Poznań

ODPOWIEDZ
Terion
Marynarz
Marynarz
Posty: 174
Rejestracja: środa, 24 listopada 2004, 11:55
Lokalizacja: Menzoberranzan
Kontakt:

Poznań

Post autor: Terion »

Jesli ktos jest z poznania, interesuje sie RPG i ma ochote grac sessje to niech odpowie na post i skontaktuje sie ze mna na e mail terion@poczta.onet.pl , mamy już mistrza gry, ale dwoje graczy to trochę zamało, przydało by się więcej, mile widziana płeć piękna.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Re: [Pn'P RPG] Poznań

Post autor: laRy »

te, LOD!
moze sie dolaczymy z Kajkiem?

a w co gracie?
hyjek
Marynarz
Marynarz
Posty: 395
Rejestracja: poniedziałek, 3 lipca 2006, 15:16
Lokalizacja: Piździawy Zdrój
Kontakt:

Re: Poznań

Post autor: hyjek »

Jesli gracie w WH, to na mnie mozecie liczyc :)
Miasto zbudowane z Drewna tworzy się w Lesie
Miasto zbudowane z Kamienia tworzy się w Górach
Miasto zbudowane z Marzeń tworzy się w Niebiosach
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Re: Poznań

Post autor: laRy »

jak by ktos mial ochote sie przylaczyc do grania to zapraszam, wlasnie jestem w poznaniu.

LOD, Hyjek, ja do was jeszcze na dniach zadzwonie, bo teraz ciezko z czasem, dopiero dzisiaj o 3 w nocy dojechalem.
Arandir
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 15 sierpnia 2007, 15:11
Numer GG: 1437023

Poszukiwanie Graczy RPG, na terenie Poznania.

Post autor: Arandir »

Witam,
Chciałbym sie dowiedziec ile osób jest z Poznania, i ile z nich obecnie nie ma Teamu a chciało by pograc w RPG'i :?:
Poszukuje osób do zlożenia Teamu prosze o kontakt :-)
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Re: Poznań

Post autor: laRy »

wiem, ze LOD nie_ma druzyny. pogadaj z nim to moze cos ustawicie.

a jak chcesz pograc to ja jestem do 22 sierpnia. daj znac na pw to moze cos sie zrobi.

ps. LOD ja CIE szukam!!! cos ci z telefonem nie_dziala, ciagle mi mowi ze nie_moze sie z toba polaczyc... zadzwon jak jestes w poznaniu i chcesz pograc.
Łukasz
Marynarz
Marynarz
Posty: 212
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 17:38
Numer GG: 8500364
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań

Post autor: Łukasz »

Ja chętnie zagram w warhammera. Hyjka już znam więc jeśli znalazłoby się paru graczy z chęciami to możemy sklecić jakąś sesje. Pozdro
Aska
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 25 marca 2008, 08:11
Numer GG: 0

Re: Poznań

Post autor: Aska »

Jest ktoś obecnie grający w Poznaniu?
Jesli tak prosze o kontakt: ja.jaworska@googlemail.com
Mustang
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 10 sierpnia 2008, 11:09
Numer GG: 0

Re: Poznań

Post autor: Mustang »

Ja z checia bym pogral z fajnymi osobami, preferuje i znam swiat Warhammera, niektore swiaty AD&D (Forgotten Realms, Krynn) oraz Zew Cthulhu. Mialem dluga przerwe od gier fabularnych, ale chcialbym zaczac grac ponownie. Jesli jest taka druzyna ktora szuka graczy, to poprosze o kontakt: deadlink@wp.pl
Alzadar
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 30 sierpnia 2008, 22:45
Numer GG: 4549934
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Poznań

Post autor: Alzadar »

JA - Poznań ;)

GG: 4549934

jestem MG... mam drużynę, co jakiś czas gramy.
Szczegóły - na gadu :]
Ben Junior
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 17 października 2009, 17:39
Numer GG: 6148281

Poznań

Post autor: Ben Junior »

Witam :roll:

Tak jak w temacie, czyli szukam ludzi, którzy 1) siedzą w Poznaniu 2) tęsknią za RPG lub chcą rozpocząć swoją przygodę z tematem 3) nie są fanami dnd i karcianek typu magic:tg. Sam mam 22 lata (sądzę, że warto uprzedzić) i szukam osób lubujących się w scenariuszach raczej psychologicznych, emocjonalnych, fabularnych niż wygrzewowych, ixpekowych (które moim zdaniem są stratą czasu. Jestem fanem klimatów postapokaliptycznych, dieselpunkowych, dark future, dystopijnych, ew. współczesnych-detektywistycznych. Jestem MG i tej roli wolałbym się trzymać.

Nie ma znaczenia czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną - najważniejsze jeśli lubisz ambitne sesje RPG (ale też bez przesady).

Każda zainteresowana osoba może pisać tutaj albo bezpośrednio do mnie na gg: 6148281 (jestem stosunkowo często)

Pozdrawiam :smile:
snow
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 20:56

Re: Poznań

Post autor: snow »

I ja się podepnę pod temat.
Niedawno przeprowadziłem się do Poznania a co za tym idzie poszukuję chętnych graczy (1 ew 2) do nowo powstającej drużyny. Docelowo będzie to stary świat mroku - wampir. Zależało by mi na "trochę starszych" osobach. Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez komunikator gg: 6834889
Ajsu1991
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2011, 14:10

Dopiero rozpoczynam przygodę z RPG

Post autor: Ajsu1991 »

Witajcie
Jestem nowy zarówno na tym forum jak i dopiero rozpoczynam swoją przygodę z grami RPG. Znaczy się grałem już kiedyś w Warhamera, ale to było tak sobie dla zabawy z kumplami i to jakieś może z 10 lat temu czy może troszeczkę mniej. Otóż zacząłem jakiś czas temu grać w gry via rpg, a konkretniej w Devortis. Ale już nie o to chodzi... Raczej chodzi mi tu o to, że chciałem zapytać szczególnie o to czy znalazłyby się tutaj jakieś osoby, które mieszkają w Poznaniu i byłyby chętne wdrążyć mnie głębiej w świat tych gier :). Bo w zasadzie to chciałbym mieć jakąś wiedzę praktyczną o tym, a zwłaszcza jak przeprowadzać swoje własne sesje z innymi graczami. Ale oczywiście wiadomo, że teoria nie współgra z praktyką i mimo tego, że poczytałem sobie nieco o MG'owaniu to chciałbym jednak wdrążyć się w to głębiej i mieć w tym jakąś praktykę, a także porozmawiać z kimś kto mógłby mi dać jakieś rady. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi :). Tak że ucieszyłbym się, gdyby znalazły się osoby, które pochodzą z Poznania lub okolic i mogłyby poświęcić mi nieco czasu na tego typu sprawy :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Thobold
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 11 maja 2012, 13:57
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[POZNAŃ] Poszukiwani gracze chętni do gry w WFRP 2 ed.

Post autor: Thobold »

Poszukiwani gracze chętni do gry w WFRP 2 ed. z Poznania/okolic.
Nie przeszkadza mi, jeśli jesteś początkujący/a.
Wymagane:
- kilka godzin wolnego czasu raz w tygodniu (środa-piątek)
- nastawienie na odgrywanie ról
Oferowane:
- starannie przygotowana kampania
- sesje w ciekawych miejscach, także na powietrzu ;-)
- przyjazna nowym graczom atmosfera

Nie ma preferowanego wieku ani płci, nie musisz mieć już stworzonego bohatera.
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: Poznań

Post autor: Zaknafein »

Niedawno przeprowadziłem się do Poznania i nie znam tu zbyt wiele osób, nie wspominając już o takich, które grałyby w jakiekolwiek rpgi. Po niedawnej rozmowie z kumplem ustaliłem, że nie chcę pogrzebać swojej paroletniej przygody z rpgami i postanowiłem zebrać ekipę do grania, najlepiej w CP2020 bądź Wampira Maskaradę, choć możemy negocjować ;) Ogłoszenie kieruję do ludzi po osiemnastym roku życia (nie chodzi tu o pełnoletniość, a o to że i ja i wspomniany wcześniej kumpel mamy już te 21 lat i nie sądzę, byśmy czuli się komfortowo spotykając się/grając z piętnastolatkami. Poza tym wyglądałoby to conajmniej dziwnie ;) )
Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana napisz mi prywatną wiadomość albo maila na tarnowski.jan@gmail.com

Liczę na to, że to forum jeszcze nie wyzionęło ducha i ktoś jednak odpowie ;)
ODPOWIEDZ