Rzeszów i okolice

ODPOWIEDZ
Alquavitus
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 14 grudnia 2008, 14:19
Numer GG: 0

Rzeszów i okolice

Post autor: Alquavitus »

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy znajdę w Rzeszowie jakieś osoby do wspólnej gry w RPG. Nie jestem nastawiony na konkretny system, mogę grać w każdy gatunek [najmniej jednak odpowiada mi sc-fi].

Jestem studentem, czas nie jest większą przeszkodą choć jak to w życiu bywa są też zajęcia, które mogą pochłaniać go sporą ilość.

Jakie mam wymagania co do drużyny? Chciałbym, żeby stanowili ją ludzie dorośli. .

Jeśli znajdą się gracze z Rzeszowa, którzy chcieliby mnie przygarnąć prosiłbym o wpis w temacie oraz ewentualny namiar.

Pozdrawiam.
EDek
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 11 listopada 2009, 13:19
Numer GG: 0

[Rzeszów] Poznam sypatyczną drużynę

Post autor: EDek »

Sympatyczny (i nie atrakcyjny, i nie wysportowany) 25-cio latek z wieloletnim erpegowym doświadczeniem pozna, równie sympatyczną drużynę celem wspólnych spotkań połączonych z erpegowymi przygodami (1-2 razy w miesiącu). Regularność spotkań do ugadania.

Jeśli chodzi o systemy to preferuję praktycznie wszystko co było wydane po polsku, z wyszczególnieniem: Cold City, Crystalicum, Cyberpunk 2020, Dzikie Pola, Exalted (II edycja), Klanarchia, Legenda Pięciu Kręgów, Midnight, Monastyr, Neuroshima, Robotica, Savage Worlds, The Shadow of Yesterday, Wampir: Maskarada (stary WoD), Warhammer (II Edycja lub TofT), Wiedźmin: Gra Wyobraźni, Wolsung, Zew Cthulhu.

Jestem dość elastyczna osobą i bez problemów mogę grać w gry nie wymienione powyżej.

Kontakt:
GG: 4776243
mail: sierp.mlot@poczta.fm

Tak wiem, że istnieje coś takiego jak RKF Nawigator, ale ze względu na moją pracę, nie mogę sobie pozwolić na regularne uczęszczanie na tamtejsze spotkania.
ODPOWIEDZ