[Pn'P RPG] Z kim grać?

Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Ja jestem z Dąbrowy Górniczej, a to też niedaleko Mikołowa. Jaśli by Ci się chciało, to możesz zagrać na sesjach które, mam nadzieję wreszcie niedługo ruszą, w D&D. Ewentualnie mogę zapytać kumpla czy mogłabyś zagrać z nami w Neuroshimę. ;) Oczekuje odpowiedzi ;P

P.S. Też bym sie dowiedział, jek można wejść na IRC'a Może wartałoby załorzyć taki topic na którymś forum ? ;)
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Villemo
Bombardier
Bombardier
Posty: 622
Rejestracja: wtorek, 4 października 2005, 15:21

Post autor: Villemo »

Sabrae Xoraim pisze:P.S. Też bym sie dowiedział, jek można wejść na IRC'a Może wartałoby załorzyć taki topic na którymś forum ? ;)
Jest już taki topic: Spotkania na kanale #tawerna-rpg. Dokładnie strona trzecia :P
Fie fye foe fum,
I smell the blood of the asylum.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Kompletny OT:
Coz, jako ze ostatnio jest troche osob, ktore chca wejsc na kanal tawerny a nie wiedza jak to zrobic, szykuje sie z napisaniem krotkiej intrukcji "how to..." i zamieszczenie jej w dziale o kanale tawerny :)

Jak mi sie bedzie chcialo, to zrobie tez instrukcje dla Xchata :D
A do tej pory bedziecie musieli byc dosc cierpliwi :P
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Pytałem MG. Jak chce Ci się dojeżdżać do DG, to możesz z nami zagrać w Neuroshimę. Napisz proszę czy jesteś zainteresowana. :P To się dogadamy.

*EDIT*
Aeris wyraziła zainteresowanie dołączeniem do sesyji Neuro, rozmowy z MG, jaką mam nadzieję, trwają. :P
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: [Pn'P RPG] Z kim grać?

Post autor: Solarius Scorch »

Aeris pisze:Chciałabym mieć fajnych towarzyszy do gry ale nie kojarzę wielu graczy w moim mieście ( jak już wspomniałam to przez to że jestem... troche zamknięta w sobie, przynajmniej niektórzy tak mi mówia ).
Pieprzą głupoty. Gadanie takich rzeczy ludziom, zwłaszcza w Twoim wieku, to proszenie się o skasowanie. Przeze mnie. Grrrr...
(Jakby co: mówię poważnie, jako magister socjolog.)
Aeris pisze:Dzięki za odpowiedzi. Myślę że na pbf byłaby może miła atmosfera ( tzn jeszcze nie grałam więc mogę tylko sobie to wyobrazać ), ale po chacie raczej bym sie nie spodziewała wiele... zawsze chat kojarzył mi się z samymi 10 latkami podającymi się za długonogie 16-stki... :)
Nie zgadzam się jednak :) W wiele sesji na czacie grałem, wiele prowadziłem sam. Nie jest to oczywiście to samo co na żywo, ale ma swoje zalety. Na Intergalaktycznej Radiostacji w dziale Kultura gry jest mój artykuł na ten temat, jeśli kogoś interesuje.
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Aeris z nami nie gra niestety, powody takiego stanu rzeczy niestety pozostają dla mnie tajemnicą.
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

Sabrae Xoraim pisze:Aeris z nami nie gra niestety, powody takiego stanu rzeczy niestety pozostają dla mnie tajemnicą.
Rozumiem :/
ODPOWIEDZ