Szczecin i okolice

ODPOWIEDZ
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Alien »

podejrzewam że jeśli w ogóle to za tydzień-dwa- trzy
00088888000
ernestresch
Pomywacz
Posty: 31
Rejestracja: środa, 11 czerwca 2008, 10:07
Numer GG: 12840828
Kontakt:

Re: Szczecin i okolice

Post autor: ernestresch »

No dobra czekam na kontakt jak coś.

10go lutego będę już po sesji więc czasu będę miał sporo.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Alien »

Poszukuję gracza/ki który chciałby zagrać z nami ( jest nas 3) w Neuro, Dzikie Pola lub Warhammer'a. ( w ostatniego trzeba nas wprowadzić.) Wiek 14- 18 lat. ( My mamy 15,15,16). Jeśli chodzi o doświadczenie w RPG to gramy ok. 5 lat. Nie ma problemu jeśli gracz jest początkujący- pomożemy ;)
00088888000
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Grim »

Chętnie się na to pisze ; p. Jednak czas dopiero w trakcie wakacji. Jak do tej pory jestem zajęty. A ciebie Alien chętnie poznam na żywo ;D. Jeśli masz pytania o moje obeznanie moge wysłać na PW ale ręcze że raczej się znam ;D. W jakiej cześci Szczecina jest kwatera. Tj. lewo/prawobrzeże, okolice stoczni, Dąbie, Kasztany, Słoneczne, Majowe?
For Honor & BIG Money!
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Alien »

miałem nadzieję że się zgłosisz ;)
Do wakacji już niedaleko więc jeśli chodzi o czas to się już dogadamy na gg / pw.
Mieszkam nie tyle w szczecinie co w policach. Dojazd do szczecina nie jest więc dla mnie problemem. Tyle że nie mam tam żadnego miejsca do grania więc albo w policach u mnie, albo ty możesz znać jakieś dobre miejsce w szczecinie. Co do obeznania to się dogadamy :). Tyle że w jakie systemy grasz?
PS. Też chętnie cię poznam. A co do reszty graczy- to Ragnar i Wevewolf.( i ewentualnie dodatkowe pół gracza- mój brat o którym możesz poczytać w kfiatkach :D :lol: :lol: :lol: )
00088888000
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Grim »

Znam dobrze Warhammera 2.0 ( mam podręczniki i kości, więc moge nawet poprowadzić ale mechanikę stosuję wedle zunania albo sprowadzam się do storrytellingu. Lubie modzić w Starym Świecie ;]) Grałem w D&D, Neuroshimę i w kilka systemów autorskich. Raz Wampir. Neuro nie ogarniam za bardzo jeśli chodzi o mechanikę, ( Grałem tylko parę razy) ale świat znam. POlice... Trochę daleko... Musze sprawdzić jak z tymi dojazdami sam, mieszkam w Dąbiu, a to chyba musiałbym sie jakims pekaesem tłuc... Sprawdzę to.
For Honor & BIG Money!
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Wevewolf »

Grim pisze:Znam dobrze Warhammera 2.0 ( mam podręczniki i kości, więc moge nawet poprowadzić ale mechanikę stosuję wedle zunania albo sprowadzam się do storrytellingu. Lubie modzić w Starym Świecie ;]) Grałem w D&D, Neuroshimę i w kilka systemów autorskich. Raz Wampir. Neuro nie ogarniam za bardzo jeśli chodzi o mechanikę, ( Grałem tylko parę razy) ale świat znam. POlice... Trochę daleko... Musze sprawdzić jak z tymi dojazdami sam, mieszkam w Dąbiu, a to chyba musiałbym sie jakims pekaesem tłuc... Sprawdzę to.

ej, nam pasuje poniedziałek. Odezwij się na gg. Do mnie. Bo alien obecnie nieosiągalny jest.
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Grim »

NO cóż, jak zwykle nie wyszło i oczywiście nikt mnie nie poinformował o zmianie planów, ale hej! Jestem do tego przyzwyczajony!
Jeśli można na przyszłośc wolałbym kontakt komórkowy - w tedy ma to przynajmniej jakąś szansę wypalić. Odezwać się na pw czy coś...
For Honor & BIG Money!
Ragnar
Marynarz
Marynarz
Posty: 304
Rejestracja: piątek, 16 stycznia 2009, 21:10
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Ragnar »

A ja niestety na dwa tygodnie jutro wyjeżdżam - więc grajta bezemnie
ceadis
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 16:12
Numer GG: 6660510

Re: Szczecin i okolice

Post autor: ceadis »

Witajcie, szukam osób do Warha/ D&D. Mile widziany GM, aczkolwiek mamy zastępczego:) Jest nas na razie 3, gotowych grać regularnie. Przewidziane jest także stałe miejsce spotkań na działkach pod Szczecinem. Zapraszamy wszystkich chętnych poważnie podchodzących do tematu. Numer kontaktowy: 510348790 lub gg 3502914
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Grim »

Zgłaszam się bo z powyższymi kolegami jak zwykle nie wyszło :(
For Honor & BIG Money!
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Wevewolf »

Grim pisze:Zgłaszam się bo z powyższymi kolegami jak zwykle nie wyszło :(
ahhh daj swój numer telefonu, mój: 69675536

sorry że tak długo, ale wrócilem znad morza, ale wyjechałem jeszcze na tydzień, była robota i dopiero teraz jesteśmy ze tak powiem "na każde zawołanie" :D grim, dawaj, nie wszystko stracone!
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Ragnar
Marynarz
Marynarz
Posty: 304
Rejestracja: piątek, 16 stycznia 2009, 21:10
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Ragnar »

ceadis pisze:Witajcie, szukam osób do Warha/ D&D. Mile widziany GM, aczkolwiek mamy zastępczego:) Jest nas na razie 3, gotowych grać regularnie. Przewidziane jest także stałe miejsce spotkań na działkach pod Szczecinem. Zapraszamy wszystkich chętnych poważnie podchodzących do tematu. Numer kontaktowy: 510348790 lub gg 3502914
Dobrych sesji nigdy za wiele
Zgłaszam się ready & armed
Kiedy i gdzie...
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Grim »

Blee, nie uwierzysz ale moja komóka wzięła się i obraziła. Bez rzadnego powodu ( nawet mi nie wypadła ani nic) pękła w środku i ekran się wylał. Na razie muszę zmienić telefon ale jakby co daję domowy ; p
(914601010)
For Honor & BIG Money!
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Grim »

Aha, mój telefon mówi że twój numer jest za krótki ; p
For Honor & BIG Money!
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Wevewolf »

692675536

sorry, dziewczyna źle mi podała mój. Nie pytaj. I dzwoń jak najszybciej, moze w tą środę zmówimy sesję z ragnarem, alienem i takim jednym idiotą ( i mną) -.-'
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Flamerox
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: środa, 3 listopada 2010, 22:16
Numer GG: 3010062
Lokalizacja: Szczecin

Szczecin cały

Post autor: Flamerox »

Witam.
Jestem fanem szeroko pojętej fantastyki. Zarówno fantasy jaki klimaty SF, nie są mi obce. Grałem w systemach takich jak: D&D 3 i 3,5, L5, nieco Warhammer. Gram już od ładnych paru lat a ponad rok temu podjąłem się mistrzowania w systemie D&D. Obecnie prowadzę dość długo udaną kampanie w tym systemie.
Obecnie szukam:
1) wolnego mistrza gry, który zorganizowałby lub już organizuje sesje w dowolnym dla siebie systemie. Z chęcią spróbowałbym czegoś nowego jako gracz.
2) Dodatkowego gracza do mojej kampanii - Świat autorski, system zmodyfikowany d&D 3 edycja.

Oczywiście kieruję to do osób ze Szczecina i najbliższych okolic. Proszę o kontakt na gg, maila, Pw lub tu na forum. :smile:
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ