Warszawa i okolice

DerryFH
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 16:07
Lokalizacja: Warszawa

Warszawa i okolice

Post autor: DerryFH »

Jak w temacie... poszukuję MG prowadzącego KC w Wa-wie

Płeć: M
Wiek: 30
Staż w RPG: 11 lat
Staż w KC: 11 lat z dużymi przerwami (szczególnie ostatnio)

Gram od pierwszych wydań MiMa.
Preferuję zasady 1 edycji z dodatkiem domowych

Ponieważ ostatnie 3 lata w związku z przeprowadzką do warszawy zerwały mój kontakt z ekipą KC, więc jestem wygłodniały.

Posiadam 2 postacie:
Mag - lvl ~ 27
Wojownik - lvl ~17

dawno nie zaglądałem w karty postaci :-)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Szukam drużyny z Warszawy!!

Post autor: BAZYL »

artaud
Szczur Lądowy

Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 1


czesc,

mam 23 lata i od paru dobrych lat nie gralem w RPG. kiedys bylem nalogowcem i troche zaczyna mi tego brakować:/
problem polega na tym że jest nas 2 osoby, a ta druga jeszcze nie grala. ale obiecala ze szybko sie nauczy:)
najchetniej zagralibysmy w warhammera ale bez cisnienia.

z gory dzieki za odpowiedzi
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
nocato
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 17:04

Warszawa

Post autor: nocato »

Witam. Jestem od niedawna z warszawy i szukam ekipydo gry (MG i gracze). 3669265 - to moje gg :)
Sainkroth
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 10 lipca 2007, 21:51

Re: Warszawa

Post autor: Sainkroth »

Szukam osób chętnych do gry w różne systemy (osobiście mogę MG w wfrp)
Najlepiej z Bemowa, Woli, okolic
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 listopada 2009, 21:27 przez Sainkroth, łącznie zmieniany 1 raz.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: fds »

Jak chcesz to zagadaj do mnie, może sie jakoś kiedyś ustawimy jak będę mieć chwilkę czasu ;)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: Nekonushi »

13 lat, mieszkam na Ursynowie i gram zaklinaczem w D&D. Od dawna szukam drużyny, doświadczenie - jakieś 2 lata, gdyby od nowa powstawała drużynka do WFRP też bym chętnie spróbował.
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Wolf
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 1 czerwca 2007, 21:50
Numer GG: 2324785

Re: Warszawa

Post autor: Wolf »

Czołem.

Szukamy gracza lub dwóch do systemu 7 th Sea.

Sesje odbywają się w Warszawie, Wola/Śródmieście. Częstotliwośc - średnio 1 raz w tygodniu, czasem raz na dwa tygodnie. W drużynie grają osoby w wieku 20+ lat z kilkuletnim doświadczeniem w rpg. Szukamy graczy - NIEKONIECZNIE znających system, a chcących bawic się w klimatach płaszcza i szpady. Gracz dołączy do drużyny grającej kampanię od około 15 sesji, postac będzie robiona za 150 PB (o połowę więcej niż standardowo).

Nacisk na sesjach kładziony jest na relacje wewnątrz drużyny, wspólne pokonywanie przeciwności oraz konsekwentne odgrywanie postaci, tłem wydarzeń są bardziej wątki osobiste postaci niż oficjalny storyline.

Uwaga: jak ktoś z jakichkolwiek powodów nie chce grac bohaterem, ma tendencję do nie przychodzenia na sesje mimo wczesniejszego umawiania się, ma bywać na sesjach w kratkę, albo ciągle wychodzić w połowie, niech sobie odpuści i się nie zgłasza.
Pozostałych zapraszam.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: fds »

@ Wolfik
7 th Sea OMG, odkąd tylko usłyszałem o tym systemie, chciałem w niego zagrać. Znam go jedynie na podstawie opisów w internecie, a więc tylko klimat coś liznąłem. Nawet napisałem postać do sesji, która miała się odbyć na tawernie, ale nie wypaliła. Podręcznika w ręku nie miałem. Niestety mam skłonność do przychodzenia w kratkę. Raz na jakiś czas (co dwa, trzy tygodnie) wyjeżdżam na kilka dni z Warszawy. Nie wiem jak będzie od mniej więcej października, być może tylko weekendy będę mieć zajęte. Ale na razie nie mógłbym zapewnić, że regularnie, co tydzień bym był na sesji. Niestety z bólem serca odpadam :/

@P.K(ot).L.
W sumie jakby się uprzeć to bym znalazł jeszcze kogoś w Twoim wieku, zaczynającego dopiero zabawę w młotku, więc być może mógłbym Ci złożyć drużynę ;)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Karczmarz
Bombardier
Bombardier
Posty: 650
Rejestracja: wtorek, 14 listopada 2006, 20:44
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: Karczmarz »

Hmmm

@ Wolfik
Też w życiu nie grałem w 7th Sea a swego czasu chciałem spróbować :] Co prawda nie wiem czy znajdzie się w tym systemie miejsce dla starszej postaci (bo jakoś nigdy nie lubiłem grać młodocianymi ignoranckimi zawadiakami) ale jak się uprzeć wszystko się da zrobić. Podręcznika na oczy nie widziałem. Jak wygląda świat, pojęcia nie mam. Ale chętnie zagrałbym, jeśli nie będę musiał dojeżdżać pół dnia.
Moto
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 10:54
Numer GG: 0

Sesja 05.08.2007 Praga

Post autor: Moto »

Jesteśmy starą drużyną w podeszłym wieku
Ze względu na macierzyństwo wielu z nas musiało przerwać życie pełne przygód i osiąść w domowych pieleszach
I właśnie tu jest okazja dla Ciebie graczu!
Nie ma znaczenia ile masz lat i czy masz jakiekolwiek doświadczenie
Średnia wieku w naszej ekipie przekroczyła 30 i niejedno już słyszeliśmy i widzieliśmy
Szukamy nowej krwi
Raz w tygodniu spotykamy się na całodniową sesję ( przy obecnej frekwencji raz na 2 lub 3 tygodnie)
Zapewniamy transport, lecz pokarm trzeba mieć ze sobą (chyba, że wystarczą ci kajzerki, których nigdy nie brakuje
Napisz do mnie po więcej informacji „kozimkiewicz@wp.pl
Najbliższa sesja odbędzie się w niedzielę 05.08 Więc śpiesz się
System: Star Wars (jak na razie, ale gramy we wszystko)
Pozdrowienia
Moto
Wolf
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 1 czerwca 2007, 21:50
Numer GG: 2324785

Re: Warszawa

Post autor: Wolf »

fds pisze:@ Wolfik
7 th Sea OMG, (...) z bólem serca odpadam :/
@Szanowny fdsiku

jeśli już to Wolf. Poza tym skoro z góry wiedziałeś że nie spełniasz postawionych wymagań, po co zabierac głos w dyskusji? Jako mod mam taką zasadę której wymagam od innych - nie spamuję :-*
Karczmarz pisze: Hmmm
@ Wolfik
(...)
odpowiedź na privie masz

BTW. Jakaś mania, czy może wam się źle nick mój odświetla, he?
Zenith

Re: Warszawa

Post autor: Zenith »

Hej ;]
niedawno przeprowadzilem sie do Warszawy (studia) i szukam druzyny. Mam przerozne doswiadczenia w wielu systemach. Jak cos to szybko sie ucze i wszystko mi pasuje. Czas mam codziennie wieczorem i cale weekendy. Dodatkowo mieszkam w centrum i sam wynajmuje mieszkanie wiec jak cos moge zapewniac lokacje. Contact me: 3618268.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: fds »

Taa, to nr gg? Bo nie napisałeś, a jest kilka sieci używających ID w postaci numerów.
Odezwij się do mnie na na maila/jabbera/gg. Właśnie kończę składać drużynę, jeszcze miejsce sie znajdzie.

Nie jesteś zalogowany, więc chyba nie masz dojścia do danych, to Ci wypiszę:
mail: fidiasz@gmail.com
jabber: fds@aqq.eu lub (jakby nie działał) fidiasz@gmail.com
gg: 2804039 (bardzo niechętnie przez to rozmawiam)
aqq: 5093430 (lepiej niż gg)

Jakbyś bardzo potrzebował, mogę podać tlen, ale nie lubię tej sieci równie z gg.
Preferuję jabbera, na gg można zostać olanym, więc uprzedzam :)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Karczmarz
Bombardier
Bombardier
Posty: 650
Rejestracja: wtorek, 14 listopada 2006, 20:44
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: Karczmarz »

Hmmm

fds, a w co igracie? Dogryzamy sobie nie raz na forum, może warto byłoby zagrać razem dla przełamania lodów :]
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: fds »

We wszystko :) W ramach akcji "szerzmy RPG", większość drużyny to początkujący. Dosłownie. Od najmłodszej osoby jestem starszy o ok. 7 lat (robię za dziadka). Poza tym jeszcze nie dogadaliśmy się co i jak, ja lubię urozmaicenia, zobaczymy jak wyjdzie w praniu, czy potrafię sobie odświeżyć umiejętność prowadzenia etc. ;) I powtarzam, na razie kończę ją składać, czekam na odpowiedź, od jeszcze dwóch osób. A co będzie potem? Zobaczymy :)

PS: Z dobrego źródła mam info, że nawet dobrze prowadzisz ;) Co może być prawdą, biorąc pod uwagę gwałtowną ewolucję Twoich poglądów względem mistrzowania, w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

PPS: BAZYLa znam na żywo a i tak mu dogryzam ;)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Karczmarz
Bombardier
Bombardier
Posty: 650
Rejestracja: wtorek, 14 listopada 2006, 20:44
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: Karczmarz »

Hmmm
W ramach akcji "szerzmy RPG", większość drużyny to początkujący.
Jakiś czas temu miałem podobne chęci. Prowadziłem chyba 2 ekipom zupełnych noobów i całkiem zabawnie było, choć jedna ekipa była noobami starszymi, zaczynającymi zabawę z RPG już w dojrzałym wieku (pamiętam jak uczyliśmy grać dziewczynę 27 letnią :P choć to wyjątek) zaś druga ekipa była noobami w wieku jakoś tak 15 lat i z tymi młodymi niestety nie wyrobiłem. Jednak wiek dojrzewania ma swoje prawa których nie potrafię przegryźć :P Ale z tą starszą fajnie się grało kilka sesji.
I powtarzam, na razie kończę ją składać
Jakby ktoś wypadł z teamu, zawsze chętnie zapełnię lukę. Lubie poznawać nowych graczy i nowe spojrzenia na grę. Choć osobiście grywam tylko w Młotka i Neuro więc jakby co wiesz gdzie mnie szukać :]
PS: Z dobrego źródła mam info, że nawet dobrze prowadzisz ;) Co może być prawdą, biorąc pod uwagę gwałtowną ewolucję Twoich poglądów względem mistrzowania, w ciągu ostatnich 3 miesięcy.
Ano staram się i wydaje mi się że mi wychodzi bo od dawna nie przypominam sobie sesji po której gracze by jakoś marudzili. A czy przez ostatnie 3 miechy tak bardzo zmieniło się moje mistrzowanie? Na pewno nie. Zmieniło mi się trochę podejście. Czy na lepsze? Być może, choć stare schematy ciągle lubię wprowadzać i nie uważam by były złe - po prostu inne.
Btw. Jeśli tym źródłem jest BAZYL z Polconu to akurat na tamtej sesji prowadziłem przygodę przed 2 lat w stylu sprzed 2 lat, więc widać mimo tego nie jest taki zły :P
PPS: BAZYLa znam na żywo a i tak mu dogryzam
A to to już inna para kaloszy :]
Rag
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 28 lutego 2008, 18:10
Numer GG: 7018296

[Warszawa] oWoD, nWOD, NS i inne

Post autor: Rag »

Witam, poszukuję ekipy, która by mnie przygarnęła, gram od jakichś 4 lat z dużymi przerwami więc nie mam ogromnego doświadczenia, ale podchodzę do gry dojrzale (o ile tak się da ) i staram się być kreatywny.

Grałem najwięcej w oWoD (3 główne systemy + changeling), NS, trochę w nWoD (wilkołak i changeling) i odrobinę w star wars d6, ale szybko się uczę więc w inne systemy też chętnie pogram:)

Czas mam w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach późno- wieczornych. Możliwe, żę uda mi się wygospodarować jakieś inne terminy, ale tego nie wiem na 100%.

Jeżeli jest jakaś drużynka chcąca przygarnąć jednego biednego gracza to ten gracz się bardzo ucieszy ;)

Pozdrawiam
Rag
ODPOWIEDZ