Szczecin i okolice

ODPOWIEDZ
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Szczecin i okolice

Post autor: Grim »

Jeśli ktoś jest ze Szczecina i najpiej zamieszkuje w okolicach Dąbia i interesuje się RPG i D&D to niech się zgłosi... :). jakb co mam już GM i jednego gracza ale to stanowczo za mało.. :P
For Honor & BIG Money!
Kroolik
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 20:53
Numer GG: 9217397
Lokalizacja: Gorzów Wlkp / Szczecin

Re: Szczecin

Post autor: Kroolik »

Witam. Tak się składa, że aktualnie mieszkam w Szczecinie i nie mam z kim grać. Co prawda za D&d nigdy zbytnio nie przepadałem, ale można spróbować przełamać lody ;] No i jeszcze jedna przeszkoda: Dąbie ode mnie trochę daleko ( mieszkam na Książąt Pomorskich - Niebuszewo )
Aileen
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: środa, 26 grudnia 2007, 16:05
Numer GG: 8723783

Re: Szczecin

Post autor: Aileen »

Obecnie przez większość tygodnia również mieszkam w Szczecinie ale niestety w samym centrum. D&D znam, ale z zasadami zawsze byłam na bakier niestety <jak dla mnie za dużo turlania :P >, więc mimo że zawsze z chęcią zagram, to mogłoby Wam się kiepsko ze mną współpracować :D
Następnym razem, gdy poczujesz się doskonały, spróbuj się przejść po wodzie.
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Szczecin

Post autor: Grim »

Sorry, że tak późno odpowiadam no ale... Dobra, podaje swój gg, chciałbym się z wami lepiej poznać, nie pójdę na sesję z jakimiś dzieciakami, ani z gościami o 7 lat ode mnie starszymi, nie? :P Oto moje gg : 5120419
For Honor & BIG Money!
Avitto
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 29 września 2007, 15:25
Numer GG: 0
Lokalizacja: Północna Kraina Betonu

Re: Szczecin

Post autor: Avitto »

No to i ja się odezwę... Choć D&D znam lepiej z cRPG niż z samych sesji, kiedyś przeczytałem podręczniki(ale nie złapałem :p).
Chętnie się przyłączę, jeśli można; mogę nawet zaproponować lokal: "Fenix", wystarczy zagadać do Prezesa o klucze(chyba, że będzie chciał pieniądze na światło i sanitarkę).
Mieszkam również w samym centrum, ale rowerem dotrę wszędzie :>
Pozdrawiam
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Szczecin

Post autor: Grim »

Hm. Może być problem z MG. Ten którego ja znam jest równie wiarygodny co ... sam nie wiem co. Po prostu jest mało wiarygodny :(. Może przejdźmy do spraw ważnych jakimi jest granica wiekowa :P. Ja mam 16 lat. I nie szukam koleżanek i kolegów, enter :P. xD
For Honor & BIG Money!
Jasiek
Majtek
Majtek
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 11:56
Numer GG: 0
Lokalizacja: 5th layer of Hell (Szczecin)
Kontakt:

Re: Szczecin

Post autor: Jasiek »

Też Szczecin,precyzująć centrum.
Grim pisze:Ja mam 16 lat. I nie szukam koleżanek i kolegów, enter :P. xD
,

Mogę grać, tylko pojawia się problem w postaci braku kontaktu. Neta na chacie brak.
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Szczecin

Post autor: Grim »

Egh, wszyscy z Centrum. Mimo, że to kłopotlwie, to w ciągu wakacji nie będzie to chyba aż taki prolem. Tylko co z miejscem, Mistrzem i Systemem? To juz duży kłopot.-
For Honor & BIG Money!
Avitto
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 29 września 2007, 15:25
Numer GG: 0
Lokalizacja: Północna Kraina Betonu

Re: Szczecin

Post autor: Avitto »

Warhammera mogę prowadzić. A jeśli dostarczycie podręcznik na tydzień, dwa, opracuję kampanię w każdym systemie(oczywiście tydzień czy dwa - wolne od pracy :p).
Miejsce jak wyżej, lub czyjaś piwnica, strych... Także w terenie, np na poligonie nad Głębokim.

;) Pozdrawiam
Jasiek
Majtek
Majtek
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 11:56
Numer GG: 0
Lokalizacja: 5th layer of Hell (Szczecin)
Kontakt:

Re: Szczecin

Post autor: Jasiek »

Ja się na młotka nie piszę, co za dużo to nie zdrowo. Gdyby co jestem w stanie skołować kogoś ekstra. A miejsce zawsze się znajdzie (w najgorszym przypadku Galaxy)
Avitto
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 29 września 2007, 15:25
Numer GG: 0
Lokalizacja: Północna Kraina Betonu

Re: Szczecin

Post autor: Avitto »

Właśnie dorwałem podręczniki od Wiedźmina i d&d. I tak je studiuję, więc jeśli to otwiera jakieś horyzonty...
Smoku
Marynarz
Marynarz
Posty: 332
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Szczecin

Post autor: Smoku »

ja też Szczecin i jeśli by była okazja to może mógłbym zagrać z wami w to czy tamto ;) tak więc wpisuję się do tego tematu
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Szczecin

Post autor: Grim »

A więc... Myślę, że trzeba się spotać. proponuje tą sobotę około drugiej. nie żeby zaraz organizować sesję, ale żeby sie poznać. To jak? Zainteresowani?
For Honor & BIG Money!
Avitto
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 29 września 2007, 15:25
Numer GG: 0
Lokalizacja: Północna Kraina Betonu

Re: Szczecin

Post autor: Avitto »

Jeśli można to później, prosiłbym. Albo dnia następnego. Nie wiem, o której wrócę z pracy, ale prawdopodobnie będzie to około 17. A niedzielę(oprócz biegu na arkonce, cholera) mam wolną w całości. A na miejsce proponuję brzeg Odry przy Wyszyńskiego, pod most Długi :p chyba, ze macie lepszy 'środek miasta'.
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Szczecin

Post autor: Grim »

Łeee... Ja myślałem przed Galaxy, wszak każdy tam trafi.. :P. Szkoda, że jak na razie tylko Avitto aktywnie odpowiada w tym temacie. inni jakby zapomnieli :(.
For Honor & BIG Money!
Jasiek
Majtek
Majtek
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 11:56
Numer GG: 0
Lokalizacja: 5th layer of Hell (Szczecin)
Kontakt:

Re: Szczecin

Post autor: Jasiek »

Prewencyjnie proponuje Niedziela 18 maja, Galaxy 15:00. Samemu trosik zabiegany jestem więc mam jakieś 2h wtedy.
Avitto
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 29 września 2007, 15:25
Numer GG: 0
Lokalizacja: Północna Kraina Betonu

Re: Szczecin

Post autor: Avitto »

Weźcie pod uwagę, że galaxowo jest duże, pełne ludzi, a w ogóle to śmierdzi :D więc trzeba obrać konkretne miejsce. Jeśli przy pl. Rodła, to chyba najlepiej wejście do galaxy od parkingu, na parterze. Tam mało tłuszczy.
ODPOWIEDZ