Bielsko Biała i okolice

ODPOWIEDZ
rasta666
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 17:05
Lokalizacja: Bielsko Biala

Bielsko Biała i okolice

Post autor: rasta666 »

Witam

Jestem początkujący. Mogę grać w każdy system, w bliskich okolicach bielska. proszę o kontakt przez gg: 8218685
fuck the system
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Nie jestem z Bielska ale jedno co mogę ci poradzić to http://www.rpg.aplus.pl/wmig/
.
Zorza
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 28 sierpnia 2009, 19:52
Numer GG: 5051600

Bielsko-Biała

Post autor: Zorza »

Hej Wam
Jestem początkującym graczem (to mało powiedziane - zainteresowało mnie RPG, ale jeszcze ani razu nie grałam) chciałabym grać, ale nie wiem z kim i jak. Jestem z Bielska...
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Bielsko Biała

Post autor: No Name »

Najlepiej to znajomych wciąg :D

Możesz popytać w Gnomie (http://www.gnom.bielsko.pl/)
Co prawda oni grają głównie w karcianki, ale przy odrobinie szczęścia znajdziesz jakiegoś weterana RPG, to cie wtajemniczy.
Kiedy już tam będziesz, wszystko co usłyszysz dziel przez dwa :P W bielsku jest masa mrocznych wyznawców D&D, którzy nie uznają innych systemów i będą cię chcieli namówić na kupno masy podręczników o szalonych cenach :P
Niemniej jednak na 99% znajdziesz tam graczy i mistrzów. Warto się przejść po szkole/pracy, mimo swych mankamentów to chyba jedyne takie miejsce w bielsku. Ul. Szkolna 15 jakby co.

Jest jeszcze jakiś klub Aletheia na Osiedlu Słonecznym, ale nigdy nie ciągnęło mnie do takich stowarzyszeń.

pozdrawiam i powodzenia :)
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Zorza
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 28 sierpnia 2009, 19:52
Numer GG: 5051600

Re: Bielsko Biała

Post autor: Zorza »

dzięki No Name skorzystam z twoich rad...
Dziki279
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 1 marca 2011, 20:28

Re: Bielsko Biała

Post autor: Dziki279 »

MG i gracz z okolic B-B dokładnie z Jaworza, który może zorganizować sesje poprowadzić dla nowych graczy jeśli ktoś ma ochotę.
Nazywam się James Carter z plemienia Czerwonych Szponów będąc pod Patronem Auhron. Me imię plemienne to "Ten który znalazł cel" dla przyjaciół Dziki pozwólcie że wam coś opowiem
rafson
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 1 kwietnia 2012, 19:54

oswięcim,pszczyna,czechowice,bielsko ,okolice.

Post autor: rafson »

Witam.
poszukuje graczy 20+
kontakt
ravwarr@gmail.com
lub gg 37904875
szpila
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2012, 21:33

Re: Bielsko Biała i okolice

Post autor: szpila »

Witam ja właśnie w tym celu się tu znalazłem, szukam graczy/mg do młotka 1 lub AD&D 2 W to grałem i chętnie przypomniał bym sobie stare dobre czasy pograć, pośmiać się, mam miejscówkę w B-B i tak raz w tygodniu dał bym rade zagrać, w okolicy weekendu. Można by przetestować i w początkowej fazie obadać co nam pasuje i kto najlepiej prowadzi lub jeden ogólny wątek poprowadzić na przemian mg, byle by się fajnie grało.
Rzeczywistość taka szara chętnie wskoczył bym w dark fantasy albo na fay run
S: skąd przybywacie?
T: " z krainy pięknych, nagich, lubierznych nimf, gdzie każde twe życzenie spełniają łyse, oślizgłe, niziołki"
Alzarox
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 15:07
Skype: alzarox87

Re: Bielsko Biała i okolice

Post autor: Alzarox »

Witam.
Jestem długoletnim graczem i szukam drużyny i MG. w razie czego moge prowadzić Neuroshime i D&D. W razie czego prosze o kontakt na skype lub PM.
:)
ODPOWIEDZ