[Pn'P RPG] Z kim grać?

Aeris
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 25 września 2005, 01:12

[Pn'P RPG] Z kim grać?

Post autor: Aeris »

Popadam w skrajny autyzm! Przestałam grać w rpg ale nie z mojej winy. poprostu brat,którymnie wprowadzał poszedł do liceum i ekipa całkowicie się rozleciała. Już tęsknie za RPG ale tylko przegladam podręczniki bo nie mam z kim grac. Zaczęłam ok. 0,5 roku temu ( wiem, niedawno) ale nie mogłabym sie zapisać do żadnego stowarzyszenia i tam chodzic na spotkania bo jestem b.nieśmiała w większym gronie ludzi. Chciałabym mieć fajnych towarzyszy do gry ale nie kojarzę wielu graczy w moim mieście ( jak już wspomniałam to przez to że jestem... troche zamknięta w sobie, przynajmniej niektórzy tak mi mówia ). Właściwie do tej pory tylko przed 4 albo 5 osobami potrafiłam się... hmmm... " Oworzyc"... JEST JAKIEŚ WYJŚCIE? :cry:
Grand Schizoid that wields all the knowledge
Entrancer of blood that runs without the body
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

No coz, moze jst tu jakis MG z mikolowa i cos na to poradzi.
Innym wyjsciem jest pbf (play by forum - sesja na forum), ale to jest tylko wyjscie dorazne, gdyz taka sesja ciagnie sie dluuuuuugo no i nie ma tego klimatu normalnej sesji.
Mozna jeszcze sprobowac sil w sesji na czacie, ale to to bys musiala juz sama poszukac.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

A ten mikołów leży niedalek nakiegoś większego miasta? Bo ja np. na sesje jade ok 25 km.
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Gość

Post autor: Gość »

Dzięki za odpowiedzi. Myślę że na pbf byłaby może miła atmosfera ( tzn jeszcze nie grałam więc mogę tylko sobie to wyobrazać ), ale po chacie raczej bym sie nie spodziewała wiele... zawsze chat kojarzył mi się z samymi 10 latkami podającymi się za długonogie 16-stki... :) No Mikołów leży blisko Katowic i czytałam na necie o bractwie rpg w Katowicach, ale nie odważyłabym się tam pojechać... Co do MG, raczej wątpię czy znalazłby się taki z Mikołowa, który nie ma z kim grać albo poszukuje gracza... Chyba został mi tylko wariant dalszego przeglądania podręczników, jak się trochę więcej nauczę to może spróbuję zagrać na forum. :wink: . hej.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

No akurat na forum znajomosc podrecznikow jest sprawa trzeciorzedna (bo ogolnie to jest drugodzedna :P). Tak na prawde to liczy sie wyobraznia. Jesli jej Ci nie brak, to rozejrzyj sie po rekrutacjach na sesje i sprobuj.
I teraz mi sie przypomniala jeszcze jedna mozliwosc.
Valkiria prowadzi rejestr graczy. Znajdziesz go pod tym adresem. Wysatrczy ze wpiszesz w miejscowosci Mikolow badz Katowice i na pewno kogos znajdziesz. Masz tam tez dane do kontaktu z ta osoba. Sama oczywiscie tez mozesz sie zapisac.

Zycze powodzenia w poszukiwaniach :)
Aeris
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 25 września 2005, 01:12

Post autor: Aeris »

Thank You very,very much! :D Bardzo przydatny rejestr, jest jeden użytkownik z Mikołowa i wielu z Katowic. Hmm... w ogóle nie wiem jak wygląda taka gra na forum... zwykła to rozumiem ale tu nie bardzo łapie
- np jest kilku uzytkowników i oni sie umawiaja że w dany dzień i o danej godzinie jest sesja na forum? Choć nic nie zastapi tradycyjnej sesji to mogłoby być ciekawie, rozejrzę się. Ehh... dziś próbowałam wprowadzic kumpelkę do RPG... total porazka :wink:
Grand Schizoid that wields all the knowledge
Entrancer of blood that runs without the body
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Heh wiem o czym mówisz ja kilku kumpli od kilku miechów prubuje namówić.
http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewforum.php?f=15 tu masz sesje na naszym forum poczytaj sobie :P z umawianiem się jest różnie. Czasami się gracze umawiają czasami nie. to zależy od MG
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Czasami (bardzo czasami... ale to można zmienić ;p) gramy też sesje na Tawernianym kanale IRC...

A Sesje na forum to sesje nieustające - każdy gracz wchodzi kiedy ma czas i dopisuje swoja notke (dobrze jest umówić się na minimalną częstotliwość z jaką każdy gracz ma się dopisywać), a gdy wszyscy lub większosć to zrobią to dopisuje się sam MG i tak wkółko... troche to powolne, ale jakoś działa :)
Aeris
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 25 września 2005, 01:12

Post autor: Aeris »

Wow :shock: długo rzeczywiście trwa taka sesja... Wygladała ciekawie... Ostatnio przy wertowaniu podreczników przekonałam się co do niziołka łotrzyka. Co prawda to jedno z bardziej znanych połączeń ale podoba mi się... myslę że to przedewszystkim dobry odpoczynek po 0,5 roku gry nekromantką :lol:

OŻ! zapomniałam się jak zwykle zalogować...[Posty scalone. Możesz sobie ustawić autologowanie przy każdym wejściu na forum - wtedy nie ma takich problemów - dop. MAd Phantom] No powolne to mało powiedziane :D No przynajmniej można długo pomysleć nad tym co zrobić w danej sytuacji :twisted: ale przydają się chyba takie dni w których się wszyscy spotykają... Sesje na forum są fajne jednak ( na poczatku nie byłam przekonana ) ale to chyba niemógłby być sposób na życie... komputer może się zepsuć a tradycyjne sesje nie ( tzn... a może jednak? ) :lol:
Grand Schizoid that wields all the knowledge
Entrancer of blood that runs without the body
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Taka sesja na forum jest bardzo rozwijajaca. O wiele wiecej uwagi trzeba poswiecic na opis i to on gra glowna role, tak w wykonaniu misia jak i graczy.

Co do czestotliwosci - no np pbf w ktorym ja gram stoi w miejscu -- --"
A sesji nie zastapi, bo jak ma to zrobic? No ale na bezrybiu i rak ryba
Aeris
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 25 września 2005, 01:12

Post autor: Aeris »

No dużo lepsze to niż nic... Ale jak sesja stanie w miejscu... to nie da się jej jakoś... ruszyć? :lol: No wtedy ona jest już skończona? No opis zawsze jest chyba ważny, przynajmniej tak mi się wydaje...
Grand Schizoid that wields all the knowledge
Entrancer of blood that runs without the body
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Sesja na forum teoretycznie nigdy sie nie kończy, ale praktycznie to różnie bywa: a to gracze (lub MG) nie mają czasu, a to się im po prostu znudzi itp. Jeżeli szukasz substytutu prawdziwej sesji na Necie to jeszcze raz mówię: kanał IRC #tawerna-rpg...
Ostatnio zmieniony środa, 28 września 2005, 13:51 przez MAd Phantom, łącznie zmieniany 1 raz.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Dokladnie, zapraszamy na kanal. Sesje wprawdzie sa rzadkie, ale im wiecej ludzi zacznie przychodzic, tym czesciej bedziemy grac :)

Jak narazie wieczorami bywam ja, MAd, Craw, Rochatyniec i boty, a to juz w sam raz na dobra sesje ^_^ (boty robia za NPCow-niemowy;))
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

Jak odzyskam mojego kompa, to znowu ebde sie tam pojawial ;]
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Mam sie z tego cieszyc, czy zaczac sie bac? :>
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

Jak chcesz. Ogolnie jednak cpodizlo mi o to, ze i ja bylbym chetny na ircowa sesje ;]


[Proszę wrócić do tematu. - dop. MAd Phantom]
Aeris
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 25 września 2005, 01:12

Post autor: Aeris »

No bardzo chetnie odwiedzę kanał IRC... tylko jak sie na niego dostać?? tzn... gzdzie on jest... :oops: jakos się na forum nieznam, ale ja tez narazie nie mam swojego kompa tylko jestem zdana na łaske brata i często chadzam do kawiarenek int. :wink:


[Za dużo tłumaczenia, jak na forum (i znowu offtopic ) ;p Wysłałem Ci PMke. - dop. MAd Phantom]
Grand Schizoid that wields all the knowledge
Entrancer of blood that runs without the body
ODPOWIEDZ