Warszawa i okolice

RobRoy
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 19 marca 2008, 09:48

Re: Warszawa

Post autor: RobRoy »

Witam. Poszukuje chętnych do gry w autorski system RPG Mroczne Wieki osadzony w realiach wczesnego średniowiecza. Zapraszam również wszystkie osoby zainteresowane grą w Cthulhu, D&D i Warhammera. Staż w "zawodzie" 5 lat. Zainteresowanych proszę o kontakt, mój mail: robertluczkiewicz@wp.pl, ewentualnie gg: 4770444. Pozdrawiam.
Rag
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 28 lutego 2008, 18:10
Numer GG: 7018296

Re: Warszawa

Post autor: Rag »

Witam, na początku maja najprawdopodobniej będę się starał rozkręcić kampanię do nWoDu śmiertelnikami. Sesje będą odbywały się na tygodniu, w kwestie wchodzi raczej późny wieczór. Jednego gracza już mam, szykam jeszcze 2-3.

Pozdrawiam
Rag
Wolf
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 1 czerwca 2007, 21:50
Numer GG: 2324785

Re: Warszawa

Post autor: Wolf »

Gracze SW RPG D6 Warszawa poszukiwani

Witam,
Poszukuję graczy z Warszawy do Star Wars RPG D6.
Czas kampanii to 10 After Battle of Yavin, czyli trochę po Epizodach 4,5,6. Znajomosc systemu nie wymagana :)

Kontakt:
Nie poprzez forum, bo rzadko tu zagladam;
najlepiej mail: elfeg@wp.pl
lub GG: 7540331

Pozdrawiam
roszman
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 10:59
Numer GG: 0

Re: Warszawa

Post autor: roszman »

Siemka

Szukam drużyny (mroczne fantasy lub cyberpunk), jeśli jest ktoś chętny by przyjąć mnie do gry proszę o kontakt na priv'a.

pzdr
Anim
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 9 kwietnia 2008, 10:10
Numer GG: 0

Osieroceni szukają drużyny :)

Post autor: Anim »

Witam,

Nasz szanowny MG wyemigrował na roczny kontrakt i pozostawił nas w rozpaczy :cry: .
Jest nas dwóch:

:smile: M. 28l. gra od 14 lat, preferencje co do systemu: brak, ostatnio grane: nWoD Requiem.
:D M. 25 lat, gra - długo, preferencje co do systemu: brak, ostatnio grane: nWoD Requiem.


Szukamy drużyny najchętniej grającej weekendowo (soboty - niedziele) obaj pracujemy i nie bardzo możemy grać inaczej.

Chętnie na próbę wcielimy się w odgrywanie NPC jako żywa pomoc dla MG a zarazem bezbolesny egzamin z bycia fabularnym :)

Bardzo proszę o kontakt na priv, adres to: ahasverus[małpka]poczta.fm

Pozdrawiam,

Anim / Maciek
Nico
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 17 sierpnia 2008, 18:38
Numer GG: 1237435

Re: Warszawa

Post autor: Nico »

Witam,

Szukam graczy chętnych zagrać w Star Wars D6 lub RPGa w realiach Wojny w Wietnamie. Zainteresowani proszę pisać na gg -> 1237435
leef_damariel
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 3 września 2008, 12:28
Numer GG: 2645417

Re: Warszawa

Post autor: leef_damariel »

Poszukiwany (PILNIE!!) gracz do drużyny do WFRP II Edycja.

Wymagania:

- dyspozycyjność średnio w co drugi weekend (PIERWSZA SESJA planowana jest na O7.09, czyli na TĘ niedzielę!!)

- poczucie humoru

- umiejętność gry w drużynie

- otwartość na przygody prowadzone przez kobietę

Grać mamy w Paradox Club, niedaleko Al. Ujazdowskich, prawdopodobnie w godzinach wczesnych (np. 12-17)

-> Szczególnie mile widziane osoby, które dopiero zaczynają zabawę w systemie, ale znają już pewne podstawy i założenia WFRP.
-> Wiek nieważny (choć średnia wieku w drużynie to 22 lata, więc prosze o rozsądek).
-> Istotny jest brak znajomości przygód wydawanych przez Copernicus w Dodatkach - będą wplecione w część kampanii.

Założenia Kampanii:

- Krótko po przejściu Burzy Chaosu (ok. 5 lat)
- Klimat Heroic Fantasy - tu nie PEŚM, proszę Państwa, nie bedzie Mrhoku i Cierphienia ;]
- Młode postacie
- rozpoczynamy od II profesji
- jedyne ograniczenie dot. profesji to magowie. reszta do ustalenia.

Wszelkie pytania, zapytania, uwagi i kandydatury prosze zgłaszać na numer gadu-gadu: 2645417
Zgredek
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 01:04
Numer GG: 3456791
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: Zgredek »

Witam!

Mam (jeszcze! :) 18 lat, jakiś miesiąc temu kupiłem Podręcznik Gracza wersja 3.5 do Dungeons & Dragons, zainteresowany artykułami, pochodzącymi z Tawerny RPG, a także sesjami odgrywanymi na forum. Łapczywie pochłaniając kolejne informacje o świecie i mechanice gry D&D rozważałem dołączenie się do jakiejś drużyny. Niestety aktualnie mam matury (to ta mniejsza przeszkoda), a około 20 czerwca wyjeżdżam. Potem będę dostępny przez dwa pierwsze tygodnie lipca i dwa ostatnie tygodnie sierpnia. Mimo to...

Chętnie dołączyłbym do jakiejś drużyny na ten krótki okres czasu przed moim wyjazdem. Nawet na jedną lub dwie sesje. Może jako postać tymczasowo pojawiająca się w sesji? Chciałbym nauczyć się grać od ludzi, którzy bawią się już pewien czas z D&D.

Co do moich upodobań co do klasy... Zwykle w różnych grach RPG grałem magami, chociaż na początek w D&D może to być trudne, ogrom czarów mnie przeraża :) Ostatnio coraz częściej gram krasnoludami wojownikami (choćby w Baldur's Gate), ale ciekawie wygląda też klasa łotrzyka. Na początek jestem skłonny zagrać nawet gnomem barbarzyńcą, o ile ktoś mnie przygarnie :)

Pozdrawiam!
Zgredek
bubmajster
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 24 czerwca 2009, 09:02
Numer GG: 4116490

Chce pograć tylko z kim :(

Post autor: bubmajster »

Siemanko.
Mam 21 i poszukuje osób które grają. Grałem kiedyś w earthdown i poprostu zakochałem się w tym systemie gry ale niestety nie mam z kim grać bo większość moich znajomych chyba nie ogarnia co to dobra zabawa i gra... w sumie dawno grałem więc uwierzcie że cholernie tęsknie a pisze bo chciałbym pograć w sumie nie zależnie w jaki system oprócz tam gdzie są jakieś bronie laserowe tak jak cyberpunk bo wole świat magi, mieczy, kusz i toporów... :D w końcu wszystkiego można się nauczyć a w tych grach bardzo szybko :D .... Jak coś to jest z Warszawy a to namiary jakby ktoś miał jakąś propozycje :D 4116490 albo na priv to dam kom.
Peace, Love and Drags
Thelesis
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 26 czerwca 2009, 20:25
Numer GG: 0

Re: Warszawa

Post autor: Thelesis »

Witam,

Szukam graczy do sesji Warhammer 40k.
Prosze o kontakt: lowca.aniolow@gmail.com
Wilku88
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 16 lipca 2009, 17:30
Numer GG: 6803509
Skype: kruk1306

Re: Warszawa

Post autor: Wilku88 »

Witam
Od niedawna mieszkam pod Wawą i szukam drużyny do które mógłbym dołączyć. Mój staż to jakieś 12 lat, najchętniej: Zew, NS, Cyber. Jakby co kontakt na priv, gg: 6803509 lub skype: kruk1306
Wilku88
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 16 lipca 2009, 17:30
Numer GG: 6803509
Skype: kruk1306

Warszawa Nowe Włochy

Post autor: Wilku88 »

Witam szukam drużyny do której mógłbym się przyłączyć lub którą mógłbym poprowadzić. Najchętniej gram w NS, Cybera, Warmłotka, poza tym zainteresowanych zapraszam do wspólnego tworzenia i testowania mojego sytemu. Kontakt mailowy: wilk49@op.pl w razie czego zapewniam lokum do gry.
Rag
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 28 lutego 2008, 18:10
Numer GG: 7018296

Re: Warszawa

Post autor: Rag »

To się porobiło ; >
Jeszcze wczoraj miałem więcej chętnych niż miejsc w drużynie, a teraz z różnych powodów kilka osób się wykruszyło.

Szukam więc 1-2 graczy do troszeczkę nietpowej kroniki sMaga, więcej informacji tutaj: http://forum.oneiros.pl/viewtopic.php?t=513.

Prosiłbym o jak najszybsze zgłaszanie się, ponieważ w miarę mozliwości spotkanie organizacyjne i być może pierwszą sesję chciałbym przeprowadzić już w przyszłym tygodniu.
braindance
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2009, 22:46
Numer GG: 0
Skype: karl_rupreht
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ekipa RPG Warszawa szuka graczy.

Post autor: braindance »

Witam.

Szukamy graczy do różnych systemów:
W40K
WFRP
D&D 4th ed.
Neuroshima
CP2020
Wampir: Maskarada
Deadlands

Lokalizacja: Warszawa
Potrzebni gracze: od jednego, do przynajmniej trzech.

Poszukujemy ludzi, którzy lubią nawet 12 godzinne sesje i dobrze się przy tym bawią.
Stawiamy głównie na role-play w luźnej, jednak klimatycznej atmosferze.

Prowadzimy i gramy sesje od bardzo dawna, zależy nam głównie na realizmie, więc często modyfikujemy zasady. Teraz mamy ekipę tylko trzech osób i w związku z tym potrzebujemy jeszcze przynajmniej kolejnych trzech. Na sesje umawiamy się zawsze na bieżąco, w zależności od tego jak kto ma czas.

Pytania najlepiej ślijcie na maila, lub po prostu na forum.
W razie czego możemy skontaktować się też telefonicznie lub przez skype.
raj
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 10:58
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: raj »

[...]
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 kwietnia 2010, 20:49 przez raj, łącznie zmieniany 1 raz.
Taliesin
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 18 grudnia 2009, 22:02
Numer GG: 1146552

Re: Warszawa

Post autor: Taliesin »

Witam,

Poszukuję MG/Drużyny do Star Wars RPG (najlepiej nie d20, ani d6... :D).
Jak ktoś chce przygarnąć gracza, to proszę o kontakt na maila lub gg 1146552
rpgisfun
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 26 grudnia 2009, 01:33

[Warszawa] Szukam graczy fantasy-rpg z W-wy

Post autor: rpgisfun »

Cześć,

Szukam graczy/drużyny podobnych do mnie "dziadków", czyli ludzi około 30'tki lub nieco nawet starszych (ok, dziewczyny 25+ ;) ), którzy tęsknią za sesjami RPG w starym stylu, bez laserów, magii wyskakującej z każdego kąta, ale za to z klimatem, gdzie grupa niekoniecznie nieskazitelnych bohaterów ratuje świat (lub jakiś jego kawałek) od zagłady, rąbiąc toporami złe orki i szkielety w starych, nawiedzonych katakumbach. (małe uzupełnienie w temacie magii - oczywiście być musi, ale raczej taka mroczna, tajemnicza, budząca strach i podziw, jako coś niezwyczajnego i potężnego; po prostu nie przepadam za klimatami harro-potterowymi...).

Może być AD&D, D&D, WFRP, może też być "bezsystemowo". Niespecjalnie lubię kostkowanie i miliony tabelek. Wolę wyobraźnię i rozsądek. Lubię, kiedy gra nie jest przesadnie "heroic", gdzie zachowany jest realizm, nakazujący graczom mądre rozgrywanie spotkań z NPC'ami i stworami wszelakimi.

Dysponuję miejscem do grania (W-wa - Bielany). Chciałbym stworzyć grupę graczy, którzy mają podobne upodobania do moich, którzy chcieliby grać dość regularnie (raz na tydzień, raz na 2 tygodnie, ze wskazaniem na to pierwsze), którzy byliby gotowi spotykać się w piątkowe lub sobotnie popołudnia i wieczory i siedzieć nawet do rana :)

Zależy mi na utworzeniu w miarę stałego składu, w którym moglibyśmy zmieniać się rolami (przydałoby się ze dwóch MG/DM, z których mógłbym być jednym) i w którym moglibyśmy rozgrywać prawdziwe kampanie, składające się z wielu przygód.

A zatem - chłopaki i dziewczyny - piszcie do mnie na adres: rpgisfun@gmail.com (bywam też być na skype pod nickiem: rpgisfun)

Może uda się zmontować jakiś dobry Team.

pozdr

Marcin

PS. Ogłoszenie bez terminu przydatności. Odezwij się, jeśli będziesz zainteresowana/y niezależnie od tego, ile dni minęło od jego zamieszczenia.
ODPOWIEDZ