Warszawa i okolice

Spoon
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 13:09

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Spoon »

ardek123 pisze::shock: ci od piątku, 3 piętra i paru innych ciekawych filmów? Nie wiedziałem, że jesteście z Bemowa.
Ano jesteśmy xD i szukamy graczy! A, nawiasem mówiąc nie mamy gdzie grać więc jeśli nie boicie się nas wpuścić do domu to będzie spoko. :D Rozdajemy autografy i można sobie z nami robić fotki.
ardek123
Pomywacz
Posty: 69
Rejestracja: wtorek, 17 sierpnia 2010, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa i okolice

Post autor: ardek123 »

W okolicach Bemowa mam drużynę D&D, ale jak macie podręczniki do Warhammera i Dakann chciałby prowadzić to da się zorganizować.
jowita
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 22 października 2010, 01:12
Numer GG: 7111177

Re: Warszawa i okolice

Post autor: jowita »

Hej
Szukam graczy z Warszawy. Mam 29 lat, ale jestem w tym zielona (grałam tylko raz w Wolsunga, ale mi się spodobało), więc najchętniej doświadczonych. Mój gg: 7111177.
Pozdrawiam
Morog
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 14 grudnia 2010, 20:14
Numer GG: 186521

SAVAGE WORLDS [Warszawa]

Post autor: Morog »

Poszukuję chętnych do wspólnej RPGowej zabawy z systemem SAVAGE WORLDS.
Jestem doświadczonym mistrzem gry z Warszawy i poszukuję obecnie
drużyny do częstych, cyklicznych sesji. Szukam osób dojrzałych
emocjonalnie i traktujących RPG jako poważne hobby. Nieznajomości
systemu nie jest przeszkodą, dokładną konwencję gry ustalimy wspólnie.

tel. 603-288-288 Tomasz
morog@acn.waw.pl


Korzystanie z "szukajki" to za duży ból? Wątek z Warszawą jest, w ODPOWIEDNIM dziale. Następnym razem sprawdzaj uważniej gdzie wysyłasz post
anna.od.gwozdzi
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 29 grudnia 2010, 09:42

Re: Warszawa i okolice

Post autor: anna.od.gwozdzi »

Hej,
nie jestem doświadczonym graczem (parę razy grałam w liceum w Wampira, a to już było ładnych parę lat temu), ale chciałabym bardzo pograć w coś albo w klimatach klasycznego fantasy, albo cyberpunkowo - steampunkowych. Mam 26 lat i niewiedzę nadrabiam chęciami ;)
anna.od.gwozdzi@gmail.com
rondel
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 5 stycznia 2011, 23:29

Re: Warszawa i okolice

Post autor: rondel »

Hej,


Razem z kolega nabralismy ochoty znow troche pograc, w zwiazku z czym szukamy druzyny. Ale! Nie chcemy czegokolwiek, zainteresowalo nas (no dobra, mnie, on musi cierpiec), wylacznie D&D4.

To moze teraz troche o nas: mielismy przerwy tak z 6-7 lat, wczesniej przez jakies 4 gralismy dosc intensywnie w systemy przerozne, Adeki, Dedeki, Warhammery, Wody, Monastyry, Neuroshimy i jeszcze kilka, ktorych nazwy zdazyly wyleciec mi z pamieci. Obaj po 24 lata, takze preferowalibysmy cos w podobnych okolicach. Co do czestotliwosci i miejsca grania- jestesmy dosc elastyczni, jakos sie to ustali.
Jesli natomiast idzie o styl gry, nie szukamy aktorskich wyzyn i wyrywania sobie wlosow z powodu przezywanych przez bohaterow dramatow. Lekki roleplay; do tego, nie bede ukrywal, lubie sobie poturlac. Oczywiscie wszystko w zdrowych granicach, nie mam nic przeciwko lekkiej optymalizacji bohaterow, ale zeby nie utracic motywu przewodniego.
Setting nie ma znaczenia- lubie czytac opisy swiatow, takze co narzucicie szybko ogarne.

Zaoferowac mozemy, poza oczywiscie ogromnymi pokladami entuzjazmu, podrecznik gracza (inne tez pewnie da sie w ten czy inny sposob skolowac), a takze jakas pule figurek.


pozdro600!
KusioST
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 12 stycznia 2011, 18:02

Re: Warszawa i okolice

Post autor: KusioST »

Witam wszystkich. Jestem weteranem DnD 3.5 i chętnie przyłączyłbym się do jakiejś drużyny. Nigdy nie gram magami, ani łucznikami, więc jestem idealnym uzupełnieniem każdej ekipy, gdzie potrzebne jest żywe mięso armatnie ;]. W grę wchodzi także kapłan, w końcu to urodzeni tankerzy ;). Sporo grywałem także w Wiedźmina i na dobrą sprawę więcej systemów nie znam. Jednak chętnie się uczę i z miłą chęcią dołączę do czegoś nowego. Oczywiście o ile graczom nie będzie przeszkadzać ktoś zielony niczym szczypiorek na wiosnę ;]. Kontakt najlepiej przez maila, ponieważ pracuję i raczej za dnia nie można mnie dorwać na tlenie ani na gg. Jeśli kogoś to interesuje dodam, że mam 25 lat. Mi na dobrą sprawę wiek nie przeszkadza. W tamtym roku grywałem i z licealistami ;).
Kontakt przez maila. Taki sam jak mój nic, z dopistkiem gmail.com.
Pozdrawiam i czekam na informacje :).
bjnisze
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2011, 23:08

Re: Warszawa i okolice

Post autor: bjnisze »

Siema!

Od dawna interesuje się wszelakim fantasy tudzież sci-fi. Książki, filmy, mmo teraz chętnie bym pograł w tradycyjne RPG.
Szukam więc jakiejś zgranej drużyny z którą można by coś zadziałać. Od razy powiem że raczej szybko się uczę i nie powinno być dużych problemów z opanowaniem gry.
Jeśli to ważne mam 19 lat i nie będę miał problemów z dotarciem na sesje :p
Wiadomości proszę słać pod: bjnisze@gmail.com
KusioST
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 12 stycznia 2011, 18:02

Re: Warszawa i okolice

Post autor: KusioST »

Z racji przeprowadzki do innego nie szukam już ekimy w Warszawie. Dzięki za uwagę :).
Spoon
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 13:09

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Spoon »

Hej! Kolega (weteran) i Ja (średniak) chcielibyśmy dołączyć się do drużyny z Warszawy posiadającej miejscówkę do grania, najlepiej z lewobrzeżnej części (mogą być też okolice typu Babice) :smile: Głównie interesuje nas WFRP 1ed, ale chętnie spróbujemy tofta, 2 czy nawet 3ed. Ostatecznie Cthulhu (początkujący) lub Neuroshima (zieloni). Rocznik 87 (wiek graczy nie gra roli) , niepalący, pożeracze pizzy :mrgreen:. Najgorzej jest z czasem (pracujemy), jesteśmy w stanie grać tylko w poniedziałki lub środy od godz 17~18. Czekamy na propozycje na PW :D
Elastoshei
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 14 maja 2011, 18:05

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Elastoshei »

Hej,

Od dłuższego czasu lubiłem grać w cRPGi oraz czytać fantasy, ale poza kilkoma kampaniami (Warhammer, D&D 3.5 oraz 4E, trochę Wampira i World of Darkness) nie mam dużego doświadczenia w rpegach. Jako ze mam teraz więcej wolnego czasu poszukuje drużyny chętnej do wzięcia mnie pod swoje skrzydła ;), przyznaję ze najbardziej mi podchodzą wszelkiej maści casterzy(jak magia jest to trzeba to wykorzystać :D ) czyli czarodzieje, kapłani, druidzi ale również np. psionicy . Mieszkam w Łomiankach tuż na północ od warszawy(autobusy jeżdżą więc nie jest tragicznie), ale mogę dojeżdżać bez problemu, nie mam też większych ograniczeń co do czasu. Jeśli chodzi o wiek to mam 21 lat. Setting by mi odpowiadał każdy, a system to głównie różne dedeki, WoD czy Savage Worlds którego jestem dość ciekaw, ale jestem otwarty na propozycje dopóki będzie interesująco :smile:
=====>>>elastoshei@o2.pl<<<======

Pozdrawiam!
Unseelie
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2011, 14:36

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Unseelie »

Witam.
Czteroosobowa drużyna 7th Sea poszukuje piątego członka do naszej gromadki. Grywamy regularnie co tydzień, zwykle gdzieś w środku tygodnia. Sesje trwają po 5-6 godzin i mają miejsce 20 minut autobusem od centrum stolicy.
Szukamy kogoś kreatywnego, wygadanego, kogoś kto dobrze znajdzie się w klimacie jakby wyjętym z "Piratów z Karaibów", "Trzech muszkieterów" etc. Kogoś, kto miałby ochotę pograć prawdziwym bohaterem... Może tylko w lekko pobrudzonej szacie. Wiek gracza to sprawa drugorzędna, chociaż może wypada nadmienić, że ekipa jest w wieku 25-30 lat.
Regularnie grywamy w wyżej wymieniony system, czasami zdarzają się też przerywniki w postaci krótkich kampanii w Deadlans czy Star Wars :)
Kisama
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 24 września 2011, 12:49
Numer GG: 3259513
Skype: ronin717

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Kisama »

Witam,

Jestem graczem RPG z 10 letnim doświadczeniem. Przeniosłem się właśnie do Warszawy i poszykuję drużyny do wspólnej gry. Do tej pory grałem w WRFP 1ed 2ed i 3ed, Wampir Maskarada oraz Requiem, graliśmy też i tworzyliśmy mnóstwo systemów autorskich. Szukam drużyny Grającej w któryś z wymienionych systemów lub nie boi się gracza bez znajomości systemu w jakimś innym. Mam 23 lata.



Dane Kontaktowe:
mail: Kisama717@gmail.com
gg: 3259513
Skype: ronin717
Soulrak3r
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2012, 09:54
Numer GG: 40865357

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Soulrak3r »

Witam,

Mam 27 lat, mieszkam w Warszawie i chętnie bym w coś pogral :) Mam ok 10 letnie doświadczenie w RPG. Na początku byl D&D, poźniej Wampir:Maskrada, troche Zew Cthulhu i autorskie systemy. Lubię grać jak i prowadzić.
Chętnie poznam nowy system - zawsze gdy zaczyna się coś nowego to przygoda jest fajniejsza :)
moje GG - 43091149
Piszcie śmialo :)

Pozdrawiam
BrainTrigger
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 16 czerwca 2012, 12:55

Re: Warszawa i okolice

Post autor: BrainTrigger »

Odkopię wątek.

Chętnie pograłbym z ludźmi ze stolicy. Tyle się nasłuchałem o RPGach że wypadałoby w końcu obaczyć z czym to się je ;) Z racji zainteresowań najchętniej Zew Cthulhu, Fallout, Neuroshima, Star Wars, etc. Mam 23 lata, jestem z Targówka.

kontakt na: kowalczyk.kam[małpa]gmail.com
Kiba
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 26 lipca 2012, 11:49

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Kiba »

Witam chętnie poprowadzę lub dołącze jako bg do jakiegoś teamu. Mam 24 gram od 13 lat mam spore doświadczenie jako miś. Prowadzę: wilkołaka, wampira, wolsunga, neuro, d&d, mlotka 1.0 i 2.0, zewa i wiele innych. Chociaż nie ukrywam że wolałbym odpocząć od misiowania.
Kontakt
dobrowolski88@gmail.com
Zed666
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 11 października 2012, 23:28

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Zed666 »

Witajcie.

Poszukuję drużyny do w Warszawie. Chętnie zarówno poprowadzę jak i zagram. Co do systemu może być każdy, byle nie D20 :). Nie prowadzę wszystkiego ale gram we wszytko. Mam około 19 lat doświadczenia w RPG.

Mogę grać raz w tygodniu od około 16-17 (praca to smutna rzecz :P) do późnego wieczora (zależnie od lokalizacji sesji). Lub w weekendy w godzinach do ustalenia.
Kontakt: p.sklodowski@gmail.com.

Pozdrawiam
Zed
ODPOWIEDZ