Wrocław i okolice

Lorn
Szczur Lądowy
Posty: 15
Rejestracja: środa, 3 września 2014, 11:41
Numer GG: 1242525

Re: Wrocław i okolice

Post autor: Lorn »

Witajcie,

szukam kilku graczy (Panie również są mile widziane) z Wrocławia (lub okolic, ale w tym wypadku wymagana jest mobilność), którzy naprawdę chcą zagrać w WFRP i nie zrezygnują po kilku sesjach pod byle pretekstem, bo szykuje się kampania. Dwóch graczy i lokal z klimatem już mam, więc jest jeszcze miejsce dla 2-4 osób, ale jak tylko znajdzie się dwóch pierwszych, chętnych graczy, to zaczniemy.

Ze swojej strony oferuję:
- doświadczenie w wielu systemach
- ciekawą przygodę
- realizm
- poważne traktowanie gry
- dobrą zabawę

Oczekuję:
- poważnego traktowania gry
- obecności na umówionej sesji (inaczej mówiąc, szacunku dla innych współgraczy)
- dotrzymywania zobowiązań (tzn. jak ktoś obieca, że prześle historię za 4 dni, to tak ma być)
- sugerowany wiek 20 lat lub więcej (w tym wieku są gracze, których już mam)
- przynajmniej rocznego doświadczenia w grze na żywo (nie na forum)
- dobrego odgrywania postaci
- mile widziana ciekawa historia postaci i rys osobowości (absolutne minimum, to jedna strona A4, większy wysiłek będzie odpowiednio wynagrodzony)
- refleksu (przyjmę pierwsze 2-4 osoby, które się zgłoszą)

Miejsce akcji:
Historia zaczyna się w drodze do Talabheim lub w mieście, zależnie od postaci (tzn. miejscowi zaczną w mieście)

Postacie, które już mam:
- Kapłan Sigmara (Zakon Srebrnego Młota)
- Najemnik

Większość profesji jest dostępna. Na doświadczonego gracza czeka do stworzenia i poprowadzenia postać Maga lub Alchemika. Mile widziana (lecz nie obowiązkowa) znajomość systemu Ars Magica, gdyż tworząc mechanikę zaczerpnąłem z niej kilka pomysłów.

Czekam na kontakt pod adresem zusyk@wp.pl i proszę o podanie w mailu nr telefonu i godzin, w których można zadzwonić. Nie mam czasu na załatwianie tego przez maila lub gg, bo chcę się szybko umówić na tworzenie postaci i zacząć grę. Można tu także wysłać pomysł na postać i historię, jeśli ktoś już taką posiada. Karty Postaci zrobimy razem, na pierwszym spotkaniu, więc ich nie wysyłajcie.

Powodzenia
Lorn

Ps. Kto pierwszy ten lepszy. :)
Lorn
Szczur Lądowy
Posty: 15
Rejestracja: środa, 3 września 2014, 11:41
Numer GG: 1242525

Re: Wrocław i okolice

Post autor: Lorn »

W takim razie oczekuję, że pilnie odezwiesz się do mnie na maila i podasz nr telefonu, na który mógłbym zadzwonić, bo chciałbym się szybko spotkać i zrobić z Tobą kartę postaci. Mam w grupie jeszcze miejsce dla postaci z talentem magicznym. Tak więc nie zwlekaj, bo jak już wspominałem, kto pierwszy ten lepszy :) a zostało mi już tylko jedno miejsce. Jeżeli masz czas na spotkanie, to nawet dzisiaj miałbym czas. Najwygodniej byłoby mi po 16-17tej na Krzykach lub w Rynku, ale jeżeli to dla Ciebie za wcześnie, mogę trochę poczekać.
Lorn
Szczur Lądowy
Posty: 15
Rejestracja: środa, 3 września 2014, 11:41
Numer GG: 1242525

Re: Wrocław i okolice

Post autor: Lorn »

Fredzboczony pisze:ja się na to piszę
Jeżeli naprawdę tak jest, jak mówisz, to wykaż trochę więcej zaangażowania, bo nie mam miesiąca na tworzenie postaci. Chcę zacząć jak najszybciej. Poczekam jeszcze dzień dwa na Twoją odpowiedź, a jeżeli jej nie dostanę, przyjmę kogoś innego do gry. Czyny znaczą dla mnie więcej, niż słowa, więc działaj, jeśli chcesz zagrać.
Lorn
Szczur Lądowy
Posty: 15
Rejestracja: środa, 3 września 2014, 11:41
Numer GG: 1242525

Re: Wrocław i okolice

Post autor: Lorn »

Fredzboczony, w jakim celu w ogóle zawracasz mi gitarę. Ja oczekuje na ludzi, którzy kochają RPG i są gotowi napisać znacznie więcej, niż 5 słów, jakimi próbowałeś tutaj zaistnieć. Niestety, przykro mi, ale zmarnowałeś swoją szansę i mój czas, odpadasz.
Lorn
Szczur Lądowy
Posty: 15
Rejestracja: środa, 3 września 2014, 11:41
Numer GG: 1242525

Re: Wrocław i okolice

Post autor: Lorn »

Otwieram nabór do kolejnej kampanii Warhammera na żywo, dla chętnych z Wrocławia i okolic. Zapraszam zarówno początkujących graczy, jak i starych wyjadaczy. Dzień spotkań ustalimy wspólnie, po zebraniu całej grupy, tak żeby wszystkim pasowało. Masz wolny wieczór w tygodniu... czekamy na Ciebie.

Zgłoszenia proszę wysyłać wyłącznie na adres zusyk@wp.pl
ODPOWIEDZ