Skarżysko, Szydłowiec i okolice

ODPOWIEDZ
Duartuss
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 15:21
Numer GG: 2944314

Skarżysko, Szydłowiec i okolice

Post autor: Duartuss »

Wątek z ogłoszeniami dla Skarżyska, Szydłowca i okolic. Zapraszam do pisania.

Od razu ja dorzucę swoje ogłoszenie związane z poszukiwaniem drużyny. Otóż niedawno właśnie przeniosłem się do Skarżyska i od niemalże pół roku szukam kogoś z kimś mógłbym zagrać. Przyznam, że powoli zaczynam już wariować bez rolplejów, bo w poprzednim miejscu zamieszkania grałem w RPGi prawie dwa razy w miesiącu.

Gotów jestem zagrać w jakikolwiek system, jednak zdecydowanie preferuję WFRP, gdzie przez jakiś czas prowadziłem, ale teraz bardzo chciałbym zagrać jako jeden z graczy. Ale jeśli ktoś nie gra w WFRP, to bez problemu zagram w coś innego, nie wykluczając systemów autorskich...

Ogłoszenie PILNE. Szukam min. na gronie Skarżyska, RPG-ów i nic. Jeśli jesteś w stanie przyjądź jeszcze kogoś do drużyny, to napisz koniecznie. Będę wiernym graczem i nie odejdę po paru sesjach, nawet gorzej poprowadzonych, bo ten, kto przeglądał "działkę mistrza gry" wie, że też mi się to parę razy zdarzało, więc docenię pracę i chęci włożone w prowadzenie przygód.

Ewentualnie jestem w stanie porzyczyć nawet prowadzącemu podręcznik do WFRP 2ed., jakąś kampanię, byleby tylko coś poprowadził.

Na sesje jestem w stanie dojeżdżać nawet kilkanaście kilometrów, nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo zależy mi na zagraniu jakiejś przygody. :oops:

Cóż, trochę to rozwlekłe, ale baaardzo zależy mi na zagraniu. Mam nadzieję, że ktoś odpisze, bo jak tu niczego nie znajdę, to już nie wiem gdzie mam szukać. A sesje przez internet odpadają ze względu na niską prędkość łącza.

Piszcie, na pewno odpowiem!
ODPOWIEDZ