Sesje online

ODPOWIEDZ
ardek123
Pomywacz
Posty: 69
Rejestracja: wtorek, 17 sierpnia 2010, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: ardek123 »

"masz mój miecz" :D
nache
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: niedziela, 17 kwietnia 2011, 16:21
Numer GG: 5303286
Kontakt:

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: nache »

Też bardzo chętnie zagrałabym w sesje RPG per net. Właściwie dotychczas grywałam tylko w takie, chociaż ponoć nie umywa się to do gry w realu. Może niebawem znajdę jakąś grupę z Krakowa i z nimi pogram? Nie znam się tez dobrze na systemach i innych szczegółach, ale mam zamiar dokładnie przekopać tutejsze forum i wchłonąć wiedzę na te tematy. Do tej pory grywałam ze znajomymi z sesje w klimatach star wars i opierały się właściwie tylko i wyłącznie na wątku a o wszystkim decydował MG. Pomimo tego zawsze bardzo się wciągam, szczególnie, kiedy grę prowadzi dobry MG. W sumie z zamiarem znalezienia osób, które takie sesje per net prowadzą, przybyłam do Tawerny RPG. Także będę na bieżąco śledzić, jeśli ktoś byłby chętny coś poprowadzić na IRC.
Marw
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 16 maja 2011, 21:26
Numer GG: 23073877

potrzebny MG do sesji przez gg

Post autor: Marw »

Razem z kilkoma osobami staramy się zorganizować sesję przez gg, tzn. gracze są ale MG nie mamy, poprzedni Mg zniknął w połowie rozgrywki i nie daje znaków życia. MG do systemu D&D (3.0, 3.5) jest nam bardziej niż niezbędny, dlatego każdemu chętnemu do ratowania kilku fanów RPG przed śmiercią z oderpegowania serdecznie z góry dziękuję. Kontaktowe gg: 23073877
Hareton
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2011, 22:08

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Hareton »

Szukam graczy, którzy chcieliby pograć w klasyczne RPG (przez gg lub program), czyli zerową edycję D&D. Różni się ona nieskończenie od tego, co dzisiaj zwykle określa się mianem RPG. Rozgrywka będzie miała charakter otwarty, tj. wielopoziomowe megadungeony, do których można wracać. Nie ma save'a w dowolnym momencie i aby przerwać grę należy wyjść z dungeonu i wrócić do bazy, np. do twierdzy w której bohaterowie stacjonują. Po powrocie mogą nastąpić pewne zmiany i migracje zgodnie z ekosystemem lochu. Wkrótce potem przeniosę rozgrywkę na poziom sandbox, czyli rozległa dzicz podzielona na heksy; w obu przypadkach chodzi głównie o eksplorację i zbieranie skarbów (exp w OD&D dostaje się głównie za skarby a nie zabijanie potworów lub wypełnianie misji). Zawartość heksów jest wcześniej opisana i przygotowana przez prowadzącego, ale jest też mnóstwo elementów losowych. W lochach znaleźć można mniej losowości, ale też jest bardzo nieliniowo.
Jeśli chodzi o stopień wyzwań to wygląda to tak, że im głębszy poziom labiryntu, tym potężniejsze potwory tam mieszkają.

GG: 9301032
pptyy
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 17 maja 2014, 23:35

rpg skype

Post autor: pptyy »

Cześć!

Przeglądałam poprzednie tematy, w których pojawiały się wzmianki o rpg online, ale stwierdziłam, że jeszcze w osobnym wątku się zaoferuję.

W takim razie szukamy kogoś prowadzącego do przeprowadzenia sesji na skype. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Możemy zacząć już od zaraz . ;)

Wszelkich zainteresowanych zapraszam!

Kontakt na priv :)
DevilAngel
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 2 lipca 2014, 20:40
Numer GG: 10092940

Nowi szukają gry (gg)

Post autor: DevilAngel »

Szukamy kogoś by zagrać RPG. Nigdy nie graliśmy więc chcemy spróbować. Będziemy grali przez gg.
Histrion
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 10 sierpnia 2014, 17:39
Numer GG: 394369
Skype: histrion9

Sesje online

Post autor: Histrion »

Siemanko, jestem nowym graczem, ze względu na miejsce zamieszkania, granie twarzą w twarz jest dla mnie utrudnione, za to bardzo chciałbym pograć przez skypa czy inny tego typu komunikator. Jeżeli organizujecie jakieś sesje, lub wiecie gdzie mógłbym znaleźć ogłoszenia, dawajcie proszę znać :)
Z góry dzięki,
Histrion
ODPOWIEDZ