Koszalin

ODPOWIEDZ
Thomas
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 19 października 2007, 13:46
Numer GG: 5733138

Koszalin

Post autor: Thomas »

Poszukuję graczy rpg (najlepiej tak jak ja-studentów) z Koszalina, jako że moja własna ekipa porozjeżdżała się już po świecie.

Jeśli chodzi o systemy to mogę zagrać w cokolwiek w klimatach fantasy, natomiast sam grywałem w dnd i warhamca oraz miałem styczność z wampirem, nerką i earthdawn'em.
asasin
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 23 listopada 2007, 18:11
Numer GG: 7481872
Lokalizacja: koszalin

Re: Koszalin

Post autor: asasin »

nie studjuje ale dobrze gram w gry typu rpg i mmorpg

Przyjmujesz mnie?
ANtY
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 29 stycznia 2008, 20:26
Numer GG: 0
Lokalizacja: Koszalin, plaskostopietwarzy@gmail.com
Kontakt:

KOSZALIN

Post autor: ANtY »

Szukam ekipy do gry w rpg. Jak dla mnie to system moze byc jakikolwiek.
Sam mam ksiazki do DnD 3.0
Mam nadzieje ze ktos sie zglosi :D.
Obrazek[/url]
Sátyros
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 14 czerwca 2008, 10:54
Numer GG: 0

Re: Koszalin

Post autor: Sátyros »

No to jest nas czworo, panowie. Doświadczenie - oWoD, D&D, Neuroshima, Earthdawn.
Aronnes
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 18 września 2008, 16:02
Numer GG: 9606865

Koszalin - D&D

Post autor: Aronnes »

Witam ,
Szukam osób w przedziale wiekowym 12-14 lat interesujących się światem fantasy i lubiących gry rpg i D&D ^^
Osoby mniej zaawansowane są również mile widziane , ponieważ sam jestem początkującym MP .
Zapraszam na nowe forum Team'u . http://dungeonsteam.fora.pl

Kontakt :
-na forum team'u (SB)
-tutaj
-gg, 9606865
fistraist
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 23 grudnia 2010, 18:11
Numer GG: 5361394

Re: Koszalin

Post autor: fistraist »

Temat stary, ale wynik pojawia się w wyszukiwarce, więc pisze i może ktoś na to trafi.

Poszukuję ludzi do grania z terenu Koszalina. Ekipa się posypała, a ja od jakiegoś czasu mam mega ciśnienie na sesyjkę "bez prądu". Robię swój system w chwili obecnej oparty na D&D.

Chętni pisać na e-mail fistraist@wp.pl
fistraist
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 23 grudnia 2010, 18:11
Numer GG: 5361394

Re: Koszalin

Post autor: fistraist »

Minął pewien czas, a ja dalej poszukuję graczy. Mam dwóch, ale to ciut mało na większą rozgrywkę- mały potencjał. Gra się trochę rozwinęła i nie opiera się już na D&D, a na własnej mechanice.


Nie ważne ile minęło od napisania postu. Masz chęć to odpowiedz na fistraist@wp.pl
Harold_Z
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 24 września 2012, 23:55
Numer GG: 6235025

Re: Koszalin

Post autor: Harold_Z »

Witam,
poszukuję ludzi w wieku 20+ z Koszalina grywających w fabularne rpg i planszówki. Grałem głównie w systemy fantasy takie jak DnD i Warhammer oraz w Neuroshimę. Z planszówek udało mi się rozegrać kilka partii w GoT, Shoguna, Doom: TBG, Nuklear Winter '68 i jeszcze kilka innych. Wieczorami gram w Onirim.
Moja ekipa rozjechała się po całej Polsce, a bardzo chciałbym znowu rozegrać jakąś sesję fabularnego rpg i wspólnie z kilkoma osobami ponownie wsiąknąć w te klimaty. Chętnych proszę o kontakt na gg bądź na e-mail: blackharold@wp.pl.
xaxan
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 23 stycznia 2013, 00:27
Numer GG: 690049164

Re: Koszalin

Post autor: xaxan »

Siemka
Szukam ludzi do sesji rpg w wieku 18+ najlepiej z koszalina. Prowadzę prawie wszystko: zależy od tego na co mamy ochotę. Moja ekipa się rozjechała po Polsce. Najchętniej prowadzone systemy: Warhammer, world of warcraft d20, systemy autorskie, neuroshima, dnd. Teraz siedzimy w tematyce star warsa i naruto. Jeśli zbierze się jakaś nowa ekipa mogę zabrać się za inne systemy;p Pisać na gg 6975410 jestem prawie 24/7
ODPOWIEDZ