją spotkać i ubić to był jakiś szaman orków
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: Alien »

Wczytanie wcześniejszego save'a? Ew. poszukaj w googlach kodu na wszystkie przedmioty, po czym zostawiasz sobie ten którego nie możesz zdobyć, a resztę gdzieś wyrzucasz/ oddajesz komuś za darmo.
00088888000
NoBieski1
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: niedziela, 22 czerwca 2014, 13:51

Re: Problemy z Gothic 3

Post autor: NoBieski1 »

Z tego co przelotnie zaóważyłem nikt dla shade'a chełmu nie znalazł.
Zastanawia mnie z kąd wytrzasnąłeś ten screen. Może jest on w jakimś nieoficjalnym dodatkj. Słyszałem o Quest packu do G3 zrobionym przez fanów i olbrzymiej łatce exchanced edition.
Z tego co pamiętam "czysta" trójka miała cholernie mało chełmów.

A, żeby nie odbiegać zbytnio od tematu i może na nowo ożywić ten wątek:
Czy ktoś wie jaki jest najpotężniejszy mieczyk w G3 i gdzie to cudo dostać?
"Skoro ktoś zadaje pytanie, powinnien mieć
na tyle odwagi, by przyjąć odpowiedz."
G. Martin
ODPOWIEDZ